Кредитування пенсіонерів в Ощадбанку: пільгові умови

917

Більшість категорій населення беруть кредити в банках на різні цілі. А от пенсіонерів у таких організаціях силу відомих причин раді бачити далеко не завжди. Щоб отримати гарантію того, що видані в кредит кошти будуть повернуті, багато банків встановлюють досить жорсткі умови для осіб, які досягли пенсійного віку. Але кредит для пенсіонерів в Ощадбанку – це виключення з правил. Ця організація завжди із задоволенням виконує кредитування клієнтів, вік яких перевищив 60 років. Розглянемо умови надання позик людям, які вийшли на пенсію, в даній організації.

Особливості надання кредиту

Ощадбанк бачить потенціал у людей пенсійного віку і охоче їм допомагає зважаючи на наступних особливостей даної категорії осіб:

 • Вони мають постійний гарантований дохід у вигляді щомісячних пенсійних нарахувань.
 • Отриманий ними дохід має фіксоване значення, що значно спрощує розрахунки платежів, щоб виплатити кредит пенсіонерам в Ощадбанку Росії.
 • Такі люди практично завжди відповідально ставляться до укладення будь-яких угод, тому завжди виконують приписи кредитного договору.
 • Якщо клієнт знаходиться у віці до 75 років, він може розраховувати на такі умови одержання позики:

  • сума в розмірі від 15 тис. до 150 тис. рублів;
  • термін дії договору становить від 3 місяців до 5 років.

  Сума, яку отримає позичальник, дозволить вирішити будь-які фінансові проблеми. Гроші, які видає в борг багатьом пенсіонерам Сбербанк Росії, можна використовувати для свого задоволення, адже після 60 життя тільки починається. Вони також можуть бути витрачені на ремонт в будинку або квартирі, на придбання нової побутової техніки, на подорож, яке відкладалося довгий час.

  В Ощадбанку пенсіонерам пропонують вигідні відсотки, комфортні умови для виплат. Співробітники організації допоможуть розібратися у всіх тонкощах, складуть список необхідних документів, нададуть допомогу при заповненні заяви на отримання грошей.

  Кредити пенсіонерам в Ощадбанку вигідні умови надають тим позичальникам, які є клієнтами організації, мають тут свій власний рахунок або одержують через нього пенсійні нарахування. Ощадбанк видає кредит пенсіонерам, відсоткова ставка якого залежить від терміну дії кредитного договору:

  • при поверненні всього боргу за не більш ніж 24 місяці клієнту запропонують ставку в розмірі від 20 до 24%;
  • якщо згідно з умовами договору пенсіонер буде повертати гроші протягом від 2 до 5 років, Ощадбанк надає кредит пенсіонерам, відсоткова ставка якого складе від 21,6 до 25,5%.

  Якщо вік пенсіонера в момент виплати перевищить 75 років або необхідна сума перевищує ліміт у 150 тис. рублів, потрібно поручительство 2 осіб. Максимальна сума виданих коштів становитиме 3 млн рублів, а термін повернення – до 5 років.

  Якщо строк кредитування зовсім незначний, Ощадбанк може знизити процентну ставку до значення 19,5%. Швидкий кредит, оформлення якого зЕкшн снюється всього за 2 години, може бути видано особам, що відповідає всім висунутим вимогам. У цьому випадку буде потрібно всього один документ – паспорт громадянина РФ.

  Вимоги до клієнтів

  При зверненні пенсіонера в організацію для отримання пенсійного кредиту Ощадбанку потрібно скласти заявку. Під час її розгляду співробітники організації проведуть перевірку клієнта на відповідність висунутих до нього вимог:

 • Позичальник вже повинен мати першу виплату пенсії на момент складання заявки.
 • Перерахунок пенсії проводиться на рахунок, відкритий в Ощадбанку. Якщо пенсіонер використовує іншу організацію, засоби для нього будуть доступні тільки на загальних умовах.
 • Для отримання грошей без поручительства клієнта на момент повернення коштів не повинно виповнитися 65 років.
 • Якщо на момент повернення боргу за кредитом вік клієнта складе 75 років або перевищить його, потрібно поручительство від фізичної особи.
 • Відсутність невиплачених кредитів в будь-якій іншій організації.
 • Відсутність прострочень по позиках в Ощадбанку та інших організаціях.
 • Розмір регулярних виплат не повинен перевищити 50% від суми пенсійних нарахувань.
 • Якщо клієнт Ощадбанку в пенсійному віці, перерахованим вище вимогам не відповідає, йому буде надано позику на пільгових умовах.

