Огляд карти моментальної видачі Ощадбанк Momentum

568

Ощадбанк випускає найрізноманітніші пластикові продукти для кредитування, зберігання і накопичення коштів, зняття готівки, однак головним призначенням карт завжди вважалися безготівкові операції. Миттєва карта Ощадбанку представляє особливий інтерес, оскільки дозволяє протягом лічених хвилин відкрити доступ до більшості послуг банку, не вимагаючи додаткових витрат часу і коштів.

Переваги картки Momentum

Випуск пластикових карт представляє собою одне з найбільш затребуваних населенням напрямів у сфері банківських послуг. Звертаючись в банк за випуском миттєвої картки, клієнт цікавиться, що це таке і які правила роботи з нею. «Моментум» випускається в якості неименного продукту початкового рівня, передбачаючи можливість користуватися основними фінансовими операціями.

Карти миттєвої видачі Ощадбанку працюють з платіжними системами «Віза» або «Мастеркард» з можливістю зЕкшн снення операцій в рублях. Якщо клієнт банку має оформлений в іноземній валюті кредит, пластиковий продукт може працювати з доларами або євро. Якщо громадянину, який звернувся в банк, потрібні позикові кошти, виходом із ситуації стане моментальна кредитна карта Ощадбанку.

Переваг використання миттєвої картки Ощадбанку безліч, адже з її допомогою практично кожен громадянин може оформити доступ до проведення безготівкових розрахунків, а також перекладам і зняття готівки в будь-якому терміналі або іншому пристрої самообслуговування в межах Росії.

У пакет мінімальних послуг з моментальної карті Ощадбанку входить:

 • Швидке отримання (не більше 10 хвилин).
 • Безкоштовний випуск.
 • Участь в бонусної програмі «Спасибі» з нарахуванням та обміну бонусів на товари та послуги партнерів.
 • Безготівкова оплата в магазинах та інших обладнаних точках (заправки, кафе, ресторани, кінотеатри і т. д.)
 • Сучасна технологія оплати дотиком смартфона.
 • Карта без плати річне обслуговування.
 • Широка доступність банкоматів для зняття готівки по всій території РФ.
 • Легка оплата комунальних платежів, податків, штрафів через різні платіжні системи, включаючи «Сбербанк Онлайн».
 • Безготівкова оплата в інтернет-магазинах, переклади організаціям в межах держави.
 • Таким чином, власник миттєвого пластику за лічені хвилини знаходить можливість користуватися банківськими послугами без будь-якої додаткової плати у найбільш комфортних для себе умовах.

  Обслуговування Momentum

  Швидка карта від Ощадбанку може бути оформлена в одній з двох популярних міжнародних платіжних систем: Mastercard або Visa.

  Карта моментальної видачі Ощадбанку випускається в трьох основних валютах, що мають ходіння на території РФ: рублі, долари, євро. Однак переважний випуск картки – в рублях.

  З моментальної карті Ощадбанку встановлюються наступні тарифи:

  Параметр послуги Значення
  Обслуговування карти перший і наступні роки Безкоштовно
  Перевипуск (черговий, достроковий) Безкоштовно
  Емісія додаткової картки Не передбачено
  Випуск при втраті, зміну особистих даних власника Не виконується
  Вартість поповнення на рахунок Без комісії
  Ліміт на зняття готівки в добу 50 тисяч рублів
  Зняття готівки в банкоматі Ощадбанку в межах добової норми Без комісії
  Переведення в готівку понад добової норми в касі 0,5% від суми перевищення ліміту
  Запит виписки за 10 останніх операцій 15 руб./запит

  Термін дії становить 3 роки з можливістю подальшого перевипуску.

  Бонусна програма «Спасибі»

  Крім основних своїх функцій, карта Ощадбанку передбачає участь у спеціальній програмі «Спасибі від Ощадбанку». В рамках цієї програми проводиться нарахування бонусів за кожну покупку оформляється 0,5-процентний бонус від суми. Спеціальні партнерські акції дозволяють накопичувати до 20% від сум оплат в партнерських мережах з подальшим їх використанням для оплати товарів і послуг. Покупець може взяти бонусами до 99% від суми до оплати.

  Порядок отримання карти

  Для емісії моментальної карти достатньо, щоб майбутньому власникові виповнилося 14 років і на нього був оформлений паспорт.

