Як підготуватися до іспитів

5-7-2020
Готуємось до ДПА!!! - Cайт вчителя математики Онищак Вікторії ...

Чим ближче іспити, тим більше нервів. А в умовах дистанційного навчання – особливо.

Всіх випускників зараз мучать одні і ті ж питання: як краще побудувати підготовку до іспитів? Що робити, якщо якісь теми незрозумілі? Як ефективно повторити матеріал? Також хочемо вам порекомендувати образовательные тесты

У статті ми зібрали поради, як за допомогою ЯКласс підготуватися до іспитів і позбавити себе від зайвої нервування.
Слідкуйте за розкладом іспитів.

Щоб грамотно розподілити час і повторювати матеріал поступово, побудуйте графік підготовки з урахуванням розкладу іспитів.
Ми склали таблицю з датами іспитів – в ній є посилання на предмети, щоб ви могли легко орієнтуватися на ЯКласс і відразу переходити на потрібні сторінки.
 

Подивитися розклад ЄДІ


Для випускників 9-х класів питання з іспитами поки залишається відкритим – вже скасовані предмети за вибором, не виключено, що в цьому році ОГЕ взагалі не проводитимуть. Ми стежимо за новинами і обов’язково повідомимо наших користувачів, як тільки з’явиться конкретна інформація.

Як би не повернулася ситуація з підсумковою атестацією, в кінці року в будь-якому випадку відбудуться підсумкові контрольні з основних предметів – російської мови та математики. Підготуватися до них можна за допомогою онлайн-тренажерів ЯКласс.
Тренуйтеся виконувати екзаменаційні завдання.

Часта причина невпевненості перед іспитом – занепокоєння з приводу того, що не вдасться правильно зрозуміти формулювання питань.
З ЯКласс ви можете вирішувати екзаменаційні завдання минулих років і проходити імітації ОГЕ і ЄДІ:

    ЄДІ з математики 2020.
    ЄДІ з російської мови 2020.
    ЄДІ 2019.
    ОГЕ.

Повторюйте теми.

Повторення мати навчання. У період підготовки до іспитів буде не зайвим повторити теми минулих років, щоб відчути себе впевненіше.
Всі теми доступні в розділі «Предмети». Відкривши будь-який з них, ви можете повторити теорію або виконати тренувальні вправи.