Огляд дебетових карт ВТБ 24

597

З кожним днем використання пластикових платіжних продуктів, прив’язаних до електронного рахунку, стає все зручніше. Наприклад, маючи на руках таке платіжне засіб, як дебетова карта ВТБ 24, можна в лічені секунди розплатитися за будь-який товар або послугу. Крім того, такі носії широко використовуються для отримання різних соціальних виплат.

Основні види дебетових продуктів ВТБ 24

Неіменна дебетова (або неэмбоссированная) картка – засіб, що отримати найлегше, плата за обслуговування також мінімальна. Проте її використання має ряд обмежень. Наприклад, на суму виведення коштів в день і за місяць. Також носій не підлягає обслуговуванню, якщо власник виїхав за кордон.

Стандартна MasterCard є іменний, плата за обслуговування в 5 разів вище, ніж у попередньому випадку, робиться вона строком на два роки. Маючи іменну дебетову карту ВТБ 24, можна користуватися нею при виїзді за кордон, а також знімати в день і за місяць набагато більшу суму, ніж це дозволяє неэмбоссированный варіант. З інших позитивних моментів – відсутність комісії при знятті готівки в «рідних» банкоматах і мінімальна комісія при знятті готівки через інші пристрої.

Дебетові картки ВТБ VIP-класу (класу Gold) для фізичних осіб обходяться власникові в обслуговуванні дорожче в порівнянні зі стандартними, однак і можливості користування у них набагато ширші. Щомісячна сума виводу сягає двох мільйонів рублів, крім того, власникам золотого пластику надаються знижки на товари в багатьох магазинах, що входять в партнерську мережу банку.

Всі перераховані вище види дебетових карт ВТБ 24 доступні для отримання кожним громадянином РФ, неименную можуть оформити і користуватися навіть неповнолітні. Крім того, батьки, які бажають убезпечити свою дитину від непотрібних витрат і вчасно відстежувати витрати, можуть зробити прив’язку до свого рахунку. Умови виготовлення карти в такому разі стандартні.

Як оформити та отримати продукт ВТБ


Картка, що видається ВТБ 24, дебетова, вважається більш зручною і безпечною, так як вона є лише своєрідним гаманцем, в якому зберігаються наявні гроші, скільки б не проходило по рахунку за весь час використання. На ній відсутні кредитні банківські кошти, і потрапити в боргову яму нереально.

Для бажаючих отримати такий продукт, як дебетова карта ВТБ 24, є умови і правила. Потрібно звернутися в найближчий банківський філіал або оформити заявку через Інтернет. У першому випадку слід взяти з собою посвідчення особи і пройти співбесіду з менеджером банку. Написавши заяву за наданим зразком, можна вирушати додому і почекати. Термін виготовлення – близько двох тижнів. За цей час заявка розглядається співробітниками банківської установи, і при відповідності всім вимогам оформляється ВТБ 24 дебетова картка.

Для спрощення процедури оформлення передбачена подача строкової заявки в режимі онлайн. Щоб відкрити дебетову картку через Інтернет, необхідно зайти на сайт банку ВТБ (або на партнерський ресурс) і заповнити відповідну форму. Відкрийте сайт і дотримуйтесь підказок, просто відповідайте на запропоновані запитання і вибирайте необхідні параметри з перерахуванням різних функцій. Як отримати готовий продукт? Після підтвердження з боку банку готове платіжний засіб можна забрати в зазначеному відділенні, пред’явивши паспорт.

Які ще бувають карти ВТБ 24

Для зручності користувачів банк пропонує не тільки основні карти, але і додаткові. Кожна з них має спектр своїх переваг і обмежень.

Спеціально для зЕкшн снення оплат в Інтернет-магазинах випускаються продукти з маркуванням Cash Back. Особливістю даного носія є те, що зЕкшн снюючи операції, власник отримує кэшбэк 1%. При проведенні великих платежів ця сума може бути значної, проте не перевищує 5 000 рублів на місяць. Плата за річне обслуговування картки Cash Back може бути різною в залежності від обраних можливостей.

Система MasterCard World пропонує зручну дебетову карту для водіїв. У автокарту вбудований електронний чіп, який дозволяє зЕкшн снювати оплати в одне торкання (методом PayPass). Заправляючи свій автомобіль на вітчизняних або зарубіжних заправках, воЕкшн отримує повернення в розмірі 3%, а зЕкшн снюючи покупки по Інтернету – 1%. Ще одна перевага користування – відсутність комісії при знятті готівки в банкоматах ВТБ. До послуг водіїв також «Автокарта Платинум» з більш розширеними можливостями.

Для любителів розваг ВТБ Банк розробив особливу пропозицію – «Карту вражень». Крім вбудованого мікрочіпа і функції миттєвої оплати, продукт має опцію повернення коштів в розмірі 3%, коли власник оплачує покупку квитків у кінотеатрах та інших розважальних місцях, розплачується в кафе і ресторанах.

Платинова картка подібного типу має розширений пакет можливостей. На рахунок повертається 5%, але і щорічна плата за обслуговування більш висока.

Стаття в тему: як перевірити баланс карти ВТБ 24

Зручним продуктом для тих, хто часто подорожує, є «Карта світу» від ВТБ 24 на платформі «Віза Голд». Серед обмежень при користуванні можна відзначити відсутність повернення коштів, а також накопичувальної системи. Основна перевага продукту – бонусні пакети. Оплачуючи покупки, власник отримує милі, які потім можна використовувати при купівлі квитків або бронювання номера в готелі.

Ще один серйозний пакет від банку – «Привілей». Серед плюсів – великий пакет знижок у торговельних і розважальних закладах, можливість перевести бонуси в готівкові кошти, переваги при зЕкшн сненні авіаперельоту і т. д.

Незалежно від обраного пакету від банку ВТБ, кожен власник дебетових носіїв може розраховувати на цілодобову підтримку і великий спектр додаткових послуг – як безкоштовних, так і включених в річне обслуговування. Банк ВТБ 24 видає дебетові карти без особливих обмежень, за винятком окремих випадків.