Кредитна карта Тінькофф – 120 днів без відсотків

547

В цілях залучення клієнтів на обслуговування в своєму банку Тінькофф організував досить цікаву програму з допомогою своїх кредитних карток. Загалом, пропозиція включає в себе можливість рефінансувати свій кредит. Тобто Тінькофф погасить заборгованість перед будь-яким банком, відкривши клієнт-карту для погашення, за якою можна 120 днів без відсотків вносити грошові кошти. Розглянемо цю пропозицію детальніше та визначимо, наскільки це вигідно.

Переказ балансу в Тінькофф

Саме так називається дана послуга. Як і в багатьох інших напрямках, компанія Тінькофф прагне максимально спростити процедуру рефінансування, при цьому зробивши її швидкої і доступною.

Екшн сно, якщо ви вирішили провести перекредитування з одного банку в інший, то знадобиться значна кількість документів, весь процес оформлення буде досить складним і заплутаним і може зайняти не один тиждень.

У компанії Тінькофф через сайт можна оформити картку і залишити заявку на «Переказ балансу в Тінькофф». При цьому знадобляться реквізити рахунка та сума заборгованості у вашому поточному банку.

Тінькофф прийме рішення про можливість операції, на це буде потрібно один день, а через 2-3 дні ваша заборгованість перед сторонньої банківською організацією буде погашена. Сума боргу утворюється на карті «Тінькофф Платинум», має свої певні умови і тарифи, про які поговоримо нижче.

Доставка картки буде зЕкшн снюватися за допомогою кур’єра за тією адресою, яку ви самостійно вкажете при складанні заявки. Якщо конкретний населений пункт не відповідає вимогам, і можливості передати пластик через банківського фахівця не буде.

Картку можна замовляти допомогою «Пошти Росії». Що може бути трохи довше, так як слід враховувати строки поштового переказу. У такому разі процес доставки може зайняти до 10-14 днів. Через кур’єра картку б доставили не більше ніж за тиждень.

Головна перевага такої операції в Тінькофф – це 120 днів без відсотків. Таким чином, протягом 4 місяців ви зможете виплачувати суму основного боргу за кредитом, а Тінькофф не вимагатиме за це будь-яких комісій і відсотків.

Це дуже вигідно за умови, що сума боргу досить велика, і відсотки можуть займати значну частину щомісячного платежу. Оскільки відсотки розраховуються таким чином, що на самому початку за кредитним договором сума найбільше, то клієнти, що оформили послугу «Переказ балансу», отримують значну вигоду.

Сплачуючи кошти в банк 100 днів без відсотків і навіть більше, якщо бути точним – 120 днів, клієнт значно зменшить свою заборгованість. При цьому в подальшому проценти будуть нараховуватися на меншу суму основного боргу. Що дозволить значно заощадити на переплаті. Щоб було зрозуміліше, давайте розберемо конкретний приклад.

Приклад перекладу балансу»

Для початку необхідно подати заявку через сайт банківської організації. Послуга повинна бути саме «переказ балансу». Поки пропозиція оформляється, можна буде уточнити в своєму банку суму для погашення заборгованості та реквізити для оплати.

Припустимо, ваша заборгованість перед стороннім банком 120 000 рублів. При цьому не має особливого значення, це борг по кредитній картці або заборгованість по споживчому кредитуванню.

Якщо Tinkoff виносить позитивне рішення, то ця компанія переводить кошти у банк, закриваючи повністю кредит. Таким чином, важливо буде звернутися в попередній банк і отримати довідку про повне виконання зобов’язань за кредитом. Заздалегідь рекомендуємо уточнити, подається заявка про довідці заздалегідь або її зможуть видати одразу при зверненні.

Оскільки борг перед сторонньою організацією погашений, ця заборгованість утворюється на кредитній карті Тінькофф. Тепер ви 120 000 основного боргу повинні виплатити в Тінькофф. Жодних додаткових комісій за рефінансування або переказ грошей між банками доплачувати не потрібно буде.

Вигода полягає саме в безпроцентний період 120 днів. За цей термін можна значно знизити суму основного боргу і заощадити на відсотках. Підрахуємо вигоду в номінальному вираженні.

Стаття в тему: кредитна карта Тінькофф – умови користування і відсотки

Наприклад, ви не будете перекредитуватися в Тінькофф і залишити все, як є. Припустимо, заборгованість 120 000 рублів під 30%. Щоб закрити такий борг за рік, в середньому треба платити за 13 000 рублів на місяць. При цьому, як відомо, частина щомісячних платежів списується на користь погашення основного боргу, а частина на користь погашення відсотків.

