Огляд карти Користь від Хоум Кредит Банку

598

Випуск пластикових носіїв під брендом Користь призначений, в першу чергу, для отримання додаткового доходу та прибутку у вигляді бонусів і кешбека. Всі ці переваги увібрала в себе карта Користь від Хоум Кредит, умови якої вигідні і для простого витрачання коштів безготівковим способом.

Карта повністю відповідає своїй назві, надаючи додаткову користь для клієнта у вигляді бонусів і знижок. Активне використання карти веде до накопичення балів, які далі обмінюються при оплаті товару або надходять на рахунок.

Особливості карт Хоум Кредит Банку

Пластикова картка випускається з підтримкою міжнародної системи Віза в двох привілейованих категоріях — Gold і Platinum. Банківська картка від Хоум Кредит випускається для зберігання і використання в розрахунках власних коштів, а також в якості варіанту кредитування. І дебетовий, і кредитний продукт забезпечується високим рівнем захисту за допомогою спеціального чіпа. При онлайн операціях функцію захисту від шахраїв виконує використання 3D Secure технології, тобто з обов’язковим підтвердженням паролем, який надходить на прив’язаний номер мобільного.

Дебетові

Успіх продукту обумовлений застосуванням максимуму можливих дохідних опцій, замінюють за своїми параметрами кращі депозиту, зі збереженням можливості витрачати частину коштів на покупки.

Дебетова карта з’явилася на зміну не менш популярного пластику Космос, зберігши всі його позитивні властивості з частини бонусів, переглянувши деталі використання.

Іменна картка Користь має наступні характеристики:

 • Емісія – 0 рублів.
 • Обслуговування – безкоштовно, але з 2-го місяця повинен підтримуватися незнижуваний залишок у розмірі 10 тисяч рублів, або видаткові операції повинні перевищити 5 тисяч рублів за кожен місяць використання.
 • Якщо залишок по картці менше 10 тисяч рублів, або списується сума менше 5 тисяч рублів, банк візьме комісію в 99 рублів.
 • Захист платежів чіпом доповнюється зручним застосуванням технології Pay Wave (безконтактної оплатою).
 • Отримати картку в дебетовому виконанні можна за 1 відвідування, якщо попередньо надіслати заявку з проханням організувати випуск, або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.

  Прибутковість пластику становить 7-процентне нарахування на залишок, за умови, якщо баланс більше 10, але менше 300 тисяч рублів. Для отримання максимальної вигоди тримач пластику повинен виконувати протягом місяця не менше 5 видаткових безготівкових транзакцій на будь-які суми:

  • оплата в терміналах на касах;
  • сплата через термінали страхових внесків, податків;
  • поповнення мобільного телефону;
  • оплата через банкомати комунальних витрат і т. д.

  Якщо умова не виконана, прибуток клієнта складе 5%, що теж є непоганим доходом.

  Кредитні

  Якщо планується отримувати дохід з використанням додаткових позикових коштів, випускають кредитку в категоріях Голд і Платинум. Кредитна карта Користь має невеликі відмінності, залежно від своєї категорії, однак більшість характеристик збігається:

 • Ліміт суми на картковому рахунку – 300 тисяч рублів (або менше, на розсуд банку).
 • Ставка за використання позикової лінії – 29,9% платинової картці, 39,9% — по золотому пластику.
 • Ставка, застосовувана в разі отримання позикових коштів – 49,9%.
 • Пільговий період становить 51 день, протягом якого ставка не застосовується і кошти банку витрачаються безкоштовно для клієнта.
 • Погашення кредитного боргу – щомісяця в призначений день на суму, що дорівнює 5-7% від загального боргу по пластику GOLD і Platinum, а також з оплатою нарахованих відсотків, пені, штрафів, але не менше 1 тисячі рублів.
 • Процедура оформлення карт

  Отримати картку можна після отримання кредитором заяви від майбутнього клієнта. Основні критерії, що пред’являються до держателю пластику, включають вікові обмеження (21-64 року), громадянство РФ, працевлаштування на протязі не менше 6 місяців (з них останні 3 місяці – у поточного роботодавця).

  Залежно від типу картки етапи оформлення будуть відрізнятися – для видачі кредитки потрібно отримати погодження від кредитора на підставі даних про позичальника і його кредитній історії.

  Крім особистих документів, при випуску кредитки потрібно подати довідку про дохід від роботодавця, а також у запиті вказати не менше 2 міських номерів (робітників, домашніх) і 1 мобільного телефонного номера. Чим більше телефонів надана, тим більше шанси на узгодження кредитної лінії.

  Процес випуску неіменний картки займає не більше 15 хвилин. Якщо клієнт відноситься до категорії діючих або постійних, має доступ до інтернет-банкінгу, заявка передається в режимі онлайн. В інших випадках, потрібно попередній візит в банк для передачі заявки.

  Після винесення позитивного рішення, фінансова установа зв’язується з клієнтом і домовляється про дату і час підписання документів та видачі пластику.

  Після отримання картки, клієнт проходить процедуру активації (через телефон гарячої лінії, на сайті фінансової установи, або у відділенні при видачі).

  Вартість обслуговування

  Існує обмеження на зняття готівки в банкоматах від 30 тисяч рублів для пластику золотий категорії, 50 тисяч рублів – за платиновим картками.

  Якщо номер карти починається з комбінації 44609805 можна зняти готівку не більше 10 тисяч рублів.

  Якщо треба негайно зняти гроші з допомогою банкомату, стягується комісія в розмірі 3,9% або 399 рублів, незалежно від приналежності пристрої самообслуговування.

  Право користування вигідними бонусами вимагає підключення програми Користь. Щорічна плата за це становитиме 4990 рублів.

  Крім плати за підключення до бонусної програмі стягується страховка в розмірі 0.9% від боргу до моменту закінчення попереднього періоду.

  Смс-оповіщення підключаються за щомісячну плату 59 рублів.

  Хоум-кредит забезпечує свої карти наступним безкоштовним сервісом:

 • Перевипуск пластику при продовженні строку, або одноразово за ініціативою держателя.
 • Поповнення з допомогою пристроїв самообслуговування або в касах відділень фінансової організації.
 • Заблокувати або розблокувати картковий рахунок.
 • Електронна виписка про рух коштів на рахунку.
 • Правила користування пільговим періодом

  Карта Користь дозволяє вільно користуватися пільговим безвідсотковим періодом з поверненням коштів в межах 51 дня після зЕкшн снення покупки. Щоб не платити підвищених відсотків за використання грейс-періоду, важливо відстежувати, щоб витрачена сума поверталася на баланс картки своєчасно.

  За відгуками клієнтів, кредитна карта Користь вигідна при безготівковому використанні, за умови швидкого погашення позиченої суми, що дозволить накопичувати і розраховуватися бонусами, а також отримувати кэшбэк. Витрати на щорічне підключення програми з вигідним накопиченням бонусів виправдовуються в умовах активного користування картки для безготівкових оплат.