Де взяти споживчий кредит на тривалий термін?

558

Кредитування населення – одне з головних напрямків банківських послуг найбільших фінансових структур Росії. Залежно від причини потреби в додаткових ресурсах, громадяни оформлюють або цільові, нецільові позики. Перевагою нецільового споживчого кредиту є можливість вільного витрачання позикових коштів в межах встановленого ліміту без необхідності узгодження витрат з банком. Кредит готівкою на тривалий термін дозволить отримати досить велику суму з тривалим терміном погашення, а ретельний підбір програми допоможе з вибором оптимального пропозиції.

Особливості споживчого кредитування

Останнім часом умови оформлення нецільового кредиту помітно спростилися, проте в цілях власної фінансової безпеки банк буде ретельно розглядати особистість кандидата на виділення позики, а також врахує додаткові вимоги фінансового забезпечення.

Споживчий кредит відноситься до числа найбільш поширених програм, що реалізуються практично кожним кредитним установою в країні. Залежно від внутрішньої політики банку, подібні банківські продукти будуть відповідати наступним критеріям:

 • Стандартна тривалість погашення кредитної лінії в межах 5 років. Вигідні пропозиції з 5-річним терміном кредитування пропонують багато великі банки – http://nuzhenkredit.ru/na5let/. Деякі фінансові організації допускають і більш тривалий термін дії договору, аж до 15 років.
 • Сума позики, як правило, невелика і складає в середньому близько 50 тисяч рублів. В останні роки банки охочіше кредитують населення у великих розмірах, доходячи до 2-3 мільйонів рублів.
 • Конкретна сума встановлюється з урахуванням індивідуальних можливостей позичальника – його регулярного трудового доходу, наявності стабільної роботи та інших джерел доходу.
 • Процентна ставка за нецільовим кредитом, як правило, вище, ніж за іпотечними або договорами на купівлю автомобіля, однак при бажанні можна підібрати програми з процентною ставкою, аналогічної цільових позиках.
 • Особливістю даного банківського продукту є відсутність особливих додаткових вимог, як це встановлено в іпотечному кредитуванні або при видачі автокредиту. У стандартних ситуаціях банк не вимагатиме додаткового укладення договору особистого страхування, оформлення заставного забезпечення і страховки на об’єкт застави, підключення інших додаткових опцій і проходження процедур.

  Головний орієнтир для фінансової установи – отримати стабільний дохід, виражений в процентної ставки, і своєчасне повернення позиченої суми згідно з затвердженим графіком платежів. З метою забезпечення фінансових гарантій організація досконально вивчає кредитну історію потенційного клієнта, оцінює наЕкшн ність матеріального становища, стабільність і достатність одержуваного доходу.

  Забезпечувальні заходи

  У звичайній ситуації високі шанси на видачу великого кредиту готівкою у громадян, відповідних параметрам банку, що володіють хорошим доходом і здатних підтвердити офіційно. Далеко не завжди позичальник, розраховуючи отримати велику суму готівкою, здатний документально підтвердити свою платоспроможність.

  У такому разі кредитор видає позику з додатковими заходами забезпечення, які дозволять з високою часткою впевненості припускати успішний повернення боргу разом з процентною переплатою.

  Коли запитується значна сума позикових коштів, слід оцінити доцільність оформлення споживчого кредиту на тривалий термін. Можливо, існують альтернативні цільові програми, які дозволять позичити у банку до декількох мільйонів під маленький відсоток.

  У будь-якому разі при оформленні великий кредитної лінії банк запросить додаткове забезпечення у вигляді:

  • заставного майна (автомобіль, нерухомість, ділянка);
  • залучення поручителя;
  • оформлення другого і третього співпозичальника, якщо трудовий дохід основного клієнта недостатній для того, щоб видати кредит на велику суму.

  Особливо важливо знайти наЕкшн них і відповідальних поручителів, які готові нести повну фінансову відповідальність у разі відмови або неможливості погашення боргу перед кредитором. Висока офіційна заробітна плата, відсутність прострочень за попередніми позиками, відсутність істотних кредитних зобов’язань у цьому стануть вагомим аргументом на користь даного кандидата на отримання позики.

  Оформлення договору страхування життя і здоров’я, виплата за яким дозволить закрити заборгованість перед банком при непередбаченій тяжкої хвороби або смерті позичальника, є величезним плюсом, що дає банку впевненість, що кредитна лінія буде своєчасно і повністю погашена.

