Огляд айфона x

9-13-2018

обор айфона x

Спочатку хочемо вам порекомендувати хочемо вам порекомендувати iphone xs, тут детальніше айфон xs купить в киев за кращою ціною, тут широкий ассортимент телефонів, та інших гджетів, так що пропонуемо вам відвідати сайт applekiev.com.ua, тут якісна продукція apple за вигідними для вас цінами.
У прошлому  році Apple представила відразу три смартфона — «стандартні» iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а також топовий безрамковий гаджет iPhone X, випущений на честь 10-річчя самого першого iPhone. У нашому огляді ми розповімо, комфортно користуватися смартфоном Apple без кнопки, наскільки зручна розблокування за допомогою особи та про ексклюзивні функції iPhone X, яких немає в інших гаджетах виробника.
Розмір дисплея — практично ідеальний, він не напружить володарів 4,7-дюймових пристроїв (ширина iPhone X — 70,9 мм, iPhone 8 — 67,3 мм) і не здасться маленьким власникам «плюсів». Незважаючи на зростання діагоналі з 5,5 до 5,8 дюйма, екран у смартфона більш вузький і витягнутий, ніж у Plus-варіантів.
Ви берете смартфон в руку — причому обов’язково щоб «виріз» знаходився вгорі (а не знизу або збоку), підносьте його до лиця (бажано без сильного нахилу). Через секунду (в ідеальному випадку) або більше (якщо смартфон далеко від особи або нахилений в сторону) блокування знімається, після цього вам потрібно зробити свайп пальцем від нижнього краю вгору.
А щоб відкрити список запущених додатків, потрібно зробити цей же жест повільно — протягнути палець знизу вгору приблизно третину екрану, поки поруч з поточним вікном збоку не з’являться інші відкриті програми. Закрити їх звичним «рухом» не вийде — потрібно натиснути на одне з вікон, з’являться піктограми закриття, на які варто тапнути.
Перші (основні) камери пристроїв 2018 року не різняться — 12 Мп, діафрагма f/1.8, оптична стабілізація. А ось другий модуль, що відповідає за дворазовий зум, у iPhone X став краще, ніж у 8 Plus. Замість 12 Мп з діафрагмою f/2.8 тут 12 Мп з більш широкою діафрагмою f/2.4 і оптичною стабілізацією.