Карти Тінькофф Банку — завжди кращі умови

517

На сьогоднішній день важко знайти людину, яка б жодного разу в житті не спробував пограти в комп’ютерні ігри. Ігри по мережі вже давно широко поширені і популярні в світі. Навіть ті люди, хто жодного разу не грав в онлайн-ігри, все одно чули про них. Сьогодні такий продукт зацікавлює допомогою красиво розробленої графіки і захоплюючого сюжету.

Більшість ігор мають платні додатки, речі в залежності від виду гри. Щоб перемогти, необхідно мати високий рівень, одяг, зброю і так далі. У зв’язку з даною ситуацією банком була розроблена карта Тінькофф All Games, яка призначена для гравців.

Кредитна картка All Games

Суть полягає в тому, що завдяки їй можна купувати ігри зі знижкою. Легко оформити і отримати. Проста система обслуговування банку вважається зручною і недорогою. Користуються нею найчастіше люди, які грають в комп’ютерні ігри. При оплаті карткою ви отримуєте бонуси за покупку і багато іншого.

Будь-яка Тінькофф Банк кредитна картка вважається актуальною і затребуваною, а також широко поширена. Клієнти відзначають зручність використання і вигідні умови. Кожна людина може вибрати те, що йому більше піЕкшн де.

Особливості банківської картки тінькофф:

При зЕкшн сненні оплати в спеціалізованих магазинах для геймерів назад повертаються 5% від суми. Наприклад, це можуть бути інтернет-магазини xbox games, steam, PS store і багато інших. Бонуси можна витратити на іншу покупку: не тільки для покупки ігор, але і в магазинах електроніки. 1 бонусний бал дорівнює 1 рублю.

 • Клієнту надається безпроцентний період, протягом 55 днів.
 • Плата за обслуговування в рік становить 990 рублів.
 • Немає комісії при поповненні картки.
 • Зручно відстежувати всю проведену історію операцій.
 • Сьогодні можна легко оформити карту не виходячи з дому, достатньо залишити заявку на сайті банку і отримати повідомлення. Потім зробити доставку кур’єром та отримати за вказаною адресою. Доставка зЕкшн снюється безкоштовно і займає до п’яти днів. Проконсультуватися з фахівцями банку легко, зателефонувавши за номером вказаним на сайті. Активація картки необхідна для того, щоб почати нею користуватися, для появи коштів.

  Поповнення карти

  Існує три способи:

 • З допомогою інтернету, мобільного додатку, а також з рахунку іншого банку без комісії.
 • Через термінал покласти готівку.
 • За реквізитами безготівковим розрахунком поповнюється протягом двох днів.
 • Популярність карти виправдовується вигідними умовами користування, бонусами і обслуговуванням.