  Порядок оформлення

   

  До достоїнств споживчого кредитування відносять швидкість розгляду заявки та оформлення видачі коштів.

  Стандартні програми не передбачають ніяких додаткових погоджень, тому можуть бути оформлені протягом 1-2 днів.

  Перш ніж звернутися у той або інший банк, рекомендується ретельно розглянути умови з кількох програм, направивши попередні запити з оптимально підходящими умовами за строками, ставки, суми, додатковим вимогам.

  Підбір заявки рекомендується починати з вивчення відповідності кандидата на одержання позики вимогам організації.

  Вимоги до клієнтів

  Тільки при повному дотриманні параметрів, що визначають успішного кандидата, можна сподіватися на схвальний вердикт банку.

  Більшість кредитних установ висувають наступні параметри успішного позичальника:

 • Російське громадянство.
 • Наявність постійної реєстрації в регіоні присутності банку.
 • Відсутність у минулому прострочень по кредитах, узятим в інших організаціях. Важливо враховувати, що повна відсутність якої-небудь історії платника негативно позначиться при прийнятті рішення про виділення кредитної лінії, в кращому випадку буде узгоджений невеликий позику.
 • Певні вікові обмеження – в межах працездатного віку людини. Проте у багатьох банках діють особливі програми, розраховані на молодь 18-22 років або осіб пенсійного віку.
 • Стабільний трудовий дохід, достатній для внесення щомісячних платежів у розмірі до 30-50% від загального підтвердженого доходу. Якщо у банку залишилися сумніви в платоспроможності людини, збільшити ліміт дозволить залучення позичальників.
 • Стабільність фінансового положення може бути підтверджена за допомогою довідок від поточного роботодавця за умови тривалості роботи не менше 3-6 місяців. Загальний стаж успішного кандидата повинен становити від 12 місяців.
 • Документи для кредитного договору

  Перевагою нецільового позики є також невеликий пакет документів. За деякими банківськими продуктами достатньо двох документів, що підтверджують особу позичальника: паспорт і воЕкшн ське посвідчення, або закордонний паспорт, ІПН, СНІЛС і т. д.

  Кращі умови по кредиту отримують, представивши розширений список особистих документів:

 • Цивільний паспорт.
 • Завірена копія трудової.
 • СНІЛС.
 • Довідка від роботодавця.
 • 2-ПДФО.
 • Закордонний паспорт або воЕкшн ське посвідчення.
 • Якщо варіант передбачає оформлення заставного забезпечення, додатково банк запитує документи на майно, а також висновок щодо оцінної вартості власності та страхування об’єкта застави.

  Чим більше документів, що підтверджують наЕкшн ність клієнта, тим більше шансів отримати вигідний кредит під 12-15% річних. У стандартних ситуаціях підсумкова переплата по потребзайму складе 25% і вище.

  Актуальні пропозиції

  В цілях залучення нових клієнтів фінансові структури пропонують споживчий кредит на тривалий термін на привабливих умовах. Рекомендується зібрати інформацію, які банки готові кредитувати на максимальний термін.

  Назва банку Термін, років Максимальна сума, крб. Ставка, %

   

  Московський кредитний банк 15 2 000 000 11,99
  Банк УБРР 7 1 000 000 15,0
  Бінбанк 7 2 000 000 13,99
  Зеніт 7 3 000 000 15,0
  Россельхозбанк 7 850 000 12,5
  Альфа Банк 5 3 000 000 11,99
  ОТП 5 200 000 13,9
  ВТБ 24 5 5 000 000 15,0

  Можна знайти відмінні варіанти споживчого кредиту під низький відсоток і з 7-річним терміном погашення – http://nuzhenkredit.ru/na7let/.

  Наступні поради дозволять оптимізувати пошук підходящої програми:

  • якщо заробітна плата приходить на карту банку, необхідно в першу чергу розглянути індивідуальні пропозиції, що діють в даній установі;
  • оформлення заставного майна дозволить розраховувати на зниження відсотка за кредитом і збільшить ліміт коштів;
  • залучення поручителів збільшить шанси на схвалення кредиту;
  • рекомендується вивчити акції, організовані банками з метою збільшення клієнтської бази.

  Збираючись взяти кредит, важливо правильно підібрати банк і розрахувати розмір платежу, адже чим більше сума кредиту і довший термін, тим вища матеріальна відповідальність.