Купівля однокімнатної квартири

5-30-2019Практично кожна людина рано чи пізно стикається з необхідністю вирішення питання придбання житла, часто квартири в новобудові. Правильне вирішення такого питання вимагає обліку навіть самих незначних, здавалося б, деталей.

Існує думка, що придбання однокімнатної квартири – це престижно і вигідно. На чому воно засноване? В обґрунтування цієї думки можна відзначити, що чим менше квартира – тим менше турбот. Безумовно, це частково так і є.

Придбання невеликої квартири має цілий ряд переваг. В першу чергу, таке житло виділяється своєю доступністю серед інших апартаментів. Пов’язано це, перш за все, з найнижчою вартістю. З урахуванням високих цін на нерухомість цей фактор часто стає вирішальним при підборі житла. У чому ще полягають переваги однокімнатної квартири?

Навіть при всіх скромних розмірах такого житла до переваг однокімнатної квартири можна віднести:

 1. Брак місця зберігати велику кількість непотрібних речей. Як би дивно це не звучало, але це добре. Не потрібно постійно переглядати речі і вибирати серед них непотрібні.
 2. Не потрібно витрачати багато часу на проведення прибирання. В однокімнатній квартирі навести порядок можна дуже швидко. В умовах сучасного світу, коли ні на що не вистачає часу, це дуже важливо.
 3. Набагато менші фінансові витрати при придбанні житла в порівнянні з 2, 3-конантными варіантами. Крім того, купити однокімнатну квартиру в
  Івано-Франківську або в іншому великому місті значно простіше, оскільки вони є майже у всіх районах міст.
 4. У випадку з однокімнатною квартирою спальня і вітальня розташовуються в одному приміщенні. При таких умовах зробити ремонт можна без будь-яких великих витрат при успішному досягненні мети формування затишку і комфорту.
 5. У сучасних будівлях можна зустріти однокімнатні квартири нестандартної оригінального планування, які за своїм функціоналом практично нічим не програють двокімнатних квартирах. Особливо вдалим рішенням такий варіант буде для молодих сімей.
 6. Оплата ЖКГ. Вартість обслуговування ЖКГ в однокімнатній квартирі буде невисокою. При достатності простору це буде відмінним економічним варіантом.
 7. Наявність можливості продажу однокімнатної квартири, оскільки попит на таке житло завжди стабільно високий на ринку нерухомості.
  Як видно, придбання однокімнатної квартири має велику кількість переваг. Так чи інакше, вони всі вимагають оцінки в кожному конкретному випадку.