Огляд дебетових карт Тінькофф Банку

605

Тінькофф Банк – це банківська установа, яка пропонує своїм клієнтам дистанційний спосіб обслуговування. Дана компанія не має власних відділень або банкоматів. Але кожен клієнт банку може отримати інформацію щодо свого продукту за допомогою особистого кабінету або зателефонувавши оператору банківської організації. Така практика широко розповсюджена на заході. Завдяки такому виду обслуговування банк заощаджує на співробітників та оренду приміщень, що дозволяє йому робити вигідні пропозиції по кредитних і дебетових карт. У зв’язку з цим дебетова карта Тінькофф володіє рядом конкурентних переваг. Сьогодні розглянемо дебетову карту Тінькофф, умови і тарифи по картці.

Як оформити та отримати?

Дебетову карту Тінькофф Банку досить легко отримати. Вам не доведеться звертатися до відділення банківської компанії, сидіти в черзі і надавати величезний пакет документів з підтвердженням вашої заробітної плати та стажу працевлаштування.

Все що вам знадобиться – це паспорт і вихід в інтернет. Необхідно буде зайти на офіційний сайт Тінькофф та заповнити стандартну анкету. Після чого з вами зв’яжуться співробітники банку і повідомлять про позитивне рішення.

Картка буде виготовлятися протягом 2 робочих днів і доставлятися кур’єром або поштою – на ваш вибір. При цьому отримати дебетові карти Тінькофф можна буде як в офісі, так і вдома. Адреса отримання клієнт вибирає самостійно.

Разом з пластиком буде доставлений і договір, який необхідно буде вивчити і підписати. Але навіть після цього карта поки що не буде діяти. Її необхідно буде активувати. Для цього слід зателефонувати за номером гарячої лінії, вказаним на сайті банку, і пройти процедуру ідентифікації. Пластик виготовляється на 3 роки, після чого може бути автоматично перевыпущен.

Плата за обслуговування картки

Для того щоб вигідно користуватися продуктом, слід повністю його вивчити. І головна стаття витрат по даній картці – це обслуговування дебетової картки Тінькофф. Але за обслуговування картки можна абсолютно нічого не платити. Як це можливо? Тут слід розділяти дебетові карти Тінькофф Блек в залежності від валюти рахунку. Для того щоб не платити за карту, потрібно щоб залишок по рахунку за кожен місяць користування карткою був не менше, ніж:

 • 30 000 рублів;
 • 1 000 доларів;
 • 1 000 євро.

Або достатньою умовою буде, якщо ви вже є клієнтом банку, тобто у вас вже є або кредитка, або внесок у Тінькофф. Якщо ці умови не виконуються, тобто ви не були клієнтом банку або у вас на рахунку залишилося недостатньо грошей, то щомісяця доведеться платити:

 • 99 рублів;
 • 1 долар;
 • 1 євро.

Додатковою статтею витрат може бути послуга СМС-інформування, її вартість 39 рублів або 1 долар/євро. Але завдяки сервісів компанії, таким як мобільний банк та особистий кабінет, можна легко обійтися і без есемесок. Таким чином звести витрати по картці до нуля.

Сервіси обслуговування

Як раз докладніше про обслуговування в Тінькофф Банку. Все-таки ця банківська організація більш орієнтована на сучасних користувачів, які можуть самостійно отримувати інформацію по рахунку за допомогою інтернету.

Тому компанія пропонує своїм клієнтам дуже зручні і продумані сервіси. Вони абсолютно безкоштовні і через них можна контролювати всі транзакції по картці, а також зЕкшн снювати перекази і платежі.

 • Інтернет-банк. Доступний через офіційний сайт компанії.
 • Мобільний банк. Підтримується на всіх платформах для мобільних гаджетів.
 • Для того щоб відкрити доступ до додатків, необхідно зайти на сайт і зареєструватися в системі. На прив’язаний до пластику номер телефону наЕкшн де код, який необхідно буде ввести у відповідне поле. Після чого від вас буде потрібно самостійно сформувати свій логін і пароль.

