Огляд кредитних карт без перевірок кредитної історії

541

Надаючи позику, банки дбають про повернення позиченої суми з прибутком, однак не завжди кандидатура позичальника виявляється гідною, приводячи до утворення заборгованостей і простроченням виплат. Щоб оцінити наЕкшн ність майбутнього позики, кредитор звертається в БКІ із запитом історії платежів клієнта, а при наявності проблем з виплатами, відмовляє в кредитуванні. Кредитна картка без перевірок означає підвищений ризик банку. Погоджуючись на випуск кредитки, кредитор зобов’язаний врахувати ймовірність неплатежів, коригуючи умови фінансування.

Наскільки вигідно кредитуватися без перевірок

Беручи заявку клієнта банк стикається з труднощами рішення про видачу коштів. Коли довідки і документи показують благополучність кандидата, залишається ризик того, що клієнт показує себе як ненаЕкшн ний і безвідповідальний платник. Завдяки створенню БКІ, з’явилася можливість відстежити історію платежів за взятими раніше зобов’язаннями перед різними кредитними установами протягом більше десятка років. У разі виявлення нарікань від інших кредиторів, а тим більше проблемних прострочених боргів, одержати нову суму практично неможливо.

Практично єдиним виходом для осіб, що мали проблемні борги в банках в минулому, стане кредитування через мікрофінансові організації, проте умови роботи з ними вкрай жорсткі і невигідні, а відсоток у річному обчисленні досягає декількох сотень. Навіть при таких слабких позиціях, залишається варіант оформлення кредитної картки без перевірок кредитної історії.

Щоб зіпсована репутація не завадила планам позичальника, рекомендується уважно вивчити пропозиції щодо емісії подібного пластику. З урахуванням високої ймовірності зіткнутися з проблемами при виплатах, фінансова організація коригує пропозицію:

 • Підвищений відсоток.
 • Невеликі суми.
 • Додаткові опції, які збільшують підсумкову вартість обслуговування карти.
 • Так як єдина можливість для клієнта з поганою КИ отримати позикову суму – оформити карту без перевірки, рекомендується розглянути всі актуальні доступні банківські пропозиції, щоб вибрати оптимальний варіант.

  Де можна оформити кредитну карту без перевірки кредитної історії

  Існує кілька російських кредитних організацій, які дуже лояльні до своїх позичальників, і висувають мінімальні вимоги при видачі карт без попереднього вивчення КИ. Подібні кредитки можуть бути випущені в наступних фінансових організаціях:

  • Ренесанс Кредит;
  • Райффайзенбанк;
  • Російський стандарт;
  • Пошта Банк;
  • Хоум Кредит;
  • Банк Тінькофф;
  • Східний експрес.

  Більшість програм передбачають спрощене оформлення, протягом мінімального терміну, вимагаючи від позичальника лише паспорта та другого підтверджуючого документа. В окремих випадках можуть вимагати довідку від роботодавця з підтвердженням розміру заробітної плати.

  Прискорений варіант розгляду передбачає оформлення кредитної лінії не більше 300 тисяч рублів із ставкою, яка може доходити до 40-70 відсотків за рік. Швидше за все, пропозиція буде містити низку обмежень по використанню, а також підвищені штрафи і неустойки на випадок прострочення.

  Карта «Тінькофф Платинум» Mastercard World

  Лідируючі позиції за програмами спрощеного дистанційного кредитування є банк Тінькофф. Універсальна карта Тінькофф Платинум не вимагає попереднього збору документів, зокрема довідки про зарплату. Карту можна оформити онлайн, передавши через стандартну форму заявки всі необхідні банку відомості.

  Картка підтримується міжнародною платіжною системою, що дозволяє вільно використовувати її і поза межами Російської Федерації. Припускаючи невелику плату за обслуговування (всього 590 рублів), клієнт отримує широкий доступ до вільного управлінню і розпорядженню засобами, як при оплаті на касах магазинів, так і при розрахунках в мережі (інтернет, магазини, інтернет-банкінг, платіжні онлайн-термінали).

  Відсутність офісів не заважає банку оперативно обробляти заявки клієнтів, виносячи рішення за лічені хвилини, а доставка кредитки успішним позичальникам займає не більше 1-2 днів.

  Стандартні умови Platinum:

 • Максимально доступний ліміт – 300 тисяч рублів (однак, при першому зверненні, банк запропонує спочатку взяти меншу суму, згодом збільшуючи баланс для витрачання за результатами використання картки протягом перших 4-6 місяців).
 • Ставка банку – 15,0%, за умови безготівкових платежів, а при знятті відсоток перевищить 30,0% річних. Рекомендується відстежувати поточну пропозицію банку, так як, в рамках акційної пропозиції, ставка може знизитися.
 • Переведення в готівку грошей – 2,9% і 290 рублів за кожну операцію.
 • Грейс-період – 55 днів.
 • Власник кредитки нічим не обмежений у функціоналі (перекази, платежі через термінали, вільні розрахунки в інтернеті), однак слід пам’ятати, що карта виключно вигідна при безготівкових оплатах.

