Карти Ощадбанку без плати за річне обслуговування

585

Ощадбанк охоплює всі сфери фінансових послуг, яких потребують російські громадяни, проте найбільшу популярність здобули банківські карти різних видів і призначення. При зверненні в банк важливо дізнатися про умови випуску, обслуговування та можливості випускається пластикового продукту. Карти Ощадбанку без плати за обслуговування дозволять заощадити кошти клієнта, надавши весь основний спектр послуг найбільшої фінансової організації.

Види оплат за обслуговування

В даний час банк випускає найрізноманітніші карти, розраховані на використання власних або позикових засобів, з можливістю скористатися бонусними програмами і привілеями або для зЕкшн снення швидких розрахунків, переказів, платежів.

Перш ніж підписати заяву на випуск тієї чи іншої картки, рекомендується ретельно вивчити чинні пропозиції щодо емісії пластику.

У витрати клієнтів банку можуть бути закладені найрізноманітніші види плати за використання сервісів та річне обслуговування.

Параметри, що впливають на вартість обслуговування

При визначенні щорічного внеску приділяють увагу таким чинникам:

 • Використання позикових/власних коштів. Емісія кредиток, як правило, зЕкшн снюється без справляння плати за обслуговування, в той час як за дебетовим варіантів найчастіше застосовується певний тариф.
 • Найбільше шансів отримати безкоштовну карту при випуску найпростіших карт, без присвоєння їй привілейованого статусу.
 • Клієнти зарплатних проектів, як правило, не сплачують щорічний внесок, якщо інше не передбачається договором, укладеним між організацією-роботодавцем і працівником. Даний вид пластику виділяється в особливу категорію, а у його власників виникають особливі знижки і можливості від Ощадбанку при оформленні позик або відкритті рахунків.
 • Спеціальні умови. Якщо при подачі заявки були окремо обумовлені особливі умови, які банк може виключити стягнення щорічної плати з витрат клієнта.
 • Регулярні витрати за картками

  Чим вище статус продукту, тим вищий тариф за обслуговування – таке загальне правило кредитної організації. Однак далеко не завжди випуск пластику з золотим статусом супроводжується призначенням підвищеного тарифу – банк буде розглядати ситуацію з конкретним випуском певного клієнта в індивідуальному порядку. Крім плати за річне обслуговування, держателя пластику можуть чекати й інші статті витрат:

 • Плата за додаткові сервіси (мобільний банк, СМС-сповіщення тощо). В окремих випадках банк надає дані послуги безкоштовно для клієнта.
 • ЗЕкшн снення грошових переказів та платежів. Платежі стороннім організаціям і власникам пластику, емітованого іншими кредитними установами, як правило, відбувається з справлянням певного відсотка від суми.
 • Якщо одержувач платежу також є клієнтом Банку, то переклад зЕкшн снюється без комісії. Дане правило застосовується тільки щодо дебетових карт з використанням власних коштів. За кредитними картками подібна послуга не надається.
 • Види банківських карт

  Серед усього розмаїття карт виділяють кілька категорій, що випускаються на різних умовах.

  До основних видів карт відносять кредитні і дебетові карти, з яких найбільшу популярність здобули безкоштовні картки «Віза» і «СВІТ». Однак існують додаткові підкатегорії, в рамках яких також є відмінності в оплаті річного обслуговування:

  • випуск в рамках зарплатних проектів проводиться без справляння плати, а самі продукти передбачають розрахунки по всіх основних грошових валютах (рублі, долари, євро);
  • підключення послуги «Ощадбанк Прем’єр» дозволяє оформити 5 різних варіантів без оплати річного обслуговування, однак за використання даного пакету доведеться витратити 2 500 рублів в місяць. Виняток становлять клієнти, що мають великі депозити, сукупний розмір яких перевищує 2,5 млн рублів, – для них щорічна плата не передбачена.

  Дебетові карти

  Якщо використання кредитки не вимагає оплати банківського сервісу, то при емісії дебетового пластика слід бути уважним: велика частина неіменних продуктів з платіжних систем «Віза», «Віза Електрон», «Мастеркард Маестро» обслуговується безкоштовно. При емісії Visa Classic або Mastercard Standard тариф не застосовується тільки при виконанні фінансових операцій в межах певної суми або при оформленні вкладу.

  Ощадбанк дозволяє своїм вкладникам використовувати дебетовий пластик безкоштовно, якщо він був отриманий у вигляді бонусу за депозит або оформлення позики.

  Рекомендації при оформленні картки

  Якщо клієнт збирається використовувати дебетовий продукт, необхідно заздалегідь дізнатися про його вигідних переваги та можливі витрати. До підписання заяви про випуск клієнту рекомендується задати фахівця відділення наступні питання:

 • Які умови використання та оформлення, при яких щорічна оплата не стягується?
 • Чи нараховується відсоток на залишок?
 • Чи надається послуга cashback?
 • Географія поширення банку, є в районі проживання достатню кількість терміналів для переведення в готівку коштів і зЕкшн снення платежів?
 • Які додаткові привілеї держателю картки?
 • До оформлення варто приступати тільки після того, як всі питання з’ясовані і сумнівів потреби емісії не залишилося.

  В даний час діє безліч пропозицій від російських банків, що надають максимально комфортні умови роботи з картою. Пенсійна картка «Ощадбанк Маестро» входить до числа лідерів серед найбільш зручних і вигідних пропозицій щодо дебетовим продуктів.

  «Маестро» – найкраща пропозиція для пенсіонерів

  У даного продукту практично немає конкурентів – ні за ступенем зручності, ні по вигоді. Пластик емітується Ощадбанком в прив’язці до платіжної системи «Маестро» і має безліч переваг:

  • підвищена безпека завдяки чіпової захисту;
  • безкоштовний початковий випуск (при втраті або псуванні до закінчення терміну дії додатковий випуск буде оплачуватися власником);
  • карта призначена для рублевих розрахунків і діє протягом трирічного терміну з моменту емісії;
  • залишок на рахунку буде приносити додатковий дохід у розмірі 3,5% від суми на балансі;
  • можливість емісії додаткової картки для передачі її дитині старше 7 років, щоправда, за додаткову карту буде зніматися за 150 рублів за обслуговування;
  • участь у різних бонусних програмах, акціях, що реалізуються серед клієнтів платіжної системи «Mastercard».

  Одного бажання для того, щоб стати власником безкоштовного пластикового продукту, буде мало. Необхідно, щоб були дотримані мінімальні вимоги, що пред’являються емітентом до своїм клієнтам:

 • Віковий ценз. Якщо планується випуск основної картки – громадяни повинні бути повнолітніми. Додаткова картка емітується, якщо її власнику виповнилося 7 років.
 • Майбутній клієнт російського або іноземного громадянства повинен мати реєстрацію на території РФ.
 • Кредитки з безкоштовним обслуговуванням

  Покращити сервіс в сфері кредитування покликані картки із залученням позикових коштів. Серед різних видів кредиток варто відзначити пластикові продукти типу Gold і моментальні:

 • Золоті кредитні варіанти передбачають більшу суму кредитування, до 600 тисяч рублів, з мінімальною процентною ставкою по позиці.
 • Миттєва карта Ощадбанку для широкого кола клієнтів і передбачає швидку видачу – громадянин, звернувшись до банку, може отримати кредитку в той же день.
 • Таким чином, визначаючись, яку картку необхідно отримати, клієнт повинен чітко розуміти, які витрати, доходи, переваги очікують при початку користування пластиковим продуктом. Грамотний вибір типу пластику дозволить оптимально використовувати банківські послуги, не сплачуючи при цьому внески за додаткові послуги.