Огляд карти «Кукурудза» від Евросети: процедура оформлення, умови

429

Карта «Кукурудза» – це передплачений дебетова карта з можливістю відкриття кредитного ліміту. Така картка дозволяє поповнювати, знімати, переказувати грошові кошти на вигідних умовах, крім цього компанія Евросеть нараховує бонусні бали, які можна використовувати в стільниковому ритейлі або через партнерів. У цій статті розповімо про карту «Кукурудза» Евросети, розглянемо, чим вигідний такий продукт.

Переваги «Кукурудзи»

Сама Евросеть виділяє 12 основних переваг своєї універсальної карти. Така пропозиція є досить унікальним, так як банківська картка може в собі поєднати як функції дебетової картки з нарахуванням процентів на поточний залишок, так і функціональність кредитної карти з поновлюваних лімітом.

Щоб це зЕкшн снити, Евросеть співпрацює з банківськими компаніями, такими як Відкриття або Тінькофф, а також мобільна компанія має ряд партнерських відносин з іншими організаціями, завдяки чому зЕкшн снюється система кешбэка і знижок.

Безкоштовне обслуговування

Оформлення картки «МастерКард Стандарт» безкоштовне. Також не буде нараховуватися комісія за заміну або обслуговування картки. Єдине, що необхідно сплатити, – це зробити поповнення на 100 рублів. Цими грошима, розміщеними на пластиковій картці, можна буде розпоряджатися на свій розсуд.

Крім цього, Евросеть пропонує додаткові сервіси особистого кабінету і мобільного додатки, які дозволять керувати продуктом і отримувати всю необхідну інформацію за станом рахунку.

Бонуси за користування карткою

За оплату в партнерській мережі, інтернеті або салонах стільникового зв’язку дебетовою карткою «Кукурудза» Евросеть нараховує до 30% бонусів від суми витрат. При цьому список партнерських магазинів постійно оновлюється. На даний момент діють наступні бонусні програми:

 • Faberlic, Oriflame, Avon. Якщо оплачувати товари в цих компаніях через інтернет або особистий кабінет, то буде надходити на рахунок 1% від суми покупок. Скористатися грошима можна в “Евросети”, сплативши до 20% від вартості товару, в акції бере участь продукція Apple;
 • Подвійна вигода. Ця бонусна програма дозволяє отримувати 3% від вартості витрат. Акцію можна підключити на місяць за 290 рублів, на півроку за 690 рублів або на рік за 990 рублів. Загальна сума витрат, на яку нараховується кешбэк, не повинна перевищувати 30 000 в місяць. Скористатися балами можна тільки у партнерів;
 • 5% В “Евросети”. Коштує послуга 590-690 рублів. Бали нараховуються за купівлі в салонах або через сайт. Максимально за місяць може бути зараховано не більше 10 000 балів. Розпоряджатися сумою накопиченої можна, оплачуючи 99% від вартості товарів в Евросети або партнерах;
 • Допомога на дорозі. Ця програма піЕкшн де автолюбителям. При оплаті Кукурудзою від Евросети палива або СТО, на картку буде повертатися 5% від витрат. Скільки коштує така послуга? Ціна становить 990 рублів в рік. При цьому стільниковий ритейл не обмежує клієнта у виборі компаній, де він буде заправлятися або проходити СТО.

Перекази між картками

Одним з партнерів “Евросети” є система «Золота Корона», яка займається перекладами грошових коштів по всьому світу. Тому власники «Кукурудзи» отримують ряд переваг карти, пов’язаних із зЕкшн сненням переказів грошей. Застосовується кілька варіантів перекладу:

 • у партнерську мережу «Золотої корони», яка представлена 49 000 офісів по всьому світу;
 • на карту систем «Віза» і «МастерКард»;
 • на «Кукурудзу» – зарахування проводиться моментально і без комісії;
 • із зазначенням реквізитів банківського рахунку. Це дає можливість зробити переклад не тільки фізичній особі, а й, наприклад, зЕкшн снити оплату кредиту на користь юридичної особи.

Карта оплати дозволяє переводити гроші, безпосередньо звернувшись в салони або за допомогою особистого кабінету і мобільного додатку, не виходячи з дому. Для переказів потрібно вказувати кому, в яку країну зЕкшн снюється оплата, а також відображати суму і валюту зарахування в платіжному кабінеті або в салоні через фахівця.

Поповнення

Вносити гроші на картковий рахунок, як і знімати їх, можна безкоштовно. При цьому організовані різні способи поповнення пластику для зручності клієнтів. Внести готівку без комісії можна через салон Евросеть, також передбачено поповнення через каси магазинів «Карі» і банків. Перелік партнерів-банків залежить від регіону.

Оплата грошей на картку передбачена через особистий кабінет. Без комісії можна поповнити рахунок іншої «Кукурудзою» або перекладом з будь-якої карти систем «Віза» і «МастерКард», за умови, що вноситься понад 3 000 рулів за один раз.

