Де взяти кредит без постійної реєстрації в паспорті?

512

Банки ретельно вивчають потенційних позичальників, і вимога до реєстрації клієнта є одним з обов’язкових умов. Але чи можна оформити кредит готівкою без прописки, куди звертатися і як отримати гроші, розглянемо в цій статті.

Видають банки кредит клієнтам без прописки

Банківські установи при видачі кредиту приймають на себе ризики. Виходячи з того, наскільки угода може бути небезпечною в плані того, що грошові кошти не будуть повернуті, банк призначає процентну ставку або зовсім приймає рішення у відмові кредитування.

Регламентуються взаємовідносини між позичальником і кредитором Цивільним кодексом РФ, а також правилами та умовами договору. Так, при підписанні документа сторони повинні вказувати свою адресу. Чи можна отримати кредит без прописки в цьому випадку? Шанс взяти кредит є і у тих клієнтів, які перебувають у статусі без постійної прописки, тобто у випадку, якщо у потенційного позичальника на даний момент оформлена тимчасова реєстрація.

Банківські організації

Однією з вимог до позичальників з боку банківських компаній є наявність постійного місця проживання. Але часто трапляється, що гроші можуть знадобитися і тим людям, хто на даний момент проживає не за місцем прописки.

Це можливо, якщо людина проходить навчання в іншому місті або місце роботи знаходиться за межами регіону постійного місця проживання. Для банків це теж потенційні клієнти, яких можна кредитувати. Тому кредит без прописки і реєстрації банк дасть платоспроможному позичальнику на особливих умовах. При відсутності постійної реєстрації в паспорті банк може запропонувати наступні альтернативи:

  • надати рухоме чи нерухоме майно в заставу. У разі передачі квартири клієнт не може надати єдине майно;
  • забезпечити угоду поручителем, який має прописку в даному регіоні.

Варто враховувати, що заставна квартира може бути реалізована на користь погашення боргу, якщо клієнт не зможе виплачувати кредит. Банківські компанії дають кредит без постійної реєстрації позичальникам не більше ніж в розмірі 60% від оціночної вартості житла.

Де можна взяти кредит? Рекомендуємо звертатися у великі компанії, такі як Ощадбанк, ВТБ, Альфа-Банк та інші. Ці організації мають широке представництво у багатьох регіонах Росії. Адже одна з умов для того, щоб взяти кредит без прописки в паспорті в поточному регіоні для банку, – це мати представництво в області, де оформлена тимчасова реєстрація клієнта.

При цьому термін, на який можна оформити кредит на таких умовах, повинен бути дорівнює тривалості тимчасового перебування. Якщо реєстрація розрахована на 3 роки, то кредит можна оформити на строк не більше 3 років. Крім цього, банківська компанія буде вимагати:

  • хорошої кредитної історії без прострочень;
  • платоспроможність, підтверджену документально, тобто кредит без довідок в цій ситуації взяти не вийде.

Брокери

Брокерські компанії – це організації, які можуть компетентним чином відповісти на питання, чи можна взяти кредит без прописки. По своїй суті, брокер – це посередник між позичальником та банківськими компаніями. Клієнт, який звернувся в таку організацію, просить надати можливі варіанти банківських позик.

Брокери, володіючи досвідом роботи з банками, дадуть список пропозицій, де можна взяти кредит без реєстрації, надавши контакти банківських компаній і умови за договором. У брокерські агентства варто звертатися, якщо у позиках банки відмовляють, при самостійному пошуку, і варіантів, де взяти кредит, вже немає. Оскільки послуги платні і можлива передоплата в розмірі 100%.

У вартість даних робіт входять:

  • консультація клієнта про те, який банк зможе дати кредит;
  • підготовка заявок відразу в ряд компаній, що дає збільшення шансів схвалення угоди;
  • підготовка документів, підписаних в умовах вимогу до позичальника;
  • повний контроль укладання угоди, що дає позитивний результат.

Давайте розглянемо середні ціни за брокерські послуги. Вони залежать від типу кредитування і суми фінансування. У разі іпотеки або автокредиту брокер забере собі до 2%. Який оформляв споживчий кредит, повинен бути готовий заплатити до 10% від кредитування.

МФО

Ще один варіант отримання фінансування – це звернення до мікрофінансову організацію. Плюс такого варіанту кредитування в тому, що весь процес можна зЕкшн снити в режимі онлайн. Вся процедура може зайняти не більше 30 хвилин. Через це час грошові кошти наЕкшн дуть на картковий рахунок, і ними вже можна буде користуватися.

Компанія не вимагає надавати поручителів або забезпечувати угоду заставою. Та й питання про реєстрацію гостро не стоїть. Для оформлення потрібен тільки паспорт. Не потрібно підтверджувати свій дохід або мати бездоганну кредитну історію.

Такий варіант кредитування легкодоступний. Але це пояснюється умовами договору. Процентна ставка може досягати від 0,5 до 1% в день, а сума кредиту не перевищить 150 000 рублів, при цьому максимальні терміни, за які потрібно повернути гроші, складають до 6 місяців.

Тривале співробітництво з микрофинансовыми организациями не дозволить отримувати більш вигідні пропозиції. Такі відносини слід розглядати в якості запасного варіанту, коли інших альтернатив не існує.

Таким чином, оформлення кредитування без прописки – це цілком реальний варіант. Звичайно, умови будуть дещо гірше, ніж при стандартному оформленні кредиту в своєму регіоні і з підтвердженням доходів і гарною кредитною історією. Але навіть якщо банківські компанії відмовляють у договорі, то завжди існують альтернативні варіанти.