Навіщо потрібен ремкомплект рульової рейки?

2-27-2019

Рульова рейка є важливою складовою в питанні керування автомобілем. З її допомогою, відбувається перетворення зусилля, прикладеного водієм на кермо. Несправність даної деталі призводить е серйозних наслідків. Своєчасно використавши ремкомплект рульової рейки, можна усунути дрібні несправності, знизити ризик більш складної поломки, тим самим зберігаючи справність даного елемента. Хочемо порекомендувати купити https://salniki.com.ua/catalog/teflonovye-kolca.html на сайті по найкращій ціні

Зазвичай, в ремкомплект входять наступні деталі:

Сальник;
Опорні валові втулки;
Гидробарьерные кільця;
Ґумовий ущільнювач.
Щоб вчасно замінити несправності і замінити ремкомплект для рульової рейки, водієві слід бути уважним: приміром, частіше оглядати пильовики, адже навіть найменше ушкодження на їх поверхні може стати причиною зносу ущільнювачів.

Ознаки несправності рульової рейки
Розібравшись з тим, для чого необхідний ремкомплект на рульову рейку, давайте розглянемо, які існують ознаки її зносу. Найпоширеніші з них:

Витік масла з гідросистеми;
Поява стуку в підвісці під час їзди;
Стук в області рульового колеса;
Неприродно тугий поворот керма;
Поява шуму насоса при включеному двигуні.
Дрібні несправності підлягають усуненню за допомогою ремкомплекту, який Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо якісні, надійні деталі від перевірених виробників і постачальників. Ми не продаємо підробок під виглядом оригіналу, низькоякісних деталей. Завжди ретельно перевіряємо продукцію перед тим, як виставити її на продаж.

Будь-який покупець зможе легко зорієнтуватися у нас на сайті. Зареєстровані користувачі можуть шукати запчастини по вин-коду автомобіля: просто введіть його, і система самостійно відфільтрує для Вас необхідні результати. Незареєстровані клієнти повинні ввести модель, рік випуску, основні технічні характеристики своєї машини. Якщо Ви потребуєте кваліфікованої допомоги, можемо надати її. Щоб отримати безкоштовну професійну консультацію, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок. Передзвонимо Вам найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.