Кредит готівкою для пенсіонерів під 12 відсотків в Совкомбанке

534

Совкомбанк – це компанія, яка активно залучає на обслуговування пенсіонерів. Вік позичальника може досягати 85 років. При цьому підтвердження платоспроможності можливо за рахунок виписки з Пенсійного фонду. Кредит готівкою для пенсіонерів видається під 12 відсотків в Совкомбанке. Це одне з найбільш вигідних пропозицій на кредитному ринку в Росії в 2018 році для даної категорії громадян. Розглянемо доступні програми і проаналізуємо, наскільки вигідно кредитуватися в цьому банку.

Огляд кредитних програм для пенсіонерів

Кредитні програми для пенсіонерів представлені у вигляді трьох проектів:

 • «Пенсійний плюс»;
 • Кредит під 12%;
 • «Експрес Плюс».

Розрізняються вони між собою сумою кредитування, пакетом необхідних документів і процентними ставками. Для послуги «Пенсійний плюс» і «Експрес плюс» розроблено спеціальне умова, яка носить назву «Гарантія мінімальної ставки».

Завдяки цій програмі за підсумками виплати кредиту банк готовий перерахувати договори під 11,9%, а різницю повернути позичальнику. Але стягується комісія 6,9% від розміру початкового внеску.

Аналогічне умова є для перерахунку кредиту під 14,9%, але з комісією вже 3,9% від першого внеску. Для виконання умов даної акції необхідно вносити платежі без прострочень. При цьому не зЕкшн снювати повного або часткового гасіння.

Виплата проводиться по завершенню кредитування. Послуга може бути використана тільки за кредитами, оформленим мінімум на рік. Обов’язковою умовою є підключення страховки «фінансовий захист». А також необхідно надати довідку про доходи при оформленні. Розглянемо детальніше програми, за якими можна отримати кредит в Совкомбанке пенсіонеру.

«Пенсійний плюс»

Будь-який пенсіонер обслуговується поза черги в банку, якщо, відповідно, не виникає чергу самих пенсіонерів, які бажають отримати вигідний кредит. Кредитувати банківська організація готова, як працевлаштованих, так і непрацюючих літніх людей.

 

Вік позичальника може досягати 85 років з урахуванням передбачуваного періоду закриття угоди. Інші умови наступні:

 • стаж на поточному або на останньому місці не менше 4 місяців;
 • проживати позичальник повинен не далі ніж за 70 км від банківського відділення;
 • стаціонарний домашній телефон і телефон відділу кадрів або бухгалтерії для працюючих позичальників.

Тарифна сітка за договором наступна:

Строк кредитування 1 -3 роки
Сума фінансування в рублях 40 000 – 300 000
Процентна ставка при цільовому використанні 16,4%
Процентна ставка при нецільовому використанні 26,4%

Під цільовим використанням позички мається на увазі, що при підписанні документів позичальник повинен вказати ціль кредиту, наприклад, придбання будівельних матеріалів. Кредитор може вимагати чеки про оплату. І якщо більше 20% від суми фінансування буде використана не за призначенням, то банк підвищує ставку відповідно до тарифної сітки.

«Кредит під 12%»

Ця пропозиція має чітко обмежений термін і розмір кредитування. Договір можна оформити виключно на рік і на суму 100 000 рублів. При цьому тарифний план також залежить від цільового спрямування коштів.

При використанні 20% не з мети, ставка складе 17% річних, при цьому при цільовому використанні всього 12%. Погашення договорів без комісії можна зЕкшн снювати через банківські відділення, банкомати та особистий кабінет.

«Експрес плюс»

Для оформлення «експресу» знадобиться тільки паспорт. А саму заявку можна сформувати через сайт банківської компанії. Звичайно, без перевірки платоспроможності угода буде під високий відсоток. Цей продукт має наступний вид тарифу:

Строк кредитування Півроку – півтора року
Сума фінансування в рублях 5 000 – 40 000
Процентна ставка при цільовому використанні 21,5%
Процентна ставка при нецільовому використанні 31,5%

Умови отримання кредиту

Кредит для пенсіонерів в Совкомбанке доступний людям у віці до 85 років. Банківська організація не висуває вимог щодо офіційного працевлаштування, у разі якщо проводиться нарахування пенсії.

Рішення про кредитування приймається, виходячи з кредитної історії та платоспроможності позичальника. Кошти можна отримати в офісі банківської компанії, так і на дебетову карту, яку допоможуть оформити фахівці.

Заявка формується через сайт або в офісі. У разі позитивного рішення потрібно звернутися у відділення з пакетом документів для підписання договору і графіка платежів. Додатковою угодою може виступати акція «Гарантована мінімальна ставка». Але акція не зовсім гарантована, так як вона буде Екшн сна, якщо по завершенню кредитування позичальник не допускав простроченої заборгованості і не гасити кредит достроково.

Вимоги до позичальників

Позичальник повинен бути громадянином Російської Федерації. Почати кредитування можна за 20 років. А для пенсіонерів кредит доступний до 85 років до моменту завершення договору. Також вимоги Совкомбанку входить наявність працевлаштування, не менш ніж на 4 місяці.

Але пенсіонерам цей пункт не обов’язковий. Знадобиться мати реєстрацію в РФ, а також особистий номер телефону.

Перелік документів

В якості основного документа виступає паспорт. Пенсіонерам додатково необхідно пред’явити довідку з Пенсійного фонду, а при наявності пенсійного посвідчення така довідка не обов’язкова, але вона розглядається в якості документа, що характеризує платоспроможність і впливає на рішення банку щодо можливості кредитування.

Додатковими документами можуть виступати:

 • закордонний паспорт;
 • військовий квиток;
 • приписне посвідчення;
 • іпн;
 • СНІЛС.

В якості документації, яка може підтвердити доходи, банк очікує:

 • довідку 2-НДФ;
 • довідку за формою банківської компанії або роботодавця;
 • для індивідуальних підприємців піЕкшн де довідка 2-ПДФО. А також виписка з рахунку або декларація спрощеної системи оподаткування.