  Завдяки таким сервісам можна оплачувати послуги ЖКГ, кредити, формувати автоплатежи, рахунок-виписку, отримувати інформацію по картці, рахунку і багато іншого, тобто вести самостійне обслуговування за свого продукту.

  Умови по картці

  Тепер розглянемо основні переваги карти, а точніше умови і відсотки. Прибутковість black-карти становить 7% річних по рублевих рахунках. За умови:

  • в розрахунковий місяць були зЕкшн снені покупки не менше ніж на 3000 рублів;
  • на картці зберігається сума, що не перевищує 300 000 рублів.

  3% річних, якщо:

  • на картці зберігається більш ніж 300 000 рублів;
  • покупки за місяць не перевищили планку в 3 000 рублів.

  0% річних:

  • не було зроблено ніяких покупок в поточному місяці.

  Для доларів і євро ситуація наступна:

  0,1% річних за умови:

  • на рахунку знаходиться менше 10 000 в іноземній валюті;
  • була зЕкшн снена хоча б одна покупка.

  0%, якщо:

  • на рахунку понад 10 000 доларів/євро;
  • не було покупок в поточному місяці.

  Варто враховувати, що за місяць приймається період з дня активації, тобто якщо картка була активована 7 квітня, то розрахунковий період закінчиться 7 травня.

  Крім процентної ставки Тінькофф дебетові картки можуть приносити дохід і при зЕкшн сненні покупок за допомогою пластику. Така послуга називається кеш-бек. На всі покупки повернення грошей на картку зЕкшн снюється в розмірі 1% від вартості товарів. При цьому клієнт може самостійно налаштувати у особистому кабінеті ряд товарів, які будуть приносити 5% кеш-бека. А також існують спеціальні пропозиції банку, при яких повернення на рахунок становить 30% від витрат. Більш повний огляд карт Тінькофф з кэшбэком можна дізнатися за посиланням.

  Але при цьому є і певний мінус карт Тінькофф, і не один. Припустимо, щоб зняти готівку без комісії по рублевому рахунку, необхідно, щоб операція перевищувала 3 000 рублів, інакше буде стягуватися комісія в розмірі 90 рублів. При цьому за місяць можна зняти не більше ніж 150 000 рублів, за суму, що перевищує цей ліміт, стягується комісія 2%, але не менше 90 рублів.

  Аналогічна ситуація і з валютою. Без комісії можна зняти більше 100 іноземних грошових знаків за одну операцію. За зняття менше 100 доларів потрібно сплатити 3 долара комісії. При цьому місячний ліміт становить 5 000 доларів. За суму, що перевищує ліміт, все ті ж 2%, але мінімум 3 долара.

  Також встановлений ліміт на перекази коштів на користь сторонніх банків. В місяць безкоштовно можна перевести не більше 20 000 рублів, якщо перевищити ліміт, то відсоток складе 1,5% від суми переказу, але не менше 30 рублів.

  Як поповнити картку?

  Внести кошти на рахунок «чорного» пластику Тінькофф можна через будь-який комерційний банк, а також за системою «Золота корона», яка широко представлена в салонах стільникового зв’язку. При цьому Тінькофф не стягує комісії, якщо сума поповнення не перевищує:

  • 300 000 рублів;
  • 10 000 доларів/євро.

  У іншому випадку комісія складе 2%. А ось відсоток за переказ грошових коштів відправника потрібно буде уточнювати безпосередньо у відправника, тобто у того банку або тієї платіжної системи, через яку зЕкшн снюється переклад.

  Ще трохи про картці

  Якщо вас все-таки зацікавив цей продукт, і ви вже уявляєте, як відкриваєте рахунок в Тінькофф Банку, то слід також знати, що Тінькофф поступово стає справжнім конкурентоспроможним банком, який зарекомендував себе з хорошої сторони.

  Компанія випускає пластик на платіжних системах Visa і MasterCard з сучасними функціями безконтактної оплати, тому ними можна користуватися в будь-якій точці світу. Картки захищені системою 3-D Secure, яка запитує код при зЕкшн сненні транзакцій через інтернет, що дозволяє безпечно використовувати картку.