Де краще взяти кредит непрацюючому пенсіонеру?

548

Одним із показників стабільності служить працездатний вік клієнта. Зовсім недавно, розглядаючи заявки пенсіонерів, фінансова організація давала відмову, мотивуючи ризиками неповернення грошей і скромними доходами громадянина. Практика показала, що в якості позичальників особи даної категорії відрізняються підвищеною відповідальністю, ретельно плануючи і зіставляючи свої доходи за зобов’язаннями перед банком. Сучасні умови кредитування дозволяють знайти масу пропозицій, де можна взяти кредит непрацюючому пенсіонеру, за умови дотримання заходів фінансової захисту сторін договору.

Вибираючи програму, слід бути готовим, що банк пред’явить додаткові вимоги до забезпечення, запропонувавши оформити страховку, і ретельно оцінить шанси на благополучне повернення коштів при визначенні позикової суми і строку погашення.

Умови отримання кредиту пенсіонерові

Потреба в додатковому фінансуванні може виникнути в будь-якому віці (ремонт, дорога покупка, подорож). Незважаючи на обмеженість переліку, які банки дають кредит непрацюючим пенсіонерам, можна підібрати вигідний варіант, не менш цікавий ніж стандартні пропозиції для працездатних громадян.

Особливістю кредитування пенсіонерів є висунення додаткових умов. Навіть найлояльніший банк буде оцінювати вік позичальника, виходячи з:

 • фінансових можливостей обслуговувати кредитний борг;
 • ймовірність передчасної смерті позичальника до того, як кредит буде повністю виплачений.

Шанси на схвалення заявки виростають, якщо потенційний клієнт запропонує:

 • Залучити більш молодого поручителя зі стабільним високим доходом і відмінною кредитною історією.
 • Оформити заставне забезпечення у вигляді нерухомості або автомобіля.
 • Придбати страховий поліс, що забезпечує виплатами у разі смерті або втрати здоров’я.
 • Дані заходи дозволять розглядати пенсіонера як гідного позичальника, здатного, при необхідності, повернути позичені кошти, навіть при негативному розвитку сценарію.

  Виходячи з вікових особливостей, банк скоректує пропозицію по наступним параметрам:

 • Обмеженість суми викликана низькими доходами у вигляді пенсій.
 • Невеликий термін пов’язаний з ризиком можливої смерті. Отримати гроші з терміном погашення понад 5 років навряд чи вдасться.
 • Як і у випадку із звичайними клієнтами, остаточний розмір позички визначається, виходячи з розміру доходу, тобто суми стабільних щомісячних відрахувань з держбюджету.

  Незважаючи на те, що більшість кредитних програм обмежена віком до 60-65 років, багато великі банки активно співпрацюють з пенсіонерами, видаючи позики з погашенням до настання 75-85 років.

  Де отримати кредит непрацюючому пенсіонеру

  Якщо постало питання залучення додаткових коштів, пенсіонеру варто розглянути програми, що реалізуються великими банками. Особливі пропозиції готові надати фінансові організації, через які громадянин отримує пенсію. Розглядаючи список, які банки дають кредит непрацюючим пенсіонерам, можна виявити привабливі умови і в інших кредитують організаціях. Перед тим, як звернутися у той або інший банк, необхідно оцінити свої шанси на схвалення у різних кредиторів, збільшуючи свої шанси на успішне оформлення вигідного позики.

  Перед спілкуванням з представником кредитора, слід підготувати пакет документів. Крім паспорта рекомендується мати при собі пенсійне посвідчення, медичний поліс, виписку про пенсійних відрахуваннях з банку або довідку з ПФР.

  Споживчий позику без обмеження цільового використання дозволить отримати потрібну суму в короткий термін, надавши мінімальний пакет документів. Високі шанси на оформлення при зверненні пенсіонерів в Ощадбанк, РСХБ, Літо Банк, Альфабанку і багато інших.

  Ренесанс Кредит

  Один з небагатьох комерційних структур, охоче кредитують осіб похилого віку, є банк Ренесанс Кредит.

  В рамках споживчого кредитування, банк може дати схвалення заявки клієнтам старше 65 років, за умови, щоб до моменту повного погашення боргу він був молодше 70 років.

