Бухгалтерське обслуговування в Нідерландах!!!!

1-12-2020
Картинки по запросу Бухгалтерське обслуговування в Нідерландах!!!!

Послуги Нідерландах (бухгалтерський облік, податки, реєстрація компаній). Багато в чому дані стандарти схожі з міжнародними стандартами бухгалтерського обліку (IAS), але сильно відрізняються від тих, що застосовуються в Росії. Малий приватний бізнес не здає бухгалтерську звітність як таку, то багато хто зацікавлені інстанції можуть зажадати надання тієї чи іншої бухгалтерської інформації. Наприклад, страхові компанії, банки, податкові органи різних рівнів бюджету. Тому бухгалтерський облік вести треба. Що стосується податків, то вони докорінно відрізняються від російських. Також хочемо вам порекомендувати Бухгалтерское обслуживание в Нидерландах

Податкове тягар перенесено в значній мірі на фізичних осіб. Це є одним із ключових параметрів і при податковому плануванні угод між російськими і американськими контрагентами. У кожному штаті своє податкове законодавство. Одні штати стягують додатковий до федеральним податок з доходів (State income tax), інші штати замінюють його на податок з продажів (Sales tax). Оподаткування в штаті реєстрації (ведення бізнесу) потребує глибокого аналізу для податкового планування і, найчастіше визначає штат реєстрації при віддаленому керуванні компанією. Деякі компанії представлені в декількох штатах одночасно. Для них виникає необхідність реєстрації в кожному з представленому штатів, а також звітності в кожному штаті у відповідність зі своїм незалежним податковим законодавством. За угодами між залежними особами (Corporation та її директор або власник, або пов’язані компанії) компанія повинна подавати форму звітності Form Не своєчасна подача цієї форми загрожує мінімальним штрафом $10 .

Щоб цей податок не утримувався, або утримувався за зниженими ставками, можна скористатися положеннями Угоди про усунення подвійного оподаткування між Росією і Нідерландах (Tax Treaty US — Russia). Для цього отримувач коштів повинен надати Сертифікат резідентства за Form W8 — ben або Form W8 — ben — e. Для заповнення цієї форми буде потрібно отримати у федеральному податковому органі ITIN (Individual Taxpayer Identification Number). Ми сприяємо в отриманні ITIN. Особливу увагу потрібно приділити вимогам податкового законодавства тим особам, які стали податковими резидентами Нідерландах. Справа в тому, що за податковими законами Нідерландах дохід резидентів Нідерландах оподатковується по всьому світу, не тільки той, який отримано у Нідерландах.