  Процедура отримання миттєвої картки дуже проста:

 • Відвідати будь довколишній офіс банку.
 • Пред’явити паспорт.
 • Заповнюється анкета із запитом на емісію дебетового продукту. У бланку вносяться дані з Ф. В. О., паспортних даних, адреси проживання клієнта, телефоном для зв’язку з банком.
 • В анкеті передбачена особлива графа з кодовим словом. Тримач пластику вносить конфіденційну інформацію у відповідну клітинку. В подальшому даний код буде потрібно для того, щоб дистанційно замовити обслуговування пластикового продукту. Рекомендується записати кодове слово і зберігати в недоступному місці, оскільки без нього робити запити щодо гарячої лінії щодо свого пластикового продукту буде неможливо.
 • Співробітник відділення підготує універсальний договір, на підставі якого банк буде обслуговувати клієнта.
 • В цілях безпеки кожна миттєва дебетова картка вимагає підтвердження ПІН-кодом. Тримач пластику самостійно придумує пароль і набирає його на терміналі. Рекомендується вибирати досить складну комбінацію, щоб захистити кошти, що зберігаються на картковому рахунку, від доступу сторонніх осіб. У подальшому клієнт зможе змінити числову комбінацію, користуючись банкоматом Ощадного банку. Важливо не забути початковий і наступний паролі, т. к. забутий особистий пароль відновленню не підлягає.
 • Майбутній держатель підписує папери та отримує миттєву картку. Разом з пластиковим продуктом клієнт отримує свій примірник універсального договору з банком. Більш докладний покроковий процес відкриття карти Ощадбанку можна дізнатися в цій темі.
 • Для зручності клієнта при обслуговуванні дебетової карти у подальшому заповнюється в анкеті рекомендується зазначити пункти із запитом про необхідність підключення додаткових сервісів для управління фінансами онлайн і мобільним банком.

  Правила поповнення та зняття коштів

  Особливими перевагами моментальної карти Ощадбанку є широкі можливості поповнення рахунку без комісій з боку банку.

  Самим зручним способом отримання та внесення коштів є рідною термінал Ощадного банку – в ньому можна знімати кошти в межах добової норми (згідно з діючими тарифами банку, сума обмежена 50 тисячами рублів), а також вносити на рахунок (стільки, скільки потрібно). Якщо гроші знімаються через банкомат, зробити це можна в будь-який час доби, т. к. у відділеннях банку передбачені зони терміналів, що працюють в цілодобовому режимі.

  Поповнюють рахунок і іншими способами, які держатель картки вважає більш зручними і комфортними:

 • Поповнення у відділенні банку – за номером рахунку або при пред’явленні картки. Для підтвердження особи необхідно подати паспорт власника.
 • Якщо потрібно перевести гроші на карту безготівковим способом з іншої картки, можна зробити дану операцію всього в кілька кліків за допомогою програми «Сбербанк Онлайн». При переказі коштів з карти на карту достатньо бути зареєстрованим власником особистого кабінету. За внутрішній переказ у межах одного регіону, одного банку комісія не стягується.
 • Можна переводити кошти з пластикових продуктів інших банків, за умови сплати комісії. Перерахування коштів між різними банками займе деякий час.
 • Набирає популярність такий спосіб поповнення, як виведення коштів з електронних гаманців на карту. Досить мати кошти на гаманці таких віртуальних платіжних систем, як «Ківі», «Яндекс.Гроші», «Вебмані». Перерахування займає деякий час (до 3 днів), а за операцію стягується комісія по висновку.
 • Якщо потрібно терміново внести кошти, а поблизу банкомат Ощадбанку не виявлено, можна покласти гроші через термінал іншого банку, правда, доведеться також заплатити комісію.
 • Моментальні карти Ощадбанку, які видаються протягом 5-10 хвилин, служать відмінним інструментом для проведення будь-яких поточних платежів, включаючи поповнення кредитної картки швидкої видачі. Використовуючи миттєву карту, управляти власними фінансами стає значно простіше. Так як отримати пластик миттєвої видачі Ощадбанку дуже просто, а обслуговування не коштує ні копійки, ці переваги роблять цей продукт одним з найпопулярніших серед діючих банківських послуг.