Чи можливо отримати кредитну карту Ощадбанку за 15 хвилин?

629

Кредитні пропозиції російських банків представлені безліччю варіантів оформлення позик – споживчі позики, цільове кредитування, видача кредитних карт. В залежності від потреб, громадяни вибирають оптимальний варіант кредитування: за вигідним відсотку, зручному обслуговування, швидкому оформленню і т. д. Один з найшвидших способів отримання позикових коштів – кредитна карта Ощадбанку за 15 хвилин.

Умови оформлення та отримання картки Ощадбанку доступні більшості російських громадян, а подальше використання і обслуговування не складе жодних проблем – офіси Ощадбанку розташовані по всій території, а для вирішення питання згідно з відгуками клієнтів, буде витрачено не більше 15 хвилин. Звернувшись за отриманням кредитки, позичальники, на розсуд банку і на підставі інформації про платоспроможності, можуть отримати спецпропозиція.

Призначення кредитної карти

Вибір на користь того або іншого банківського продукту кожний робить, виходячи з поставлених цілей. На відміну від цільових кредитів (на купівлю автомобіля, будинку, квартири, ділянки), оформлення кредитних карт відбувається значно простіше. Відрізняються і способи подальшого використання: якщо цільовий кредит видається виключно на певний придбання, використання кредитки нічим не обмежена:

 • безготівкова оплата будь-якого товару або послуг;
 • зняття готівки;
 • онлайн-платежі.

Слід враховувати, що на відміну від дебетової картки, можливості кредитки все ж обмежені: не можна відправити грошовий переказ іншій людині, переказати кошти між власними рахунками через портал «Сбербанк Онлайн». Тим не менш кредитна картка залишається найбільш зручним і популярним способом зЕкшн снення оплат в магазинах, інтернет-просторі, оплату різних послуг.

До переваг кредитної картки від Ощадбанку відносять наступні показники:

 • Швидке оформлення з мінімумом документів.
 • Зручне поповнення та зняття готівки.
 • Можливість використання коштів в межах встановленого ліміту протягом тривалого періоду часу.
 • Використання права на знижки від партнерів за програмою «Спасибі від Ощадбанку».
 • Безконтактна оплата.
 • Безкоштовне обслуговування деяких видів карт.
 • На розсуд банку можна протягом 15-20 хвилин подати заяву, обговорити умови та отримати кредитну картку типу Visa або Mastercard Моментум» з лімітом до 600 тисяч рублів. Якщо при зЕкшн сненні покупок виявиться, що на необхідне придбання не вистачає коштів, можна звернутися в найближче відділення Ощадбанку і вирішити фінансове питання з мінімальними витратами часу і зусиль. На свій розсуд клієнти можуть оформити онлайн-звернення на видачу пластику.

  Види карт Ощадбанку

  В даний час банк пропонує наступні види кредитних карток, оформлення яких буде залежати від поставлених клієнтом цілей:

  • Visa/MasterCаrd Gold з лімітом до 600 тисяч рублів. Слід мати на увазі, що за цим типом карток діє тариф за річне обслуговування – скористатися перевагами золотих видів карт можна за 3 000 рублів в рік;
  • Visa Gold / Visa Classic «Аерофлот» видаються з тим же лімітом, проте вартість обслуговування складе всього 900 рублів. Крім того, розраховуючись по даній картці, клієнт накопичує бонусні милі від компанії-партнера Аерофлоту. Надалі клієнт зможе стати пасажиром авіакомпанії, розплатившись за квиток зібраними в процесі використання карти милями;
  • Visa Gold / Visa Classic «Подаруй Життя» має той же граничний ліміт, а обслуговування може коштувати від 900 рублів до 3,5 тисяч у рік. Держатель цього пластика стає учасником програми «Подаруй життя», що реалізується партнером Ощадбанку – фондом допомоги онкологічним хворим;
  • Visa Classic Standard / Mastercard «Моментум» вигідно відрізняються можливістю не платити за обслуговування, розташовуючи тим же максимальним лімітом в 600 тисяч рублів.

  Банк постійно вдосконалює свій кредитний портфель, пропонуючи нові види пластикових карток Ощадбанку для різних категорій громадян.

  Умови за кредитними картками

  Незважаючи на все різноманіття, політика банку щодо пластикового продукту універсальна, розрізняючись лише в деяких особливостях за окремими видами.

