5 советов, как правильно брать кредит

2-23-2020

Кредит-добро чи зло? Кредит не відноситься до категорій добра чи зла. Це фінансовий інструмент, яким потрібно вміти користуватися. Головний плюс кредиту-це факт отримання потрібної речі тут і зараз, при цьому сума боргу ділиться на дрібні платежі. Найголовніше-визначити пріоритетні речі для кредитування. Підходити до цього рішення потрібно раціонально, прорахувавши фінансові можливості. Житло, мабуть, для багатьох є першою необхідністю. Звичайно, можна все життя орендувати квартиру або жити з батьками. Але можна скористатися іпотекою – для багатьох єдиним шансом стати власником квартири. Порада: постарайтеся внести якомога більше грошей в рахунок початкового внеску. Рекомендуем Bestloans.com.ua

  1. Взяти кредит або накопичити гроші? Намагатися збирати, обганяючи інфляцію, для великих покупок-невиправдане рішення. На потрібні, але дорогі речі збирати майже неможливо. Завжди є спокуса витратити частину заощаджень. До того ж кредит дисциплінує. Вже не дозволиш собі витратити гроші спонтанно, тому що у тебе є зобов’язання. Порада: якщо щось дуже хочете купити, то відкладіть рішення на час. Ви забули-значить це було не так вже й важливо. Але якщо думка про покупку не покидає вас, то потрібно брати.
  2. Як прорахувати свої можливості і швидше розрахуватися з кредитом? Щомісячний платіж не повинен перевищувати 1/2 зарплати, в ідеальному варіанті він повинен становити 1/4 доходу. При розрахунку своїх можливостей враховуйте регулярні витрати і деяку суму позапланових. Порада: беріть точно ту суму, яка вам потрібна. Не варто брати”про всяк випадок”. Намагайтеся платити більше мінімальної суми щомісячного платежу. Так ви економите на процентній ставці і прискорюєте погашення боргу.
  3. Що робити, якщо ви раптом втратили роботу або захворіли і тимчасово не можете платити по кредиту? Найважливіший момент-прийти в банк і розповісти про своє становище, надавши документи, що підтверджують факт того, що сталося. АТФБанк може надати відстрочку, піти на рефінансування, щоб знизити платіж. Ні в якому разі не варто губитися і намагатися не платити. Це тільки погіршить становище. Наслідки не змусять себе чекати: пеня на суму прострочення, списання коштів з банківських рахунків для погашення кредиту, судові розгляди і так далі. Порада: може допомогти і наявність страховки по кредиту. Оформлення страховки не тільки знижує ризики банку щодо клієнта, але і захищає його самого.
  4. Як вибрати програму кредитування без застави? Перш ніж брати кредит, уважно вивчіть ринок. АТФБанк пропонує оптимальну програму кредитування без застави і комісій до 7 000 000 тенге, термін погашення: до семи років. З переваг відзначимо оформлення по одному документу, прийняття рішення – за 15 хвилин, видачу день в день без застави і поручителів і головне – найменший щомісячний платіж по кредиту.