Огляд карт Тінькофф з кэшбэком

647

Використання банківської карти – найпопулярніший спосіб оплати в магазинах, що дозволяє забути про проблеми з готівкою і пошуком розмінних монет. Карта Тінькофф з кэшбэком відрізняється від інших кредитних карт російських банків відразу за кількома параметрами, і насамперед – за особливої вигоди при щоденних витратах.

Принцип дії кешбека по карті Тінькофф

Кредитки щільно увійшли в сучасне життя, забезпечуючи підвищеним комфортом і спеціальними знижками від партнерів банку-емітента. Кэшбэк – нова пропозиція кредитних організацій, спрямоване на стимулювання оплат карткою і залучення нових клієнтів. Кэшбэк являє собою певний відсоток від суми витрачених за допомогою карти Тінькофф коштів, що повертається назад клієнтові. Як правило, дана опція пропонується різними партнерами банку, пов’язаними з реалізацією товарів і послуг населенню.

Стандартна величина кешбека рідко досягає 10 відсотків, проте в Тінькофф Банку клієнтам надають суттєві бонуси, іноді перевищують 30%-ву економію. На відміну від більшості інших кредитних структур, банк володіє широкими можливостями по оформленню повернення не тільки при покупках в магазинах, але і на автозаправках, у ресторанах, при оплатах товару інтернет-магазинів і т. д.

Особливості кешбека і карти Тінькофф

Використання пластику від Тінькофф має масу достоїнств. Насамперед, це проста процедура випуску та схвалення кредитного ліміту.

Випуск карти

Слідуючи цій схемі, практично будь-який громадянин РФ може скористатися унікальною пропозицією банку:

 • Оформлення запиту на офіційному сайті кредитної організації. При заповненні потрібно буде ввести паспортні дані майбутнього позичальника, його повне ім’я і контактну інформацію (електронна пошта, контактний телефон, адресу проживання).
 • Якщо подається заявка на кредитну лінію – вказують відомості про поточне місце роботи та середньомісячний дохід. Для забезпечення безпеки заявник повідомляє кодове слово, яке в подальшому буде використано, щоб активувати картку.
 • Після відправки онлайн-заяви пройде всього кілька хвилин, після чого банк зв’яжеться з майбутнім позичальником.
 • Слід враховувати, що картки банку випускаються тільки іменними, тому випуск займе кілька днів. Протягом цього періоду клієнт може задати будь-яке питання, що стосується отримання пластикового продукту, термінів, умов використання і т. д. Для отримання інформації достатньо зареєструватися в особистому кабінеті на офіційному порталі кредитної організації.
 • Наступним етапом необхідно підготувати для банку документи, копії та передати їх в банк. Документи надають співробітнику, який виїжджає за адресою проживання або роботи клієнта. Щоб отримати дебетову карту, достатньо одного паспорта. Для оформлення кредитної картки крім паспорта потрібна копія трудової, 2-ПДФО від роботодавця, ще один документ, що підтверджує особу.
 • Представник банку робить фото майбутнього клієнта і забирає документи, які направляються у відділ безпеки банку.
 • Після завершення перевірки представник привозить договір для подальшого підписання клієнтом.
 • Укладення договору на обслуговування

  При підписанні договору дуже важливо звернути увагу на всі деталі угоди, ознайомитися з кожним пунктом, а при необхідності – попросити роз’яснень у представника.

  Окрему увагу звертають на пункти:

  • умови обслуговування пластику;
  • права та обов’язки позичальника і кредитора;
  • можливість використання овердрафту;
  • правила вирішення спірних питань.

  Після того, як картка отримана і оглянута, роблять її активацію за допомогою мобільного або через особистий кабінет. Отримання рублевої карти Тінькофф з кэшбэком «Блек» означає для клієнта можливість отримання додаткового доходу на залишок у розмірі 7% річних. Якщо кошти зберігаються в іноземній валюті – на залишок щомісяця нараховують 0,1% річних.

  Особливо зручна робота з кредиткою при оплаті в місцях роздрібної торгівлі – усі пластикові продукти передбачають можливість безконтактних платежів.

  Підтвердити переваги продукту дозволять факти віднесення банку до числа 50 кращих банків на думку сайту «банки ру», а також особливе ставлення з боку Центробанку Росії. Список партнерів банку поза всякою конкуренцією – ними є найвідоміші бренди: eBay, OneTwoTrip та інші. Відгуки клієнтів лише підтверджують наЕкшн ність банку і високий рівень комфорту при співпраці з ним.

  Обслуговування та використання

  Емісія пластику відбувається за рахунок банку, якщо клієнт вже має відкритий рахунок або на карту планується покласти понад 30 тисяч рублів. Дані вимоги є обов’язковими при емісії дебетової картки, однак її обслуговування при недотриманні даних умов обійдеться в 99 рублів на місяць.

  В залежності від суми витрат по карті і розміру коштів, що залишилися на карті, за підсумками місяця нараховуються від 4 до 8 відсотків річних. Таким чином, крім зручної оплати, клієнт відкриває для себе можливість отримання додаткового доходу із щомісячним нарахуванням відсотка.

  Зняття суми більше 3 тисяч рублів звільняє від сплати комісії, а менша сума зняття тягне за собою сплату стандартної банківської комісії в розмірі 90 рублів.

  Наявність кешбека по карті «Тінькофф Блек» передбачає можливість повернення певного відсотка від понесених витрат. Клієнт має право вибрати будь-які п’ять категорій, у межах яких буде застосовуватися кэшбэк. В якості тематичних категорій можуть виступати самі різні товари – одяг, книги, автозапчастини і т. д.