  Загальні умови кредиту для пенсіонерів:

 • Величина кредитної лінії – не більше півмільйона рублів. Мінімальна сума запиту – 30 тисяч рублів.
 • Низька відсоткова ставка — 15.9% річних.
 • Термін погашення – не більше 5 років.
 • Позичальником може стати будь-який громадянин Росії, який має постійну реєстрацію та стабільний дохід. Позика оформляється при пред’явленні одного документа – паспорта.

  Райффайзенбанк

  Якщо необхідно отримати кредит готівкою на короткий термін, можна скористатися пропозицією Райффайзен Банку.

  Гнучкі умови оформлення включають наступні параметри позичальника:

 • Наявність російського громадянства.
 • Вік не більше 67 років.
 • Перевагу віддають працюючим особам, готовим надати дані про роботодавця та з наявністю стаціонарного робочого телефону.
 • Особливість цієї програми – у неймовірно низьких ставках: на термін до 60 місяців можна отримати кредит під 9,99% річних. Мінімальний позику обмежений сумою в 90 тисяч рублів. Для осіб, які підтвердили стабільний високий заробіток, сума збільшується до 2 мільйонів рублів.

  Мінімальна ставка починає діяти з другого року кредитування. На перший рік розрахункова ставка становить 11,99%.

  Східний Банк

  Гнучкі умови і лояльність до клієнта є характеристиками банку Східний Експрес. За стандартного кредитування діє програма з можливістю отримати до 15 мільйонів готівкою під 12,0%.

  Зручність роботи з Східним Експресом укладено у високих шансах схвалення і рекордною швидкістю прийняття рішення та оформлення позики.

  Спеціально для пенсіонерів підготовлена програма, що враховує доход і вік даної категорії громадян:

 • Ліміт коштів – в межах 100 тисяч рублів, але не менше 40 тисяч.
 • Термін дії договору – від 13 місяців до 3 років.
 • Враховуючи ризики при наданні позикової лінії пенсіонеру, банк позитивно розглядає наявність договору особистого страхування, що гарантує виплату за кредитом на випадок травми або каліцтва.

  Для оформлення знадобиться лише паспорт і 5 хвилин вільного часу. Розроблена спеціальна онлайн-заявка, що дозволяє отримати попереднє схвалення дистанційно протягом лічених хвилин.

  Московський Кредитний Банк

  Стандартна пропозиція МКБ розраховане, насамперед, на осіб, які проживають в Московському регіоні. З основних вимог до позичальника, що висуваються банком, варто відзначити наявність стабільного доходу, яким для літніх позичальників служить пенсія.

  Умови видачі позики від МКБ виглядають наступним чином:

 • Максимальна сума – до 750 тисяч рублів.
 • Термін кредитування – не більше 36 місяців.
 • Ставка, яка нараховується за рік, складає 10,9%.
 • Максимальна і мінімальна сума кредиту

  Останнім часом, більшість банків знизило вимоги до своїм майбутнім позичальникам, розробляючи і впроваджуючи спеціалізовані програми. Перевагою кредитування пенсіонерів є наявність обов’язкового гарантованого доходу, що в умовах нестабільної економічної ситуації, є швидше перевагою перед іншими категоріями громадян.

  Особливість кредитування пенсіонерів – у більш низьких лімітах доступних засобів. Більшість програм обмежена сумами до 200-300 тисяч рублів, але можна знайти пропозиції позикової лінії в 500 тисяч рублів і більше.

  Допомогти збільшити ліміт і погодити заявку можуть такі заходи:

 • Оформлення позики щодо персонального пропозицією фінансової організації, через яку йдуть регулярні пенсійні відрахування.
 • Оформлення поруки з числа близьких, знайомих, друзів віком до 60-65 років.
 • Використання майна в якості застави за спеціальними програмами.
 • Яким би не був відповідь банку, слід пам’ятати, що у разі термінової потреби у фінансуванні, літній безробітному можна розглянути програми мікрокредитування. З допомогою мікропозик можна швидко вирішити свої фінансові проблеми, однак отримати мікрозайм можна лише на строго обмежений термін – не більше 1 місяця. В іншому випадку, переплата за відсотками багато разів перевищить спочатку взяту суму.