Карта Премєр Priority Pass від Ощадбанку

1178

Компанія Ощадбанк крім стандартних послуг з кредитування та вкладах пропонує своїм клієнтам додаткові можливості. Для учасників програми «Прем’єр» банк готовий надати VIP-картку. Карта «Пріоріті Пас Ощадбанк» дає можливість безкоштовно відвідувати зони відпочинку в багатьох аеропортах світу. У цій статті розглянемо детальніше даний вид послуг і розповімо, наскільки це комфортний сервіс.

Послуга «Прем’єр»

Карта Priority Pass Ощадбанку видається власникам послуги «Прем’єр». Тому для початку розглянемо детальніше, які є умови у цього сервісу. «Ощадбанк Прем’єр» дозволяє мати до 5 безкоштовних банківських карток категорії «Платинум». Це Visa Platinum Premier і World Master Card Black Edition.

Стаття в тему: що таке послуга «Ощадбанк Прем’єр»

Іншою перевагою є підвищена ставка за вкладами. Власники сервісу «Прем’єр» за своїми вкладами будуть отримувати більше відсотків. Точні суми необхідно буде уточнювати у банківських фахівців, так як вони залежать від конкретних тарифів за вкладами.

Надається безкоштовна послуга страхування подорожуючих, яка необхідна для виїзду за кордон. Страховка оформляється разом з банківськими картками. А також додаткова послуга експертного медичного думки, яка дозволяє у разі діагностування серйозного захворювання отримати безкоштовну консультацію і повторну діагностику за кордоном. При цьому всі витрати на переїзд і медичні витрати бере на себе банк.

Також учасники проекту «Прем’єр» мають право обмінювати валюту за пільговим ощадбанківським курсом. Одне з головних переваг – це Priority Pass Ощадбанк, який дозволяє відвідувати безкоштовно комфортну зону відпочинку в аеропортах більшості країн світу. Про це сервісі розповімо детальніше.

Переваги Priority Pass

У VIP-залах надаються наступні умови:

 • Комфортабельні м’які меблі, включаючи дивани, крісла, зручні для відпочинку.
 • Напої і їжа, в деяких аеропортах надається алкоголь.
 • Wi-Fi.
 • Свіжі номери журналів і газет.
 • Обслуговуючий персонал зі знанням російської мови.
 • Телефонія.
 • Є можливість прийняти душ.
 • Всі ці послуги надаються безкоштовно. Умови можуть трохи змінюватися в залежності від самого аеропорту. Також існує обмеженість по часу. Відвідувати ВІП-зал можна не більше чотирьох годин. На даний момент ощадбанківську карта «Пріоріті Пас» дає доступ до більш ніж 1 000 бізнес-залів в 130 країнах світу.

  Щоб скористатися сервісом, необхідно буде мати саму картку і квиток на літак. Додатково в деяких аеропортах безкоштовно може бути присутнім член сім’ї або третя особа, але де-то доведеться доплатити, це залежить від правил конкретного аеропорту.

  «Пріоріті Пас» не обмежує у виборі країни, в яку купується квиток, а також не має значення авіакомпанія, яка буде займатися перевезенням. Лаунж-зона надається в будь-якому випадку. Для того, щоб знайти бізнес-зону будь-якого аеропорту і уточнити умови, рекомендуємо скористатися додатком для смартфонів або Priority сайтом https://www.prioritypass.com/ru.

  Як оформити карту?

  Картка «Пріоріті» надається в якості бонусу для клієнтів послуги «Прем’єр», яку можна оформити у відділеннях Ощадбанку, де ведеться обслуговування ВІП-клієнтів. При підключенні сервісу вам буде запропоновано свій особистий менеджер і телефон по виділеній лінії для зв’язку.

  Стаття в тему: корпоративна картка для бізнесу від Ощадбанку

  Priority може бути безкоштовною за умови, що у клієнта є на рахунку в Ощадбанку не менше ніж 1 500 000 рублів. У цьому випадку можна користуватися всіма перевагами від «Прем’єр». Якщо на рахунку стільки грошей немає в певному місяці, то стягується комісія в розмірі 2 500 рублів за один місяць.

  Ощадбанк вважає загальний баланс, який розміщений на декількох рахунках. При цьому валюта грошових коштів не має значення, головне, щоб на кінець календарного місяця загальна сума перевищувала 1 500 000 рублів.

  Послуга оформляється безкоштовно, і перші три місяці абонентська плата не стягується. Після чого клієнт може самостійно вирішити, чи продовжити йому користуватися карткою або закрити її. Якщо розірвати договір протягом цих трьох місяців, то незалежно від того, скільки грошей на рахунку спишеться, комісія за обслуговування – у розмірі 2 500 рублів. Оформити послугу може будь-який клієнт Ощадбанку, який досяг 18 років.

  Оформити картку онлайн

  Є можливість підключення картки «Пріоріті» через сайт Ощадбанку. Для цього необхідно заповнити заяву, в якій потрібно вказати:

  • прізвище, ім’я, по батькові латиницею. Так само, як це написано в закордонному паспорті;
  • контактні дані включають номер телефону та електронну пошту, а також адреса за пропискою;
  • місце, куди буде доставлятися картка;
  • оплатити доставку за допомогою банківської карти;
  • підтвердити наміри оформити договір, заповнивши код з СМС-повідомлень або електронної пошти.

  Карта наЕкшн де протягом тижня на вказану адресу, після чого можна користуватися безкоштовним відпочинком в лаунж-зонах.