  Документи, необхідні для оформлення кредиту

  Громадянам РФ, які вийшли на пенсію, для отримання кредитних коштів важливо отримувати пенсійні нарахування в Ощадбанку. База даних цієї організації в цьому випадку буде містити всю необхідну інформацію про позичальника. Необхідно скласти заяву і надати паспорт, через 2 години клієнту повідомлять про позитивне рішення. Якщо громадянин Росії отримує пенсію через іншу установу, необхідно надати виданий Пенсійним фондом документ, в якому вказаний розмір нарахувань.

  При невисоких показниках пенсійних виплат кредити пенсіонерам в Ощадбанку припускають умови, які полягають у необхідності зібрати наступний перелік документації:

  • довідка 2-ПДФО, якщо клієнт – працюючий пенсіонер;
  • документ податкового органу, якщо позичальник є власником бізнесу;
  • договір найму, якщо клієнт здає нерухомість в оренду;
  • довідки 2-ПДФО від працюючих поручителів;
  • довідки з Пенсійного фонду пенсіонерів, які є подружньою парою. У даному разі обидва пенсіонери можуть виступити в ролі спільних позичальників.

  Оскільки найбільш вигідні відсотки пропонують пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати в Ощадбанку, має сенс укладати договір спільного позики, якщо обидва пенсіонери отримують пенсійні нарахування через дану організацію.

  Пропозиції пенсіонерам

  На сьогоднішній день відсутня яка-небудь спеціальна програма для пенсіонерів, яка відповідає тій, що була раніше (споживчий пільговий кредит для пенсіонерів в Ощадбанку під 12% річних). Однак організація періодично проводить різноманітні акції та пропонує лояльні умови для постійних клієнтів. Наприклад, існує пропозиція «Зелене світло ваших мрій», у рамках якого позики видаються під 14,5%. Однак сума кредиту повинна перевищити 300 тис. рублів.

  В Ощадбанку для пенсіонерів, які не досягли 65-річного віку, є наступні програми кредитування:

 • Кредит готівкою на будь-які потреби, наприклад вигідний споживчий кредит пенсіонерам в Ощадбанку у суму до 1,5 млн рублів (термін виплат – до 60 місяців).
 • Кредит з поручительством у сумі до 3 млн рублів тривалістю до 60 місяців.
 • Іпотечний кредит, розрахований на військових пенсіонерів. Максимальна сума – 500 тис. рублів при відсутності поручителів і 1 млн рублів – з поручительством.
 • Програми Ощадбанку для пенсіонерів, які знаходяться у віці до 75 років:

  • позичальники, які мають власне господарство, можуть отримати до 700 тис. рублів на термін до 5 років;
  • клієнти, готові надати своє нерухоме майно в заставу, отримають кредит у розмірі до 20 млн рублів.

  Підставою для прийняття рішення завжди виступає сума доходу позичальника. Якщо у позичальника невисока пенсія, але є інші джерела доходу, слід обов’язково їх заявити.

  Наприклад, багато людей, які вийшли на пенсію, займаються сільськогосподарською діяльністю і продають вирощені овочі, фрукти, худоба і інше. Інші здають нерухомість в оренду і теж мають додатковий дохід. Всі ці дані збільшують ймовірність отримувати кредити для пенсіонерів в Ощадбанку.

  Іпотечні кредити

  Оскільки багато пенсіонери хочуть забезпечити майбутнє своїх дітей чи онуків, все частіше користується попитом іпотечний кредит на нерухоме майно. Тому досить актуальним є питання «Дає Ощадбанк кредити пенсіонерам на нерухоме майно?».

  Позичальники, які перебувають у пенсійному віці, розраховувати на вигідний соціальний кредит для пенсіонерів в Ощадбанку вже не можуть. Тільки військові та учасники програми НІК можуть отримати іпотеку. Для останніх необхідно поручительство, а пропонована сума в 1 млн рублів від Ощадбанку навряд чи виявиться достатньою для придбання житла.

  Люди пенсійного віку можуть розраховувати на іпотеку з достатньою сумою тільки в тому випадку, якщо сума першого внеску становитиме 20%. Згідно з чинним в Ощадбанку умов, пенсіонери можуть отримати іпотечний кредит тільки при великих обсягах пенсійних нарахувань або високому додатковому доході.

  Оскільки в більшості інших організацій іпотечні кредити пенсіонерам не видають зовсім, доводиться користуватися тим, що є. Найбільш вигідна іпотека для осіб пенсійного віку в Ощадбанку – підтримки від держави. Дана програма була продовжена і на 2017 рік, але була змінена процентна ставка за кредитом, яка в нинішньому році склала 11,4%.