КРАН МОСТОВИЙ ОДНОБАЛОЧНИЙ ОПОРНИЙ !!!!

8-12-2019

Області застосування мостового однобалочного опорного ручного крана. Такі особливості крана дозволяють застосовувати його на різних виробничих, будівельних та інших майданчиках і об’єктах для переміщення, навантаження і розвантаження металу, елементів конструкцій, металопрокатних цехах, а також ефективно застосовується в машинобудуванні, суднобудуванні і аграрної галузі.Також хочемо вам порекомендувати http://www.dneprpto.com.ua/produktsiya/krany/mostovye-odnobalochnye-opornye

Нижче Ви можете змінити параметри. Кран – балка однобалочная опорна складається з двох кінцевих балок візків або, на яких розміщені по парі коліс: холостих (без приводу) і приводних. Ці колеса, з допомогою вала і ланцюги, що дозволяють оператору здійснювати пересування крана. На кінцеві візки встановлюється прогонову будову або міст крана, конструкція якого визначається в залежності від вантажопідйомності і прольоту обладнання. До пролетному будовою підвішується таль — черв’ячного або шестеренного типу. Опорний тип крана не має консолей і може працювати тільки всередині кранового шляху.

Такий кран розрахований на режим роботи А1 (легкий), так як відсутній електричний привід на хід моста крана. Металоконструкція крана за міцнісними характеристиками повністю відповідає конструкції електричного крана, який має режим А3. Чому купити мостовий однобалочний опорний ручний кран краще у нас. Наша компанія пропонує повний цикл послуг по проектуванню, виготовленню, монтажу та обслуговування кранів різної складності. Фахівці компанії мають великий досвід у застосуванні сучасних технологій конструювання кранів різних типів, використовуючи комплектуючі та матеріали найкращих виробників.

Ми дотримуємося всіх необхідних стандартів якості, в т. Довговічний мостовий однобалочний кран за прийнятною ціною. Наше вантажопідйомне обладнання дозволить оптимізувати виробничі процеси, полегшивши і спростивши вантажно/ розвантажувальні роботи. Зв’яжіться з нашими фахівцями для ознайомлення з детальними характеристиками пропонованих кранів, отримати оціночну вартість робіт і можливу модернізацію крана під потреби Вашого виробництва. Зазначені ціни є орієнтовними і залежать від умов поставки.