Кредитна карта Ощадбанку на 50 днів

634

Короткостроковий позику в банківській установі – це операція, здатна допомогти величезному числу людей у досягненні конкретних цілей. На сьогоднішній день таке кредитування є в багатьох банках Росії, і вже ПАТ «Ощадбанк» не став винятком. Одним із видів короткострокових позик в цій організації є оформлення клієнтом Ощадбанку кредитної картки на 50 днів без відсотків. Більш детально саме про неї і принципи її надання поговоримо у наведеному нижче матеріалі.

Пару слів про 50-денної кредитці

Кредитка від Ощадбанку на 50 днів без відсотків – це звичайна кредитна картка, яка відрізняється від інших лише наявністю пільгового періоду. Суть останнього полягає в тому, що протягом 50-денного терміну можливість погашення боргу є безпроцентною. Тобто деякий проміжок часу клієнт, який оформив кредитку, може користуватися позиковими коштами абсолютно безкоштовно.

Якщо бути точніше, то кредит без відсотків на 50 днів в Ощадбанку надається в такому порядку:

 • Клієнт оформлює кредитку з наявністю 50 днів на пільговий період кредитування.
 • Після цього з дня, наступного за моментом видачі кредитки, людина має право 30 днів робити розрахунки по карті з використанням пільгового періоду. Тобто всі гроші, отримані після настання цього терміну, будуть обкладатися відсотками.
 • В останні 20 днів або будь-які з усіх 50 діб власник кредитки може гасити борг без виплати будь-яких відсотків. Всі кошти за позикою, не виплачені у даний період часу, будуть обкладатися відсотковою ставкою, яка діє для оформленого виду кредитки.
 • Як бачите, працює кредитна карта від Ощадбанку на термін до 50 днів досить просто. Користуватися такою кредиткою можна як зовсім звичайною, не забуваючи про те, що у неї є пільговий період, який трохи видозмінює умови погашення боргу.

  Зазначимо, що використовувати подібну кредитку оформив її клієнт має право повністю на власний розсуд, наприклад:

  • зЕкшн снювати покупки або оплату послуг з використанням сервісу «Сбербанк Онлайн»;
  • проводити платежі в безготівковому порядку;
  • знімати готівку в банкоматі.

  Примітка! Зняття готівки нерідко проходить з парканом деякої комісії, яка також не обкладається відсотками при оплаті всього боргу в пільговий період часу.

  В якості прикладу умов користування кредитною карткою Ощадбанку та його основних принципів настійно рекомендуємо розглянути наступні приклади використання кредитної картки «50-днювання»:

  Приклад № 1: клієнт ПАТ «Ощадбанк» Сидоров оформив кредитку з можливістю використання пільгового періоду на 50 днів для покупки рибацького човна. Через 4 дні після оформлення картки чоловік придбав те, що хотів, природно, потрапивши в термін пільгового кредитування. На 26-й день після моменту отримання карти і 33-й Сидоров погасив свою заборгованість абсолютно безпроцентно.

  Приклад № 2: клієнт ПАТ «Ощадбанк» Алимова отримала кредитку на 50 днів. Протягом усього пільгового періоду громадянка активно користувалася своєю карткою. За перші 30 днів користування нею було витрачено 20 000, а за наступні 20 – 5 600 рублів. На 49-й день кредитування Алимова повністю погасила борг перед банком, на 20 000 рублів з якого відсотки не нараховувались, а на 5 600 – нараховувалися.

  Умови надання

  Насправді, настільки дивовижна для звичайного громадянина РФ кредитка нічим не відрізняється в умовах надання інших видів карт. На сьогодні умови для оформлення кредитної картки Ощадбанку на 50 днів наступні:

  • потрапити у вікові рамки з мінімальним порогом в 21 рік і максимальним – 65 (для отримання «безіменної» кредитки – 25-65 років);
  • офіційно підтвердити наявність доходу, що відбувається за допомогою надання клієнтом в Ощадбанк довідки 2-ПДФО (для непрацюючих пенсіонерів достатньо надати співробітникам банку довідку з Пенсійного фонду про одержання з їх боку пенсії, а клієнтам, які отримують зарплату на картки від ПАТ «Ощадбанк», надавати зовсім нічого не потрібно);
  • мати конкретний стаж роботи (при працевлаштуванні), який становить на останньому місці роботи не менше півроку (6 повних місяців), а в загальному підрахунку – 1 рік (12 повних місяців);
  • мати громадянство РФ.

  Приблизно за таким умовам діє пільгове кредитування на 50 днів в Ощадбанку. Чому «приблизно»? Тому що дотримання представлених вище положень не є гарантією отримання карти. Так, будь-яке відділення Ощадбанку в повному право відмовити клієнту у видачі кредитки на 50 днів, розглянувши конкретно його випадок в індивідуальному порядку. Зазначимо, що будь-який фактор, що ставить потенційного клієнта банку в статус «неблагонаЕкшн ний», здатна негативно вплинути на порядок оформлення кредитки.

