Банківська картка Visa Classic від Сбербанк: вартість річного обслуговування

495

Кожен клієнт банку шукає для себе найвигідніші умови і пропозиції. «Віза Класік» Сбербанку – популярний і зручний платіжний засіб. Саме класичні карти вважаються найбільш універсальними в користуванні, так як поєднують гарну вартість обслуговування на рік і мають великий набір корисних функцій.

Переваги користування класичної карткою

 • Система Visa Classic Ощадбанк забезпечує зручну конвертацію коштів за кордоном.
 • Наявність чіпа.
 • Тривалий термін дії.
 • Можливості отримання інших варіантів в якості додаткових.
 • Широкий пакет додаткових функцій, акцій і бонусів, вигідні умови.
 • Як отримати і скільки коштує обслуговування карти Ощадбанку

  Оформити платіжну картку «Віза Класік» Ощадбанку може особа з громадянством РФ.

  Картка «Віза Класік» стандартного зразка видається власнику безкоштовно. Якщо вийшов термін користування електронного носія, заміна відбувається безкоштовно.

  Можна оформити дебетовий, кредитний і зарплатний варіант. Після подачі заяви в банк і отримати схвалення на руки і активувати картку протягом тижня.

  Зручність експлуатації

  Порівняно з використанням суто готівкових коштів, банківські карти Visa Ощадбанку мають незаперечні переваги і зручний сервіс. Перш за все, ваші гроші знаходяться в безпеці, оскільки при втраті гаманця практично неможливо знайти його і повернути кошти в повному обсязі, тоді як при втраті пластикового носія досить зробити дзвінок в банк з проханням про блокування.

  Більшість інтернет-магазинів практикують безготівкову форму розрахунків, тому набагато зручніше в такому випадку розплатитися не виходячи з дому, ніж перераховувати гроші на рахунок магазину організації або іншим способом.

  Якщо вам терміново знадобилися готівкові кошти, скориставшись найближчим банкоматом, можна оперативно зняти гроші в будь-якому об’ємі в межах встановлених лімітів. При бажанні баланс завжди можна поповнити через термінали або у відділенні банку. Маючи в розпорядженні такий засіб, як дебетова карта, ви можете швидко і безпечно зЕкшн снити грошовий переказ своїм друзям або родичам, привітати їх з днем народження, зробивши подарунок, або надати фінансову допомогу за іншої нагоди.

  Кожен власник отримує можливість скористатися особистим кабінетом. Зареєструвавшись на сайті, можна завжди зайти в свій аккаунт, перевірити операції по рахунках і т. д.

  Завдяки програмі «Спасибі від Ощадбанку», при оплаті покупок збираються спеціальні бали, які в подальшому можна використовувати за своїм розсудом.

  При виникненні будь-яких питань, що клієнт у будь-який час дня і ночі може звернутися за кваліфікованою підтримкою до співробітників банку, отримавши вичерпну відповідь і рішення проблем, пов’язаних з експлуатацією карти, дізнатися умови оформлення інших продуктів.

  При зЕкшн сненні розрахунків по Інтернету клієнти можуть не турбуватися про безпеку своїх коштів, так як всі транзакції захищені завдяки унікальній технології.

  Багато людей страждають забудькуватістю щодо зЕкшн снення щомісячних платежів. З карткою Ощадбанку можна забути про таких перекладах, підключивши спеціальну послугу «Автоплатеж». В запланований час система буде самостійно зЕкшн снювати необхідні платежі, звільнивши власника від непотрібних турбот.

  Виїхавши за кордон і маючи на руках таке платіжне засіб, як карта Visa Classic, можна без проблем знімати готівкові кошти або розплачуватися в магазинах без зайвих конвертацій, з мінімальними відсотками. У разі непередбачених ситуацій, коли карта Ощадбанку Visa виявилася втраченої, керівництвом Ощадбанку передбачений вихід з такого положення, коли клієнт може отримати готівку іншим способом.

  Маючи в розпорядженні один чи кілька електронних гаманців, можна зЕкшн снити прив’язку до них пластикового носія і зЕкшн снювати різні операції в Інтернеті набагато простіше і швидше. Зарплатна картка зручна при щомісячному надходження коштів від підприємства.

  Найбільш активні користувачі отримують більше вигідних пропозицій і розширені можливості.

  Кредитний пакет

  Клієнтам пропонуються і кредитні карти Visa Classic Ощадбанку. Вони є іменними, тому на їх оформлення йде трохи більше часу порівняно зі стандартними платіжними засобами. На виплату грошей, взятих у користування, клієнту надається певний пільговий період. Вартість річного обслуговування декілька вище, ніж при користуванні дебетовою карткою.

  Стаття в тему: карти Ощадбанку без плати за обслуговування

  Для отримання такого засобу, як кредитна карта Ощадбанку «Віза Класік», в банк потрібно крім заяви надати додаткові документи. Також знадобиться банківська довідка про доходи.

  БлагоЕкшн ність

   

  Людям, які займаються соціальною благоЕкшн ністю, банк пропонує оформити спеціальну карту Visa Classic від Ощадбанку, що бере участь у програмі «Подаруй життя». За рахунок того, що вартість обслуговування картки та інших функцій збільшена, передбачено автоматичне перерахування коштів на користь фонду. Таким чином, картка бере участь в активній допомоги дітям з онкологічними захворюваннями, оплачуючи їх утримання і лікування в клініці.

  «Аерофлот»

   

  Людям, часто користуються послугами Аерофлоту, буде вигідно оформити спеціальна пропозиція від Ощадбанку на придбання авіаквитків за зниженими цінами як на вітчизняні, так і міжнародні рейси. Скільки коштує річне обслуговування карти Ощадбанку такого типу, можна дізнатися на сайті або у співробітників банку.

  Заходи безпеки

   

 • Основний ключ швидкого доступу до ваших коштів – це ПІН-код. Придумайте легкий для себе, але недоступний для інших пароль, який запам’ятайте та запишіть у наЕкшн ному місці, але ні в якому разі на самому носії або в особистому блокноті на видному місці.
 • Якщо ви вирішили змінити номер мобільного телефону, одразу ж повідомте про це співробітників банку.
 • У випадку крадіжки або втрати платіжного носія, негайно зателефонуйте в банк і зЕкшн сните блокування.
 • Розплачуючись через термінал в магазині, в ресторані та інших місцях громадського користування, не випускайте пластик з рук, але зЕкшн снюйте операції самостійно.
 • Знімаючи гроші в громадських місцях, прагніть прикривати рукою або тілом клавіатуру банкомату, щоб уникнути подальшого використання ПІН-коду картки Visa Classic сторонніми особами.