Автомобілі з США доставка в Україну

2-12-2021
https://columbauto.com.ua/bitrix/templates/dresscode/images/webp/logo_new.webp

Як доставити авто з США в Україну

Набуття чинності нового регламенту дозволило значно скоротити вартість ввезених на територію України автомобілів з Євросоюзу. Таким чином мрія багатьох наших автомобілістів-мати в своєму гаражі “новий-старий” автомобіль престижної марки здійснилася. Але що робити тим, хто віддає перевагу автомобілям Американських марок? Наприклад, chrysler, dodge або ford? Зниження акцизу поширюється і на ці автомобілі, головне, без проблем перевезти їх через океан. Також хочемо вам порекомендувати https://columbauto.com.ua/catalog/avto/mazda/ доставку авто з США в Україну офіси в Україні – Одеса, Київ, Харків, Дніпро (але працює з клієнтами з усіх міст – віддалено) Офіси в Білорусі – Мінськ, Офіс в Польщі, Варшава.

Чи варто простому автомобілісту особисто займатися оформленням вантажу в порту і доставкою авто на борт судна? Щоб відповісти на це питання аргументовано, фахівці компанії Колумб Трейд підготували спеціальний оглядовий опис процедур, які доведеться вирішувати при транспортуванні. Забігаючи вперед, скажемо, що з нашою допомогою все пройде дешевше і швидше, і ось чому….

Схеми доставки автомобіля з сша

Оформляючи доставку потрібно враховувати той факт, що перевезення техніки з США по воді пов’язане з певними питаннями митної безпеки. Будь-яка машина: легковий автомобіль, великовантажний трейлер, байки, скутери і квадроцикли потрапляють в категорію motor vehicles і повинні мати реєстрацію dmv. Все що пов’язано з їх переміщенням з Америки в інші країни морем, вимагають спеціальних знань і професійних умінь.

Є два способи доставити потрібну машину з США в Україну вантажним судном.

  • ро-ро. Це пересилання колісного вантажу, що ввозиться і вивозиться безпосередньо з судна. У цю категорію потрапляють легкові машини, трейлери, вантажівки. У міжнародній океанській фрахтовій промисловості це проходить за реєстром ro-ro (перевезення всередині судна).
  • використання морського вантажного контейнера 20 і 40 футовими контейнерами. Автомобіль (автомобілі) перетинає океан в контейнері для експорту використовуючи морський фрахт.

Перевезення невеликих транспортних засобів: мотоцикли, мопеди, реактивні лижі, квадроцикли з США морським фрахтом не вважається фрахтом, якщо не потрапляє в категорію lcl. Less than container load – lcl) – це економічний спосіб переміщення об’єднаних (консолідованих) вантажів від 1 м3 або 1 тонни в складі збірного контейнера. Обмеження встановлено правилом міжнародних митних норм північноамериканських штатів. Морський фрахт lcl можливий тільки для автомобільних запчастин.

Документальна частина

Автомобіль, що перевозиться морським фрахтом, за правилами митниці сполучених штатів, повинен супроводжуватися трьома незавіреними копіями коносаменту. У ньому вказується назва автомобіля і фото його переднього і заднього плану. Документи супроводжують машину до порту або контейнерного терміналу. Митна служба штатів перевіряє т.з по всіх існуючих базах на випадок викрадення або банківської застави, і тільки після цього дає дозвіл на вивезення з країни.

Власник машини може не супроводжувати її в пункт відправлення. У цьому випадку він передає свої повноваження іншій особі або компанії, яка буде його представляти перед митницею. Це може бути компанія, що займається міжнародними фрахтами або морське фрахтове транспортно-експедиторське агентство. Їх права підтверджує нотаріально оформлена довіреність.

Такий же пакет документів повинен бути переданий вантажоодержувачу. Чому це важливо? Це робиться, щоб уникнути додаткових витрат після проходження митниці США. Коносамент на авто повинен бути представлений в пункт призначення, також потрібен рахунок, якщо машина була продана і відправлена власнику – ці документи зажадає митниця пункту прибуття. Недолік пересланих відповідних транспортних документів про вантаж веде за собою непотрібні витрати.

У разі відправки автомобіля контейнером, його двері не опечатуються до тих пір, поки митник сша не зробить перевірку транспортного засобу і не звірить його номерний знак (vin). Доступ до машини повинен бути наданий в обов’язковому порядку. Vin, як правило, розташовується з лівого боку вітрового скла. При відсутності знака або доступу до нього, вантаж може бути заборонений до міжнародного морського перевезення, а завантажений фрахтовий контейнер повернуто на перезавантаження. Щоб уникнути цього, рекомендується наймати перевірені вантажні компанії.

Питання безпеки і правила фрахтових перевізників при транспортуванні автомобілів з США

  • якщо автомобіль транспортується на судні ro-ro, то бак машини повинен бути заповнений пальним не більше ніж на половину. Так само необхідна наявність ключів від машини.
  • машина, що перевозиться на судні ro-ro, повинна бути на ходу. Чи не робочий стан автомобіля вимагає буксирування, а значить додаткових витрат.
  • при використанні фрахту ro-ro для перевезення з США в Україну, автомобіль повинен бути вільним від будь-якого обладнання крім встановленого в процесі виготовлення.

У морський контейнер може поміститися до 4-х автомобілів, але, зазвичай, одночасно перевозиться дві або три машини.