Кредитування онлайн під заставу нерухомості

8-26-2020
Кредит під заставу нерухомості - які умови від банків?

 

Кредит під заставу нерухомості  – раціональний вихід з положення, коли терміново потрібні гроші. Така позика нічим не відрізняється від споживчого, тільки гарантією повернення коштів є будинок, ділянка або квартира. Поручителі в цьому випадку не потрібні. Суму можна взяти як готівкою, так і на карту. Також хочемо вам порекомендувати https://moneyinkh.com/ кредитування онлайн під заставу нерухомості.

Вимоги до позичальників і заставним об’єкту

Для отримання кредиту під заставу нерухомості клієнт повинен відповідати певним вимогам. Вони можуть відрізнятися в різних організаціях, але до найпоширенішим відносять:

  • громадянство ;
  • постійна реєстрація в регіоні, де знаходиться компанія;
  • вікові рамки – від 18 до 65 років (деякі фінансові організації встановлюють нижній поріг від 21-22 років, а інші готові співпрацювати з позичальниками до 70-75 років);
  • офіційний трудовий стаж від 1 року (іноді – від 24 місяців).

Залежно від конкретної програми заставним об’єктом може виступати квартира, а також будинок, таунхаус, гараж. Ступінь зносу об’єкта не повинна перевищувати 55-60%. Необхідно підключення до основних комунікацій – електрики, водопроводу, каналізації, опалювальної системи. Майно повинно бути вільним від обтяжень і неповнолітніх власників.

Важливо! В якості застави не береться аварійне житло, підлягає знесенню.

Умови оформлення онлайн

Щоб взяти кредит під заставу нерухомості онлайн, залиште заявку на офіційному сайті організації. Вкажіть мету отримання грошей, а також відомості про об’єкт. Зберіть пакет документів і зверніться до відділення банку. Узгодьте суму і терміни надання позики, після чого підпишіть договір.

Отримання і обслуговування кредиту

Ставки по кредитах із забезпеченням нерухомістю значно нижче, ніж по звичайних споживчих. Це пов’язано з меншими ризиками – якщо позичальник перестане виконувати зобов’язання за договором, банк виставить заставний об’єкт на продаж і покриє за рахунок цього збитки. При відсутності страховки показник зазвичай збільшується на 1-5 п.п. Термін кредитування в різних організаціях становить від 5 до 30 років. При цьому позичальник має право погасити борг достроково без жодних комісій та штрафів.

Переваги позики із забезпеченням

  • Житло залишається у власності у позичальника – фізичної особи. Не потрібно оформляти документи на юридичну особу і прописуватися за іншою адресою.
  • Можна отримати велику суму на будь-які цілі – в залежності від умов програми позичальникові є великою.
  • Ухвалення рішення займає до тижня, хоча деякі організації  дають відповідь вже в день звернення.
  • Ряд організацій висловила готовність видати готівку без довідки про доходи.

Оформити кредит ви можете на  https://moneyinkh.com/, подавши онлайн-заявку.

Залишилися питання?

Чи є якісь додаткові витрати?

Гроші можуть знадобитися для незалежної оцінки об’єкта.

Чи можна продовжити термін повернення?

Тільки в разі позитивного рішення фінансової організації.

Чи збережеться за мною прописка?

Так, позичальник зберігає за собою право користування житлоплощею, що знаходиться в заставі у фінансової організації.

Чи не втрачу я свою квартиру?

Можна втратити нерухомість в разі невиплати боргу. Перед тим як погоджуватися на кредитування, необхідно оцінити ризики.

Чи можна погасити позику достроково?

Можна переглянути пропозицію і підібрати оптимальні умови кредиту.

На кого буде оформлена нерухомість?