  Загальні правила

  До єдиних умов отримання кредиток категорії «Моментум» відносяться наступні параметри:

  • період дії – 3 роки з моменту видачі;
  • ставка за використання позикових засобів – від 23,9% (за станом на середину 2017 року);
  • 50-денний грейс-період;
  • конкретний ліміт коштів залежить від кожного конкретного випадку, але не більше 600 тисяч рублів;
  • участь у різних дисконт – і маркетинг-програмах партнерів банку;
  • оформлення послуги накопичення бонусів «Спасибі».

  Використання кредитних коштів відбувається на умовах застосування ставки у 23,9% річних використаної позиковою сумі.

  Більш докладно: кредитка від Ощадбанку 50 днів без відсотків

  Особливості використання кредиток від Ощадбанку

  При переведенні в готівку коштів слід враховувати, що за кожне зняття буде стягуватися комісія. Якщо для видачі грошей використовується термінал Ощадбанку – відсоток за зняття становить від 3,0%, а при використанні пристроїв інших кредитних установ ставка збільшується до 4,0%.

  Особливістю використання карти «Моментум» є звільнення від нарахування відсотків за використані протягом певного періоду часу кошти. Якщо клієнт розплатився кредиткою, а потім протягом пільгового періоду вніс витрачені кошти на карту, відсоток за користування кредитом не стягується. Подібна послуга отримала назву «грейс-період» і дозволяє протягом 55 днів з моменту оплати користуватися позиковими грошима без нарахування відсотка.

  Для забезпечення фінансового захисту клієнта на картці запроваджено електронний чіп безпеки.

  Вся інформація про списання та нарахування абсолютно прозора, завдяки підключеної безкоштовну послугу СМС-інформування.

  Основною умовою для швидкої видачі моментальної карти є особисте відвідування філії або офісу банку. Отримати попередню консультацію про власні можливості в ролі позичальника можна також за безкоштовним телефоном єдиної служби банку. Плануючи скористатися кредиткою, клієнт повинен враховувати, що швидкий термін розгляду можливий при візиті до відділення. Якщо заявка була подана через офіційний інтернет-ресурс кредитної установи, період розгляду онлайн-заявки може затягнутися на кілька днів.

  Вимоги до позичальників

  Банк дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів, пред’являючи найпростіші вимоги до одержувачів позики:

 • Російське громадянство, підтверджене паспортом РФ.
 • Максимальний вік клієнта – 65 років.
 • Мінімальний вік – від 25 років.
 • Підтвердження наявності реєстрації за місцем розташування офісу, до якого звернувся громадянин.
 • Наявність стажу роботи не менше року. Розглядуваний період включає останні 5 років.
 • Стаж в останнього роботодавця – не менше 6 місяців.
 • Порядок оформлення

  Процедура оформлення максимально спрощена і не потребує зайвих зусиль від клієнта – для отримання пластикового продукту потрібно наявність громадянського паспорта, що підтверджує громадянство та реєстрацію, а також складання заявки на видачу.

  Якщо кредитка потрібно терміново, громадянин повинен звернутися в офіс банку і написати заяву, або залишити співробітнику відділення заповнену заявку. Менеджер відділу кредитування надасть допомогу у складанні заявки, значно скорочуючи час оформлення. Онлайн за 15 хвилин можна оформити заявку, а потім зв’язатися з менеджером банку для уточнення умов отримання пластику.

  Слід враховувати, що банк в обов’язковому порядку розгляне кредитну історію клієнта, його відповідальність, платоспроможність. Якщо у заявника є борги в інших банках або в минулому утворювалися прострочення по оплатах, у видачі кредитної картки буде відмовлено.

  Високі шанси на отримання моментального кредиту у наступних категорій:

  • зарплатні клієнти;
  • власники дебетових пластикових продуктів;
  • власники депозитів;
  • успішні позичальники за іншими кредитами банку.

  Можливість отримати кредитну карту за 15 хвилин є у всіх жителів мегаполісів і менш великих міст. Уточнити можливість оформлення такого кредиту можна у консультанта по телефону єдиної довідкової служби.

  Якщо банк, розглянувши заявку, відповів ствердно, менеджер приступає до оформлення карти.

  Необхідні документи

  Як правило, до моменту звернення в банк майбутній власник пластику вже має всі необхідні документи. Основним документом для оперативної видачі карти є цивільний паспорт. В якості додаткового документу може знадобитися СНІЛС, закордонний паспорт або воЕкшн ське посвідчення.

  Таким чином, оформлення кредитної картки від Ощадбанку за 15 хвилин – цілком реально. Якщо майбутній власник пластику вже є клієнтом банку, має хорошу кредитну історію і має при собі паспорт, отримати кредитку можна шляхом простого відвідування найближчого відділення.