  Порядок оформлення

  Говорити багато про те, як отримати кредитку Ощадбанку на 50 днів, абсолютно немає необхідності. Для поняття сутності та загальних принципів оформлення даної карти досить розглянути типовий порядок зЕкшн снення подібної процедури. У загальному вигляді він такий:

  1. Потенційний клієнт ПАТ «Ощадбанк» збирає наступний пакет документів:

  • паспорт громадянина РФ;
  • ІПН;
  • будь-який папір, що підтверджує наявність доходу (довідка 2-ПДФО, виписка з Пенсійного фонду тощо);
  • при необхідності – трудову книжку.

  2. Потім він з зібраними документами звертається у відділення банку за своїм місцем проживання.

  3. При схвалення його кандидатури на оформлення 50-денної кредитки пише заяву на її отримання за виданим зразком банку.

  4. Очікує отримання карти: від декількох хвилин до 14 днів, що повністю залежить від виду оформлюваної кредитки.

  5. Отримує останню і користується нею.

  В цілому особливої складності оформлення кредитної картки від Ощадбанку з пільговим періодом собою не представляє. Головне при зЕкшн сненні даної процедури – дотримати зазначені вище умови та порядок проведення заходу.

  Види кредитної картки «50-днювання»

  По суті, кредитка з пільговим терміном кредитування в Ощадбанку – це звичайна, але вдосконалена кредитна карта від даної організації. Умови користування подібним кредитуванням визначаються видом виданої карти, який може бути:

 • Visa Classic і MasterCard Standart – кредитки з базовим набором опціональних можливостей. Ліміт по них дорівнює 600 000 рублів. Ставка — від 25,9 %. Комісія при знятті коштів дорівнює 3 %. Обслуговування безкоштовне. Ліміт зняття коштів у банкоматі – 50 000 рублів, в касі чи іншим безготівковим способом – 150 000 рублів.
 • Visa і MasterCard Gold – карти, що доповнюються спеціальними пропозиціями. Умови надання аналогічні зазначеним вище, за винятком лімітів по зняттю або витрати коштів. Ліміт зняття коштів у банкоматі – 100 000 рублів, в касі або безготівково – 300 000 рублів.
 • Visa Signature і MasterCard World Black Edition – кредитки з розширеним набором функцій і мають можливість повернення до 10% від суми витрачених коштів. Ліміт по них дорівнює 3 000 000 рублів. Процентна ставка – від 21,9%. Обслуговування платне – 4 900 рублів за рік. Ліміти при знятті встановлюються індивідуально.
 • Примітка! У ПАТ «Ощадбанк» також оформляють кредитки Visa і MasterCard Momentum. Умови за ним схожі з картами Standart, однак вони оформляються за лічені хвилини і ліміт їх позики не високий (часто не більше 100 000 рублів).

  Таким чином, виходить, що, оформивши кредитку на 50 днів і не виплативши кошти в пільговий період, доведеться зЕкшн снювати виплату за описаним вище відсоткам.

  Стаття в тему: кредитна карта з найбільшим пільговим періодом 120 днів

  Переваги і недоліки пільгового кредитування

  Тепер, коли основні положення по кредитних картах на 50 днів від Ощадбанку детально висвітлені вище, не зайвим буде звернути увагу на їхні переваги і недоліки. Серед переваг кредитування подібного роду варто виділити:

 • Величезну банківську мережу Ощадбанку Росії.
 • Високі кредитні ліміти.
 • Безкоштовне обслуговування та інформування.
 • Наявність бонусних програм при користуванні кредитною карткою.
 • Прийнятні умови надання карти.
 • Можливість не платити відсотки.
 • Недоліки ж кредитів на 50 днів відзначимо:

 • Наявність комісії.
 • Практично завжди – вимога підтвердження доходу.
 • Як бачите, плюсів у розглянутих сьогодні кредиток Ощадбанку помітно більше, що яскраво характеризує їх сутність.

  Відповіді на часті запитання

  На завершення сьогоднішнього матеріалу розглянемо основні питання за кредитними картками ПАТ «Ощадбанк» з пільговим періодом. На сьогоднішній день діючі або потенційні клієнти цього банку часто запитують за «50-дневкам» наступне:

 • Яка сума ліміту по карті? – Визначається строго виходячи з виду обраної кредитки клієнтом.
 • Як дізнатися ліміт по карті? – Відправити з телефону, прив’язаного до кредитці, СМС-повідомлення з текстом «БАЛАНС 2121», де «2121» – останні 4 цифри картки, або зайти на офіційному сайті Ощадбанку в особистий кабінет.
 • В яких межах знаходяться процентні ставки по кредитках в Ощадбанку? – Від 20 до 35.
 • Як гаситься борг по карті? – Яким зручним для клієнта способом – готівкою в банкоматі, банку або переведенням в безготівковому режимі.
 • Яка комісія за зняття коштів чи виконання інших операцій картою? – Не більше 4 %.
 • Завжди потрібно підтверджувати наявність доходу? – Дуже часто, але оформлення картки з лімітом до 100 000 рублів нерідко проходить без підтвердження доходу клієнтом.
 • На цьому, мабуть, за темою сьогоднішньої статті найбільш важлива інформація піЕкшн шла до кінця. В цілому будь-яких труднощів у розумінні суті і оформлення кредитки Ощадбанку на 50 днів не є. Сподіваємося, поданий вище матеріал був для вас корисним. Удачі в отриманні позики!