обмінний пункт готівкової валюти

3-18-2020

not found
Україні Альфа – Банк тимчасово призупинив продаж готівкової валюти в усіх відділеннях. Своє рішення керівництво банку аргументувало підвищеним попитом на готівкову валюту і обмеженим припливом банкнот в Україну. В цей же день міська влада Києва оголосила про введення обмежувальних заходів у зв’язку з епідемією коронавіруса. Фокус пройшовся по обмінних пунктах і банках столиці і дізнався наскільки реально українцям поміняти валюту в режимі карантину.
Також хочемо вам порекомендувати курс валют ужгород
Гроші є завжди, але не скрізь Деякі обмінні пункти відразу розчаровують клієнтів попередженням – у зв’язку з коронавірусом обміняти валюту не вийде.
Але в основному пункти працюють. Співробітники інших обмінників стверджують, – керівництво не повідомляло про наміри закриватися, а поміняти валюту можна в будь-який момент. Як епідемія коронавіруса руйнує ЄС і Єврозони Співробітниця ще одного обмінного пункту запевняє – обміняти велику суму доларів можна і в режимі карантину. У теж час спроба кореспондента купити «соточку» у відділенні великого державного банку успіхом не увінчалося. Поки що немає обмежень на зняття грошей з валютного рахунку. Це можливо тільки з передзамовленням за добу раніше. Напередодні банк повідомляє, що гроші до видачі готові, і тоді можете сміливо йти забирати. Банки: вхід по одному У зв’язку з поширенням коронавриусной інфекції банки України тимчасово обмежили доступ до відділень. Система працює просто: всередині, крім персоналу, знаходиться 3 – 4 клієнта. Виходить один клієнт – один заходить. Таким чином, біля кожного відділення будь-якого банку можна побачити чергу, виходить на вулицю. Читайте також: Кінець туризму і золотий час доставки. Банку з PR та комунікацій в Києві Олександр Мешканців розповів Фокусу, наскільки сильно змінилася робота компанії в режимі карантину і чи є попит певних послуг у клієнтів.
Кінець туризму і золотий час доставки. При використанні матеріалів з даного ресурсу гіперпосилання на www. Даний ресурс — для користувачів віком від 18 років і старше.
Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство Ін. А , не підлягають подальшому відтворенню та/ чи розповсюдженню у будь-якій формі, крім як з письмового дозволу агентства.
Матеріали з плашками публікуються на комерційній основі.