Розрахунки

1. Таким чином, відсотки за перший місяць становитимуть:

сума основного боргу * відсотки * кількість днів / кількість днів у році.

120 000 * 0,3 * 31 / 365 = 3 058 рублів.

Внісши перший щомісячний платіж у 13 000 рублів, заборгованість перед банком складе:

120 000 + 3 058 – 13 000 = 110 058 рублів.

2. За другий місяць також будуть нараховані відсотки: 110 058 * 0,3 * 30 / 365 = 2714 р.

А після внесення щомісячного платежу заборгованість складе:

110 058 + 2 714 – 13 000 = 99 772 рубля.

3. Відсотки за третій місяць: 2 542 рубля. А заборгованість після ЄП: 89 314 р .

4. Четвертий місяць. Відсотки: 2 202 р. Борг: 78 516 рублів.

Таким чином, виплачуючи по 13 000 рублів на місяць, через 4 місяці ми в нікуди (ну або на закриття відсотків) віддамо: 3 058 + 2 714 + 2 542 + 2 202 = 10 516 рублів. А борг перед банком замість 120 000 стане дорівнює 78 516 рублів.

Що ж станеться, якщо скористатися послугами Тінькофф Банку? Якщо ви використовуєте кредитку тільки для погашення і не купуєте за допомогою неї додаткових товарів, то борг буде зменшуватися наступним чином:

1. Отже, заборгованість 120 000 рублів і 120 днів на безпроцентну оплату. Тобто внісши ті ж 13 000, борг, відповідно, стане: 120 000 – 13 000 = 107 000 рублів.

2. Другий місяць також без відсотків: 107 000 – 13 000 = 94 000 грн.

3. Третій: 81 000 $

4. Четвертий: 68 000 рублів.

Отже, що ми маємо за цей час. Ми не платили ніяких відсотків і зекономили вже 10 516 рублів. Крім цього, за ці 4 місяці наш борг перед банком став нижче на ті ж 10 516 рублів, і замість 78 516 р. ми повинні 68 000 рублів.

А відповідно, 120 днів безвідсоткового періоду минули, і тепер доведеться погашати відсотки за користування коштами. Але процентна ставка буде вважатися на меншу суму: 68 000 < 78 516, значить, і сума відсотків буде нижче.

Також, підбираючи собі тариф по картці Тинькоффа, важливо обрати відсоткову ставку, яка не була б більше, ніж ставка за поточним кредитним договором. Благо, у цій фінансовій компанії можна знайти пропозиції від 15% річних, але багато чого залежить від кредитної історії позичальника та фінансової ситуації. Умови будуть обговорюватися в індивідуальному порядку.

Умова на переоформлення в Тінькофф

Максимальна сума боргу не повинна перевищувати 300 000 рублів. На даний момент процентні ставки за картками Тінькофф починаються від 15%. Будь-які витрати на погашення заборгованості, закриття кредиту в сторонньому банку Тінькофф бере на себе.

Сума мінімального обов’язкового платежу призначається індивідуально. Але варто розуміти, що вона складе від 6 до 8% від суми заборгованості. Перший раз діє пільговий період на 4 місяці. Надалі пільговий період становить до 55 днів, при цьому поширюється тільки на безготівковий розрахунок.

По пластиковим кредитками не рекомендується допускати простроченої заборгованості, так як встановлений одноразовий штраф у розмірі 590 рублів. За другу прострочення, крім цього, ще 1% від боргу. За третій і наступні рази – 590 рублів + 2% від простроченої заборгованості.

Хто може оформити?

Ця банківська організація відрізняється своєю величезною лояльністю до клієнтів. У компанії немає строгих обмежень на позичальників. Принциповим є, напевно, тільки кредитна історія клієнта.

І якщо є судові розгляди або частий пропуск щомісячних платежів на тривалий термін, то компанія навряд чи візьметься співпрацювати з таким клієнтом. В іншому ж вимоги прості або майже ніякі.

Бути громадянином Російської Федерації у віці від 18 до 70 років. При цьому мати офіційну реєстрацію. Таким чином, Тінькофф пропонує досить цікаві умови, які отримали позитивні відгуки в мережі Інтернет у клієнтів банку.