  «110 днів» Masterсard Gold від Райффайзенбанк

  Якщо терміново знадобилися кошти, а кредитна історія зіпсована попередніми записами, можна замовити кредитку «100 днів», підтримувану міжнародною платіжною системою Мастеркард. Рішення банку клієнт отримує через кілька хвилин після того, як оформлюється онлайн-заявка на сайті Райффайзен банку.

  Умови випуску:

 • Ліміт до 750 тисяч рублів.
 • Пільговий період – 50 днів.
 • Ставка призначається індивідуально, не більше 29,0% річних.
 • Особливістю обслуговування є можливість вільного переведення в готівку в будь-якому банкоматі на території РФ.

  Карта «Совість» Visa Classic

  Інтерес представляє пропозицію від Ківі-банку. Для схвалення заявки достатньо бути громадянином РФ у віці не старше 70 років. Пластик випускається і обслуговується безкоштовно. Єдиним обмеженням стане спосіб витрачання коштів – карта підходить для оплати товарів у розстрочку, з безвідсотковим погашенням позиченої суми протягом першого року використання.

  Основні параметри випуску:

 • Максимальна сума покупок – 300 тисяч рублів.
 • Ставка, застосовувана по закінченні пільгового періоду – 10,0%.
 • З документів потрібно тільки паспорт з реєстрацією на території РФ. З вимог до позичальника – тільки номер робочого телефону (стаціонарного) і наявність самої роботи.

  Карта «All Airlines» Mastercard World

  Для активно подорожують інтерес представляють кредитки Тінькофф All Airlines, що дозволяють накопичувати і витрачати особливі бонуси – милі, при оплаті подорожей з авіаперельотами.

  Параметри кредитування:

 • Максимальний розмір – до 700 тисяч рублів.
 • Ставка 18,9-29,9%.
 • 55-денний пільговий період.
 • Річне обслуговування – 1890 рублів.
 • Підвищений кэшбэк при розрахунках безготівковим способом: через особистий кабінет інтернет-банку – до 5,0%, при бронюванні під час поїздок – 10,0%, інші покупки повернуться на картковий рахунок в розмірі 2%.
 • При випуску кредитки клієнту нараховують привітальні 5 тисяч миль, які далі можуть бути витрачені у вигляді знижки при оплаті перельоту.

  Карта «Поштова Експрес 5000» Visa Classic від Пошта Банк

  Для щоденних витрат по поточним потребам, найпростіше завести кредитку від Пошта Банку. Умови «Поштового Експресу» передбачають виділення невеликої ліміту, який дозволить вирішити нагальні фінансові проблеми (5000 рублів).

  Карта підходить для розрахунків з будь-яких операціях, випускається і обслуговується безкоштовно. Якщо платіж вноситься в строк – переплата за використані кошти складе 0,0%.

  Картка підтримується міжнародною платіжною системою Віза, що розширює географію застосування. Рішення щодо випуску приймають протягом найближчих 5 хвилин.

  Для зручного і безпроблемного використання позикових коштів, необхідно дотримання наступних умов:

 • Платіж в місяць складе 500 рублів.
 • При оформленні стягують 300 рублів.
 • Клієнт може самостійно вибрати найбільш зручний день погашення (наприклад, прив’язавши його до дати отримання зарплати чи іншого регулярного надходження).

  Чому банки дають карти з поганою кредитною історією?

  З поганою кредитною історією отримати вигідну пропозицію банків досить складно. Допустивши кілька серйозних промахів при оплаті попередніх позик, повернути довіру кредитора важко. Більшість програм емісії пластику стають недоступними, однак, шанс узгодження нової позики все ж є.

  Деякі організації розуміють і приймають ризик неповернення та інших проблем з неплатником, роблячи додаткові заходи безпеки при кредитуванні проблемного клієнта. Прискорені програми випуску кредитної карти без перевірки кредитної історії в своїх умовах вже враховують існуючий ризик, а для позичальника, що зіткнувся з проблемою вибору кредитора між МФО або банком, скоріше віддасть перевагу кредитної організації.

  Не завжди зіпсована КИ пов’язана з недбалістю та безвідповідальністю клієнта. Іноді причини утворилася прострочення, негативної записи в БКІ, може бути не пов’язана з проступком клієнта, або причиною стали форс-мажор або важкі непередбачені життєві обставини. В такому випадку, банк, призначаючи підвищену ставку або знижуючи суму ліміту, з достатньою часткою безпеки забезпечує себе додатковими обсягами кредитування, а клієнт отримує шанс виправити свою КІ, довівши свою наЕкшн ність своєчасними і повними виплатами.