Годування собак сухим кормом за і проти

6-5-2019

Кормление собак сухим кормом за и против

Вибір харчування для собак вимагає індивідуального підходу, що враховує особливості тварини – розміри, вік, спосіб життя, можливі захворювання і т.
Сухі корми випускають у вигляді гранул різного кольору і форми. Такий варіант є більш економічним, так як відсоток вмісту води в консервах в кілька разів перевищує аналогічний показник у сухої їжі. Консервовані корми для собак, як правило, купують для дрібних порід, або як ласощі. Також хочемо вам порекомендувати https://33korovy.in.ua/
В залежності від вартості та вхідних інгредієнтів розрізняють продукцію економ, преміум і суперпреміум класу. Перші виготовляють з найдешевших компонентів – субпродуктів, сої з барвниками, старого м’яса, жилок, сухожиль і неякісних злаків. Вони мають найменшу поживність, внаслідок чого підходять для малорухливих собак. Годування активної собаки такою їжею може привести до виснаження тварини.
Лікувальні та дієтичні корми для собак у своєму составеимеютспециальные біологічно активні добавки і позбавлені жиру.

Для їх виробництва використовують м’ясо індички і курки. З допомогою подібних раціонів контролюють вагу тварини. Вагітним сучків бажано купувати спеціальні корми, які містять набір вітамінів і мікроелементів для підтримки життєвих сил і здоров’я, як самої матері, так і майбутнього потомства.

Якщо після зміни раціону вашого вихованця раптом з’явилися плями або висип, то найімовірніше у нього алергія на один з компонентів корму. За таких обставин слід негайно припинити годування, звернутися до ветеринара і спробувати обчислити алерген. Після цього тварина необхідно перевести на гіпоалергенний корм, спеціально передбачений для таких випадків.