Долар чорний ринок

11-10-2019

Доллар черный рынок
Але люди впадають в подив і не знають, де насправді вказаний точний курс. На це питання важко дати конкретну відповідь. Чому падає курс долара в Узбекистані на чорному ринку.
Також хочемо вам порекомендувати https://obmen.dp.ua/usd-uah
Курс долара в Узбекистані помітно знизився, і ось чому. Національний банк Узбекистану уклав позикове угоду з Національним банком розвитку Китаю. Запозичена Узбекистаном сума становить 2, 5 сотні мільйонів доларів. Кошти необхідні для оплати обладнання, яке імпортуватиметься з Китаю. Саме цей госзаем вплинув на зниження курсу долара в країні. Якби поставки обладнання оплачувалися внутрішніми валютними резервами Узбекистану, ймовірно курс долара виріс. Але велике надходження іноземної валюти вплинуло на співвідношення курсу долара до суму всередині країни, на користь другого. Також відомо, що планується оформити більш великий позику у Світового Банку (СБ) – 940 мільйонів доларів на удосконалення галузі охорони здоров’я, перетворення промислового і сільськогосподарського секторів. А зовнішні держпозики такого масштабу завжди ведуть до зниження вартості національної валюти. Тому очевидно, що вартість сума буде повільно падати. Крім того, «обмінники» стверджують, що падіння долара вплинуло нові будинки в Сергели. Щоб купити іноземну валюту люди відкривають міжнародні картки MasterCard або VISA.
Ще зовсім недавно в країні існувало кілька курсів валют, які значно відрізнялися вартістю – офіційний, ринковий та біржовий. Було великою проблемою перевести в готівку гроші з пластикової картки в банку, практично неможливо конвертувати іноземну валюту за офіційним курсом. Зараз же ситуація в країні приємно змінилася – неофіційний курс долара до суму практично ідентичний офіційним. Різниця може скласти не більше 2 – 5%. Помічено, що в різних регіонах він може трохи відрізнятися. Підстав припускати, що повернеться минула ситуація з курсом валюти – ні. Однак ніхто не може прогнозувати майбутнє країни в даному напрямку.
Оновлено ст.
Будьте в курсі.