  Кэшбэк по карті Тінькофф Банку має граничне місячне обмеження – в місяць не більше 3-тисячний повернення. Це зовсім не означає, що по іншим витратам не будуть нараховані кошти до повернення, просто перевищує залишок донараховується в наступному місяці, сприяючи накопиченню на рахунку.

  Коли кэшбэк неможливий

  Плануючи відкрити кредитку з кэшбэк, слід врахувати, що в деяких ситуаціях повернення коштів не передбачено. Рекомендується заздалегідь вивчити перелік операцій по карті, при яких повернення коштів не відбувається:

  • прибуткові операції (поповнення рахунку);
  • платежі через платіжні онлайн-системи;
  • перекази коштів на електронні гаманці і карти;
  • зняття готівки;
  • оплата послуг зв’язку;
  • будь-які операції в інших банках.

  Таким чином, принцип роботи кэшбэк – оплата продукції і послуг, що надаються різними організаціями зі сфери сервісу і роздрібної торгівлі. Якщо клієнт банку має намір активно використовувати пластик для розрахунків в інтернет-магазинах, потрібно заздалегідь уточнити, чи буде проводитися нарахування суми поворотної після покупки.

   

  Доступні категорії для кешбека

  Правила повернення частини коштів на картку Банк Тінькофф передбачають оплату товару/послуги в самих різних категоріях, однак підвищений кэшбэк стає доступним до вибору з обумовленого раз в квартал списку. Категорії товарів, за якими передбачений 5-відсоткове повернення в особистому кабінеті користувача будуть виділені кольором.

  Серед категорій, за якими може бути призначений кэшбэк, часто присутні наступні:

  • авіа – або залізничні квитки;
  • автосервіс;
  • ліки;
  • меблі;
  • книги;
  • предмети мистецтва;
  • краса;
  • паливо;
  • ресторани;
  • фастфуд і багато інших.

  На вибір держателю картки щокварталу пропонують список з 6 категорій, з яких призначають три категорії, за якими буде встановлено підвищений відсоток.

  У кожного користувача-свої вподобання і потреби, виходячи з яких визначають, на що найбільше витрачаються кошти. Щоб зробити свій дохід максимальним, рекомендується піти на таку хитрість: вибравши категорії, по яких очікуються підвищені витрати, клієнт зможе отримувати підвищені відсотки до повернення.

  Організації-партнери банку

  Банк Тінькофф прагне до того, щоб співпраця була вигідною і для клієнтів. Періодично клієнтам пропонується максимальний кэшбэк в розмірі 30%. Проте подібних пропозицій досить мало. Найчастіше відсоток становить не більше 15%.

  Величина відсотка, що повертається на карту, визначається на розсуд партнера. Провідні компанії розкручених брендів охоче співпрацюють з банком, надаючи особливо вигідні відсотки повернення. До числа партнерів відносяться такі відомі компанії, як Ozon, «Зв’язковий», «Медиамаркт», Ebay і багато інших. Побачити список всіх компаній, що надають повернення, можна на офіційному інформаційному ресурсі банку. У вільному доступі знайти актуальну інформацію по кэшбэку практично неможливо.

  Для зручності активних покупців, що оформляють покупки через інтернет-майданчики, Тінькофф Банк надає особливі карти, що забезпечують повернення в певних компаніях. До числа таких брендів відносять і широко відомий сайт AliExpress. Умови по такій картці дозволять отримати 2% від суми угод, а на залишок нараховують 7 відсотків від балів, що нагромаджуються при покупках через «АлиЭкспресс». Далі можна витрачати на нові придбання на тому ж порталі. Стартова сума покупки, при якій можливий кэшбэк, обмежена 500 балами або рублями.

  Переваги картки

  Крім гнучких умов обслуговування і простого процесу отримання пластику, до переваг карти відносять наступні показники:

 • Рідкісні банки можуть собі дозволити такі привабливі умови для кешбека. Всі без винятку покупки через картку підлягають обліку при нарахуванні повернення 1 відсотка витрачених коштів. Підвищений кэшбэк в розмірі 5% реалізується за декількома категоріями товарів і послуг, вибраних клієнтом самостійно. За окремим покупок повернення досягає до 30% від оплати.
 • Якщо карта має позитивний залишок на кінець місяця, буде застосовуватися ставка, що дорівнює 7% річних. Таким чином, клієнт гарантовано отримає додаткові кошти, якщо залишок не перевищує 300 тисяч рублів.
 • З боку банку не стягується комісія при поповненні безготівковим способом.
 • При виконанні умов банку обслуговування картки відбувається безкоштовно, а регулярні акції від Тінькофф припускають можливість застосування пільгових тарифів.
 • Незважаючи на відсутність офісів і відділень, банк Тінькофф дозволяє повноцінно використовувати карту – поповнювати і витрачати кошти. Широкий перелік банків-партнерів дозволяє без особливих проблем використовувати банкомати інших банків без стягнення додаткових комісій.

  Вносити кошти на картковий рахунок можна не тільки в банкоматах і терміналах різних російських банків, але й онлайн. Для зареєстрованих користувачів «Сбербанк Онлайн» передбачено бескомиссионное перерахування на карту «Тінькофф Блек». Подібні системи інтернет-банкінгу інших банків також дозволяють зараховувати кошти без додаткових зборів.

  У будь-яких банкоматах переведення коштів буде проводитися без комісії, якщо сума зняття вище 3 тисяч рублів.