Новини бізнесу та інвестицій україни

9-10-2021

 

Німецько-російська зовнішньоторговельна палата (ahk) прогнозує зростання інвестицій німецьких підприємств .   Хочемо почитати про новини бізнесу на сайті , тут найкращі та приємні новини .

Об’єднання німецьких машинобудівників і виробників промислового обладнання (vdma) також прогнозує розширення ділових зв’язків з росією. Глобальне відновлення кон’юнктури у сфері промисловості все більше покращує ситуацію в машинобудуванні особливо в країнах брік росії, бразилії, індії та китаї, йдеться в повідомленні vdma. Нинішня ситуація і бізнес-перспективи в найближчі шість місяців оцінюються переважно, як позитивні.

В кінці курсу студентам належить скласти кваліфікаційні іспити. Ті, хто успішно пройдуть всі випробування, отримають свідоцтво державного зразка, яке стане в нагоді в майбутньому працевлаштуванні або ж навчанні. Воно дійсно на всій території росії.

Для того щоб потрапити в школу, необхідно пройти конкурсний відбір. Здобувачам належить написати есе про свої ділові та підприємницькі успіхи, взяти участь у відеоінтерв’ю, надіслати посилання на особисті сторінки в двох соціальних мережах і заповнити опитувальник.