Де знайти вакансії для маряков

10-2-2020

not found

Тенденція соцмереж → всі спілкування йде в месенджери. Помруть або не помруть соцмережі – поки ще рано судити, але месенджери з кожним днем набирають обертів.

Багато з нас вже освоїли групові чати, де можна листуватися хоч з усіма контактами із записної книжки. Групи в офісі, батьківські чати, чати з друзями про футбол чи риболовлі – у всіх нас вони вже давно є.

Канали – це нові блоги, за допомогою яких можна читати свіжі новини або стежити за життям зірок, збирати цікаву інформацію за темами або просто отримувати посилання на статті. Це економить час і сили: адже ви читаєте канали там же, де і спілкуєтеся зі своїми друзями і близькими. Канали логічно залучають користувачів своїми достоїнствами: немає інформаційного шуму, немає і відволікає реклами. Більше немає необхідності витрачати час на серфінг в інтернеті – всю потрібну інформацію і новини можна знайти в додатку.

Прогресивні крюингу, агентства та посередники, на хвилі небувалого попиту, дотримуючись «трендів», починають поступово створювати не тільки групи в соцмережах, а й групи (паблік, канали) в месенджерах.

Канали – це зручний інструмент для спілкування з читачами і однодумцями. Щоб отримувати вакансії або стежити за морськими новинами, потрібно просто підписатися на канал. Після цього ви завжди будете в курсі новин, адже вони приходять так само, як і повідомлення від друзів і близьких.

Звичайно, у такого способу пошуку роботи є як ряд переваг, так і ряд недоліків.

До переваг можна віднести наступні пункти:

– Це безкоштовно. Вам немає необхідності платити за розсилку вакансій;

– Відсутність реєстрації. Що в свою чергу не дозволяє ваших персональних даних виявитися в інтернеті;

– Швидкість отримання інформації про відкрилася вакансії і її опис;

– прямий зв'язок з агентством або посередником. Побачивши, що цікавить вакансію можете відразу ж відправити аплікашку в особисті повідомлення;

З недоліків можна виділити:

– Відсутність систематизації вакансій. Ви будете бачити відразу всі вакансії навіть на посаді, якими не цікавитеся;

– Не завжди зрозуміло хто її розмістив: агентство або посередник;

– Шанс нарватися на шахраїв. Хоча він точно такий же, як в соцмережах.

Ми зібрали невеликий перелік таких груп в різних месенджерах.

Канали в Viber:

1. Nikolaev maritime agency

Сайт: https://nikolaevmaritimeagency.com

FB: https://www.facebook.com/nikolaevmaritimeagency

Для вступу клікайте посилання: https://invite.viber.com/?g2=AQANWlQU672RM0h5s4sQHk6fwtTpDgOYRf0WFMpD29rKulke%2BWe6zIGXnW7byXB0&lang=ru

Група популярна серед моряків, на неї підписано 4 554 учасників! У групі щодня можна отримувати інформацію про нові вакансії даного крюінгового агентства.

2. Робота морякам NEW

Приєднатися до спільноти Робота морякам NEW можна клікнувши на посилання: https://invite.viber.com/?g2=AQA1pgOSVWDeRkn%2Bynd8hyJosJW%2FapQYQQNAa2k78Qp8zYJJHsNsr7km2JUF%2Fb%2FZ&fbclid=IwAR3OROy_DoEvBvFybhe3jp2YqjnnJOwrZEAA5oCI0A-jHdj_DAEibaAVvVY&lang=ru

Друга за кількістю учасників група. Сьогодні в ній складається 1 932 людини. В основному там публікують вакансії для моряків, обговорюється допомогу морякам за різними професійними питань. Групу веде Андрій, який так само, як і ви працює в море. Його бажання допомагати колегам шукати гідну роботу переросло у велике хобі – його паблік активно розвивається, прекрасно адмініструється самим Андрієм, тому в групі ви не знайдете нічого зайвого: ніякого спаму, ніякої лайки, все тільки у справі!

3. Job for seaman

Приєднатися до спільноти JOB FOR SEAMAN можна клікнувши на посилання: https://invite.viber.com/?g2=AQB6NZVKruyETElB3%2BAVyUFAsiAt2VSG83Cryp8VdSKzyQrmopGLW5kz0DNuLxnr "

У ній всього 525 учасників. Спільнота пов'язано з групою FB «Job for seaman / Робота для моряків»: https://www.facebook.com/groups/247870715810203/

Адмін Nikolay Morskoy вміло справляється зі своїми обов'язками адміністратора, не допускаючи в групі нічого, крім публікації вакансій, що безсумнівно цінується серед передплатників.

Канали в Telegram:

1. Робота морякам

Приєднається можна за посиланням: https://t.me/Rabota_Moryakam

Друга група однойменного спільноти в Viber. Андрій, підлаштовуючись під попит передплатників, продублював свою групу в Telegram, так як молоде, підростаюче покоління майбутніх морських вовків віддають перевагу саме цьому месенджер.

Хочу додати особисто від себе: хоч я і звикла до всіма улюбленого вайберу, для спілкування Telegram об'єктивно зручніше, сама програма краще опрацьована, в ньому менше помилок і іншого спаму. На відміну від вайбера, там немає масових розсилок, якими зловживає бізнес (я маю на увазі постійні розсилки від магазинів, де побував всього лише 1 раз, і то часто випадково =)). Тому, для роботи віддаю перевагу саме Telegram.

2. Море по коліно

Приєднається можна за посиланням: https://t.me/more_po_koleno

Засновник цього каналу – молодий і перспективний директор крюїнгу «Odessa Crewing Agency» (ссилочку – https://ukrcrewing.com.ua/agency/odessa_crewing_agency) Іван Чайка. Сам колишній моряк, Іван, як ніхто інший орієнтується в реальних потребах моряків-претендентів, сам свого часу пройшов всі труднощі працевлаштування, як початківець. Тепер – успішний бізнесмен, який поєднує і директорську діяльність і блоггерство на ютубі (https://www.youtube.com/channel/UChY0xI6xjbCyuHXk_fwBTmA).

Його група на ФБ: https://www.facebook.com/MaritimeOCA/

3. NewForSeafarers

Ссилочку тут (Telegram): https://t.me/NewsForSeafarers

І тут (Viber): https://invite.viber.com/?g2=AQBREk5jtgo%2FlkpJaEd%2BDadXArfAS%2Fssb9V9QE9xREeHka4cM8eMy2S5YvzDEyjD&lang=ru

Це ну дуже молодий канал, який ми створили буквально сьогодні) Адмініструвати його буде команда групи в ФБ English for Seafarers / Англійська для моряків. Морські новини (https://www.facebook.com/EnglishForSeafarersOdessa/).

Створили ми його з метою інформування наших передплатників про все, що відбувається в світі з судами, овнерамі і моряками, всі морські новини і морські події, новинки в сфері морських технологій і багато іншого.

Новини ми збираємо як з російськомовних джерел, так і самі адміни переводять і адаптують статті з іноземних новинних ресурсів по всьому світу.

Так що чекаємо всіх допитливих передплатників, які хочуть отримувати новини першими.

Також хочемо вам порекомендувати seafarer