Переводити гроші можна і без відкриття рахунку через будь-яку комерційну банківську організацію з допомогою системи «Золота Корона», але в цьому випадку буде призначена комісія.

Зняття

Евросеть дає можливість знімати готівку без комісії. Це можна зробити в будь-якому банкоматі з логотипом «Віза» і «МастерКард». Сума знімаються засобів повинна перевищувати 5 000 рублів, але загальний ліміт не перевищує 50 000 руб. за місяць. Якщо не дотримуватися таку умову, то стягується 1% від зняття.

Але компанія не обмежує цими умовами отримання грошей. Тому, якщо клієнту необхідно зняти більш 50 000 за розрахунковий місяць без комісії, він може зЕкшн снити переказ за системою «Золота Корона» на власне ім’я.

Особистий кабінет

Зараз складно уявити карту, якою активно користувалися клієнти, без наявності якісно опрацьованого особистого кабінету. Кукурудза надає таку можливість. В особистому кабінеті можна зЕкшн снювати оплату, переводити гроші на інші рахунки на користь третіх осіб, погашати кредити, оплачувати ЖКГ та інші послуги.

Ті, хто користується особистим кабінетом, зможуть завантажити додаток на свій мобільний системи Android і iOS і управляти своїми грошовими коштами прямо через телефон з будь-якої точки світу, оскільки Евросеть представлена дуже масштабно у всіх регіонах країни. З будь-яких питань про те, як користуватися віддаленими сервісами, зможуть проконсультувати фахівці компанії.

Відсотки на залишок

Така послуга робить «Кукурудзу» не тільки платіжним засобом, але і перетворює картку в справжній банківський вклад. Забезпечується це банком «Відкриття». Послуга коштує 70 рублів на місяць. Але можна користуватися безкоштовно, якщо виконується хоча б одна умова:

 • сума на рахунку протягом всього місяця була більше, ніж 5 000 рублів;
 • з рахунку було списано понад 5 000 рублів на користь покупок у сукупності;
 • у перші два місяці функція безкоштовно.

Договір про внесок оформляється на 91-й день, після чого, якщо позичальник не захоче відмовитися від послуги, буде зЕкшн снена автоматична пролонгація на такий же термін. Банк не встановлює обмеження на зняття грошей без втрати відсотків, але з мінімальним незнижуваним залишком 259 рублів.

Грошові кошти застраховані державою, тому фактично можна купувати банківський вклад з щомісячною капіталізацією, але користуватися картою без обмеження як платіжним засобом. Процентні ставки:

 • 259-14 999,99 рублів – 3%;
 • 15 000-149 999 – 4%;
 • 150 000-499 999 – 5%;
 • від 500 000 – 7%.

Конвертація коштів при оплаті у валюті зЕкшн снюється за курсом Центрального Банку Росії на момент зЕкшн снення операції, при цьому не нараховується будь-яких додаткових комісій. Що дозволяє оформити картку для використання її за кордоном.

Кредитка

Сучасний споживач при наявності таких переваг навряд чи захоче відмовитися від можливості оформлення кредитних коштів з поновлюваних лімітом. Кредит забезпечується компанією Тінькофф.

Як отримати карту з кредитним лімітом? Для цього слід звернутися у відділення “Евросети” і сформувати заявку. Фахівці передадуть запит в Тінькофф, який надасть відповідь про можливості кредитування на підставі кредитної історії. При собі достатньо мати лише паспорт.

Максимальна сума становить 300 000 рублів. По кредитці передбачено пільговий період до 55 днів на безготівковий розрахунок. Але знімати банківські кошти можна і у вигляді готівки. Іншим варіантом оформлення карти є створення заявки через сайт “Евросети”. У цьому випадку фахівці вже з готовим рішенням запросять для отримання карти.

З вимог до позичальнику можна виділити обмеження за віком – від 20 до 70 років. Також буде потрібно реєстрація в Росії. В якості контактних даних достатньо вказати мобільний телефон, але заявка буде схвалена з більшою ймовірністю, якщо додати в якості контактів стаціонарний номер.

Додаткові можливості

Як видно зі статті, це багатофункціональний продукт. «Кукурудзу» можна використовувати як кредитну або платіжну картку, в якості банківського вкладу, вигідно з картою їздити за кордон або зЕкшн снювати покупки в торгових точках і в інтернеті.

Також можна розглянути варіант використання картки для захисту своїх банківських рахунків. Адже можна в будь-який момент перевести необхідну суму на Кукурудзу без комісії з карти, де знаходяться заощадження, і в магазині або в інтернеті оплачувати «Кукурудзою», зберігаючи в безпеці свої банківські картки.

Система оплати дозволяє підключити функцію Apple Pay та зЕкшн снювати покупки через мобільний телефон. Також карти оснащені безконтактною системою платежів, яка не потребує вводити ПІН-код. Пластик захищений і 3D-S, що означає, що скористатися карткою без підтвердження пароля, що надходить у вигляді СМС-повідомлення на прив’язаний мобільний телефон, немає можливості.