Можна переглянути курс і забронювати його на 1 годину.

3-2-2020

not found
Це можна зробити через сайт оператора прокату або через однойменний мобільний додаток, яке доступно в AppStore та google play. Для реєстрації потрібно ввести ПІБ, адресу електронної пошти і номер телефону. Після реєстрації сервіс вимагатиме зробити фото паспорта (прописка і розворот з фото), а також селфи з документом. Також необхідно підписати електронний договір з компанією – оператором. Це робиться для ідентифікації користувача, так як неповнолітнім кататися на прокатних самокатах заборонено. Після цього модератори повинні перевірити документи і активувати обліковий запис. Перевірка може тривати до 24 годин. Після проходження реєстрації та активації акаунту необхідно до нього прив’язати банківську картку, з якої знімуть до 50 рублів для перевірки її позитивного балансу. Ці гроші також повернуть протягом доби. Після цього можна сміливо брати самокат. Достатньо лише подивитися на карту в мобільному додатку і вибрати потрібну станцію для початку оренди.
Також хочемо вам порекомендувати курс валют Полтава
ТТК: в Строгине, Крилатському, Кунцеве, Раменках, а також на Проспекті Вернадського і Ломоносівському проспекті. Кататися можна з 7 до 23 годин. Щоб орендувати самокат, потрібно спочатку забронювати його через додаток, а потім вже забрати у працівника станції, просканувавши QR – код додатка. Після початку оренди з картки спишеться годинна плата у розмірі 100 рублів. Також можна взяти самокат на весь день – за 450 рублів. Щоб самокат не розрядився і його можна було не побоюючись крадіжки залишити, наприклад, біля магазину, співробітник на станції видасть безкоштовний замок і зарядку. Для того, щоб включити самокат, потрібно натиснути і утримувати протягом двох секунд кнопку “Старт”. Після цього потрібно увімкнути ліхтарик і вибрати режим катання: подвійне натискання для їзди в звичайному режимі і одне натискання – в режимі енергозбереження. Після всіх налаштувань – сміливіше в шлях. Зліва у самоката ручне гальмо, праворуч – ручка газу. Щоб сповільнитися, потрібно відпустити кнопку прискорення, а для екстреної зупинки – вичавити ручку гальма.
Крім того, під час руху на самокаті повинні стояти обидві ноги. Завершити оренду і здати самокат можна в будь-яку точку прокату, зазначену на карті, але лише, якщо там є вільні місця. І пам’ятайте – повернути самокат необхідно до 23 годин. Незабаром у місті має з’явитися ще один подібний прокат самокатів від компанії YouDrive.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті m24. При будь-якому використанні матеріалів сайту посилання на m24.