Функції зубчастого приводного ременя

7-18-2019

Функции  зубчатого приводного ремня
Зубчасті ремені призначені для передачі крутного моменту від валу приводу до виконавчого органу механізму. Зубчасто – ремінні передачі знаходять широке застосування в авто-, приладобудуванні, важкому машинобудуванні, в приводах автоматизованих ліній на тютюновому, текстильному виробництві, у поліграфічній промисловості, побутової техніки та ін.
Також хочемо вам порекомендувати Зубчатые приводные ремни RPP3. Rpp5, RPP8, RPP14

Приводний ремінь зубчастий являє собою багатошарове резинотехническое виріб. Несучу функцію виконають кордовий шар, який сприймає основний тягове зусилля. Корд виготовляється із сталі або високоміцних армованих вуглепластиків і завулканизирован в технічну гуму. Зовні вироби передбачена текстильна оплетка з нейлону, яка оберігає профіль зубчастого ременя від стирання. У слабонавантажених і кінематичних передачах часто використовуються зубчасті ремені з поліуретану.
Прямокутні і клинові ремені зубчасті застосовуються як у реверсивних кінематичних передачах, де потрібне точне позиціонування виконавчого органу, так і в навантажених силових, потужністю до 100 к.

Головною перевагою зубчасто – пасової передачі щодо плоских, круглих, клинових ременів є відсутність якого – небудь проковзування з мінімальним натягом, оскільки обертаючий момент передається не тертям, а шляхом зачеплення виступів з западинами зубчастих шківів. У той же час зберігаються всі переваги гнучкої передачі: безшумна робота, плавність, безинерционность, сприйняття ударного навантаження. Додатковими перевагами зубчасто – пасової передачі є стабільність геометричних параметрів, високий ККД, можливість експлуатації при великих потужностях і швидкостях, висока точність позиціонування, невибагливість до обслуговування.

Основними геометричними параметрами є тип профілю, модуль зуба, крок зубчастого ременя. Зуб може мати трапецієподібну форму, круглу або эвольвентную. Передачі з круглим або эвольвентным зубом мають модуль 3, 4, 5 мм, і такі приводні ремені здатні передавати більший крутний момент за рахунок кращого зчеплення з профілями ведучого і веденого шківів і більш рівномірного зачеплення. Зуб з трапецієподібним профілем може мати модуль 1… 10 мм. Купити зубчасті приводні гумові ремені xh Ви можите звернувшись до нас за номером т 380-94-710-11-92