Інвестиції та кредити

Невиправдані сподівання України на нові інвестиції. Підсумки ...

Інвестиції і кредити Інвестиції як стверджують експерти з Investmakler — це вкладення коштів у різні сфери економіки з метою отримання доходу. Кредит — це банківські інвестиції, з метою отримання доходу, але не з бізнесу, а за рахунок виділення позикових коштів. Інвестиції та кредити сьогодні є основними фінансовими інструментами розвитку бізнесу, відповідно, завдання по залученню інвестицій і кредитів є пріоритетними для керівної ланки. Забезпечити приплив грошових коштів з боку можливо за рахунок високого рівня довіри з боку інвесторів і банків. Тому надзвичайно важливо професійно і якісно підготувати обґрунтування інвестицій, описати перспективи вкладень, мінімізувати ризики і забезпечити гарантії повернення коштів. Також хочемо вам порекомендувати https://investmakler.com/news/registratsiya-kompanii-v-gonkonge-rukovodstvo-ot-a-do-ya/

аналіз ситуації

Нові інвестиційні проекти або розширення вже діючого бізнесу вимагають істотних фінансових вкладень на думку експертів з Investmakler. Оскільки необхідність підтримки фінансово-господарської діяльності працюю-чого бізнесу обмежує фінансові можливості інвестора, залучення грошових коштів з боку є пріоритетним варіантом організації фінансування інвестиційного проекту. Інвестиції та кредити забезпечують необхідний грошовий потік, що дозволяє забезпечити достатність фінансування і безперервність реалізації інвестиційного проекту. Однак для отримання доступу до зовнішніх засобів необхідно забезпечити привабливість проекту для зовнішніх інвесторів і кредиторів. Тому якісна підготовка інвестиційного проекту, і організація комунікацій з потенційними інвесторами мають ключове значення для отримання інвестицій і кредитів.
Інвестиції та кредити. завдання

    підготувати обґрунтування інвестицій;
    мінімізувати ризики інвестиційного проекту;
    вибрати оптимальний варіант залучення фінансування;
    підвищити привабливість проекту для зовнішніх інвесторів;
    забезпечити отримання кредиту в банку.

послуги:

    аналіз актуальності залучення фінансових коштів;
    вивчення комерційного потенціалу інвестиційного проекту;
    мінімізація ризиків проекту;
    підготовка обґрунтування інвестицій для зовнішніх інвесторів і кредиторів;
    вибір найбільш ефективної схеми фінансування проекту;
    аналіз пропозицій в сфері кредитування;
    формування пакету документів для отримання кредитів у банку;
    залучення інвесторів для реалізації проекту;
    захист інтересів позичальника перед інвесторами і кредиторами;
    надання необхідних звітів для інвесторів і кредиторів.

Переваги роботи з нами

Своєю діяльністю Компанія заслужила довіру інвесторів і кредиторів, що дозволяє скоротити термін погодження та видачі інвестиційних кредитів при організації фінансування інвестиційних проектів.

Постійно актуалізує інформацію про стан фінансових ринків, нових фінансових продуктах, що дозволяє вибрати оптимальну схему фінансування проекту і отримати кредит на найбільш вигідних умовах.