Алмазна свердлильна установка TITAN

10-26-2019

Алмазная сверлильная установка TITAN
Алмазна свердлильна установка ТИТАН ПДАКБ – 260 – прекрасний помічник у ремонтах пов’язаних з бетонними і каменеобробними роботами. Цей інструмент виконаний з високоякісних матеріалів і характеризується надійною конструкцією, а так само новими технологіями. Завдяки ергономічному підходу буром легко і зручно управляти і здійснювати роботи. Високопотужний двигун гарантує виконання поставлених завдань, що вимагають навантаження. Апарат має гарну систему охолодження, далее яка захищає двигун і основні деталі від перегріву, що значно подовжує термін служби всього інструменту. Зручна рученятка на стійці дає можливість правильно розподіляти зусилля при виконанні робіт, що заощадить сили. Крім того, він сконструйований так, що б забезпечувати абсолютну безпеку і надійність.

Алмазна свердлильна установка ТИТАН ПДАКБ – 260 дозволяє здійснювати роботи при прокладанні інженерних мереж, санітарно – технічних комунікацій, газопроводів, систем опалення та вентиляції.
Для отримання отворів може особливо знадобитися дві речі – це надійне закріплення заготівки і досить жорстка фіксація самої дрилі. Для здійснення отворів в заготовках потрібно забезпечити їх надійну фіксацію в лещатах і заздалегідь зазначити місце передбачають .
Свердлильні роботи, в принципі, не відрізняються особливою складністю і часто не вимагають іншого обладнання, крім звичайної дрилі. Саме тому, в домашніх майстерень свердлильний верстат може навіть бути відсутньою.
Як вибрати верстат для свердління.
Свердлильний верстат – являє собою досить популярне обладнання, яке використовується для роботи з дерев’яними, пластиковими, металевими , а також іншими видами поверхонь.
Свердлильний верстат багато в чому більш результативним, ніж дриль. Отже, його можна вдало эксплуати .
Свердлильні верстати – являють собою досить численну групу металорізальних верстатів, призначених для отримання наскрізних і глухих отворів в суцільному матеріалі, для чистової обробки (зенкерування, розгортання) отворів, утворених заготівлі яким – не будь іншим методом, для нарі .