Огляд карти кредиту від Хоум Кредит банку

524

Прагнучи урізноманітнити продукти в сфері послуг кредитування російські банки почали запроваджувати особливий вид пластику, що дозволяє розплачуватися безготівковим способом за товар з відстрочкою погашення. Карта розстрочки Хоум Кредит банку, що поповнила кредитний портфель фінансової структури в 2017 році, відповідає всім вимогам, що пред’являються до подібних видів пластику.

Щоб використовувати максимум вигоди від пропозиції, слід дотримуватися простих правил використання і погашення, уникаючи процентної переплати.

Умови користування карткою

Якщо в інших фінансових організаціях передбачена тісна робота з конкретними партнерами у вигляді мережевих магазинів, супермаркетів, компанія в сфері послуг, то карта кредиту від Хоум Кредит банку підходить для покупок у будь-якому магазині, без будь-яких обмежень.

Товар оплачується кредиткою через термінали на звичайних касах магазинів, або в режимі онлайн, при замовленні в інтернет-магазинах.

Картка передбачає виділення певного кредитного ліміту, в межах якого можна витрачати на покупки з розстрочкою на наступних умовах користування:

 • Максимальний ліміт – 300 тисяч рублів. Конкретна сума позики визначається індивідуально, при розгляді заявки.
 • В період дії кредиту ставка банку – 0%. Далі буде стягуватися 29,9% річних.
 • При внесення щомісячного внеску в рахунок погашення також застосовується ставка 29,9%.
 • Отримання готівки через банкомати – неможливо.
 • Територія використання – в Росії і за кордоном, так як картка підтримується міжнародною платіжною системою.
 • Тривалість розстрочки за покупки – не менше 3 місяців. При розрахунках з партнерами банку час на погашення може бути ще довше.
 • Погашення витраченої суми відбувається 3 рівними щомісячними платежами, з можливістю погасити швидше без додаткових комісій і штрафів.
 • Зручність пластику розстрочки в наявності безлічі безкоштовних опцій і сервісів, включаючи первинний випуск, мобільний банк, розблокування, виписки по рахунку і т. д.

  Особливості розстрочки по карті

  Призначення картки від Хоум Кредит – оплата послуг, товарів протягом терміну безпроцентного. Банк не робить обмежень по сфері використання кредитки – нею можна розраховуватися в будь-якому магазині незалежно від регіону розташування, а також при онлайн-покупках.

  Тримач пластику може вибрати будь-яку покупку (техніку, продукти, предмети, послуги) і сплатити її засобами з балансу. Надалі клієнту банку дається певний період на те, щоб повернути кошти, витрачені в магазинах, без будь-якої переплати.

  Стандартний термін розстрочки, чинний з усім, без винятку, покупки – 3 місяці, однак у деяких випадках період погашення ще більше. Завдяки партнерству з багатьма великими компаніями термін на поповнення балансу збільшується до 1 року:

  • 4 місяці – при оплаті послуг Аерофлоту, товарів мережі Ситилинк;
  • 6 місяців – придбання техніки в DNS, одягу у Сніговій Королеві;
  • 10 місяців – при закупівлі меблів в Шатуре;
  • 12 місяців – оплата інтернет-замовлень в магазині Vsekupi.online.

  Крім вищевказаних компаній, є безліч інших магазинів і сайтів, успішно співпрацюють з Хоум Кредит Банком.

  В цілому використання розстрочки по даній пропозиції характеризується зрозумілими умовами, чіткими правилами з розподілом платежів рівними частками, швидкими видатковими операціями без будь-яких територіальних обмежень.

  Отримати пластик досить просто, якщо кандидатура клієнта успішно пройшла перевірку кредитором після подачі заявки.

  До переваг пластику відносять можливість поліпшення кредитної історії, якщо дотримуватися найпростіші умови погашення. У результаті держатель пластику не просто користується кредитом для покупки товару, але і покращує свою репутацію з максимальною вигодою для себе і без процентної переплати. Своєчасне обслуговування боргу підвищує шанси на оформлення більш великого, вигідного позики.

  До недоліків картки розстрочки відносять неможливість переведення в готівку – її використовують лише в якості заміни товарного позики.

  Застосовуючи порівняно невеликий термін безвідсоткового використання, банк надає абсолютно зрозумілі і прості умови погашення та витрачання, з розподілом боргових зобов’язань на рівні платежі.

  Вихідні параметри кредитування передбачають можливість отримання ліміту до 300 тисяч рублів, однак на практиці узгоджений баланс набагато менше. Цей параметр залежить від параметрів особистості позичальника, переданих в анкеті-заявці. У більшості випадків, баланс не перевищує 20 тисяч рублів, що обмежує застосування карти, виключаючи дорогі покупки.

  Де і як оформити карту

  Оформляється карта розстрочки Хоум Кредит Банк швидко. Достатньо направити запит через інтернет з офіційного сайту кредитора, або завітавши до найближчого відділення фінансової організації.

  Після попереднього розгляду заявки і схвалення кандидатури необхідно відвідати офіс, представивши тільки паспорт з пропискою. Цих даних достатньо для оформлення.

  Після видачі пластику клієнт зможе відразу почати користуватися ним для витрат в магазинах для оплати інтернет-замовлень. Так як схвалення банку отримують протягом декількох хвилин, клієнти фінансової установи можуть практично відразу придбати потрібну техніку або зробити інше дороге придбання.

  Початкові умови випуску передбачають можливість емісії неименного пластику, однак при бажанні можна випустити іменну картку.

  Вартість обслуговування

  Умови обслуговування картки розстрочки припускають безкоштовність всіх опцій:

  • первинна і повторна емісія;
  • смс-сервіс з оповіщенням по карті;
  • підготовка виписок про скоєних за місяць операціях;
  • оновлення пінкод;
  • інтернет-банкінг;
  • мобільний банк.

  При необхідності користувач може блокувати пластик, а потім розблокувати його без справляння будь-якої плати.

  Поповнити баланс картки розстрочки не передбачають зняття готівки, проте поповнювати рахунок можна вільно будь-яким зручним способом без додаткових витрат з боку клієнта: в банкоматах, пристроях самообслуговування, касах відділень.

  Щоб оцінити переваги кредитування Хоум Кредит, необов’язково випускати кредитку. При потребі купівлі дорогого товару або послуги за рахунок позикових коштів, можна користуватися розстрочкою на безвідсоткових умовах.