Огляд кредитних карт ОТП Банку

606

Одним з найбільш простих рішень в пошуку відсутніх коштів є оформлення кредитки. ОТП Банк випускає кілька видів кредитного пластику, що дозволяє скористатися пільговим періодом при безготівковому розрахунку і навіть знімати готівку без комісій. Кредитна карта ОТП Банку зручна в отриманні, обслуговуванні, забезпечує весь спектр переваг сучасного пластика, що приймається до розрахунків по всьому світу.

Переваги кредитки ОТП Банку

Кредитний пластик від ОТП Банку має безліч достоїнств:

 • звільнення від нарахування відсотків протягом так званого грейс-періоду;
 • використання картки для електронних платежів в мережі;
 • досить значний поновлюваний ліміт, який встановлюється індивідуально, в межах півтора мільйонів рублів;
 • прозорість всіх прибутково-витратних операцій, завдяки СМС-оповіщення;
 • комфортна оплата через інтернет-банкінг, мобільний ОТП Банк онлайн;
 • консультації та розпорядження по карті за допомогою безкоштовної гарячої лінії;
 • на відміну від цільових позик (автокредиту, іпотеки) кошти з пластику можна взяти без контролю за тим, які покупки зЕкшн снюються за гроші банків;
 • підвищена безпека, негайна блокування при втраті за допомогою довідкової служби банку;
 • швидка оплата послуг, товарів в роздрібних або оптових магазинах, ресторанах, готелях;
 • легке зняття готівки в будь-якій точці світу через банкомати ОТП Банку та інших фінансових структур.

На вибір позичальника Отп Банк пропонує емісію найбільш відповідних карток – для нових клієнтів, для постійних позичальників, власників зарплатних карт, користувачів кешбека і т. д.

Актуальні пропозиції

Випускаються в ОТП Банку кредитні картки (стандартні або золоті) різного статусу та типу використовуються в рамках платіжної системи «Mastercard». В залежності від статусу пластику клієнту надається стандартний набір опцій з обслуговування та використанню або розширений функціонал.

Максимальна сума по кожному виду карт обмежена сумою в 1,5 млн рублів, однак точний ліміт по карті буде взято, виходячи з доходів клієнта, його матеріального становища. Завдяки грамотному використанню грейс-періоду і вибору карт, можна скористатися значною сумою позикових грошей, не сплачуючи за це відсотки.

Стандартні умови

 

Пластик, який замовляють нові клієнти, передбачає стандартний функціонал і можливості з віднесенням кредитки до типу Mastercard Standard.

Саме такою є «Домашня карта» від ОТП Банку, для отримання якої потрібно лише цивільний паспорт.

До переваг даного виду кредитування відноситься підключена опція кешбека. За умови оплати за карткою в магазинах мережевого роздробу при безготівковій оплаті продуктів харчування на рахунок кредитки повернеться не менше 3% від сплаченої суми. При швидкому погашенні картки протягом пільгового 55-денного періоду використання кредитки дозволить навіть отримувати дохід.

Отримати кредитну картку можна на наступних умовах:

 • Ставка – від 24,9%.
 • Обслуговування в 1-й рік – не оплачується.
 • Підключення до онлайн-банку ОТПдирект.
 • Оформити кредитну карту ОТП Банку може кожен, хто звернувся в банк громадянин у віці до 68 років за умови наявності прописки та проживання в регіоні, де вже відкриті філії банку. Потенційний позичальник повинен бути працевлаштований і пропрацювати на останньому місці не менше 3 місяців.

  Ще одна емітована Банком кредитна картка створена з метою залучення нових позичальників – карта «Зрозуміла». Як випливає з назви, робота з карткою абсолютно проста і доступна для більшості населення РФ. Замовити емісію картки можна без якої-небудь оплати – ні за випуск, ні за перший рік. Картка випускається абсолютно безкоштовно. За використання коштів доведеться заплатити відсоток у розмірі 27,9% річних. Незаперечною перевагою стане можливість безвідсоткової зняття, що значно розширює можливості платника – не тільки в магазинах, але і на будь-які інші цілі.

  Особливо вигідна програма кредитування в рамках золотої картки MasterCard доступна для тих, хто вже є клієнтом банку. Кошти банку доступні для використання під 19,9% річних. За випуск та перший рік використання оплата не потрібна. Починаючи з другого року справляється 700 рублів за обслуговування. Кредитку можуть отримати клієнти, що мають діючий позику або закрили протягом останніх 3 місяців.

  «Блискавка» – кредитний пластик, що випускається безкоштовно, з нульовою платою за обслуговування і можливістю використання банківських коштів за ставкою 19,9% річних з можливістю кешбека в 1,5% від розміру витрачених коштів.

  Особливі умови

  Підібрати кредитну картку онлайн буде простіше, так як вся інформація про діючих пропозиції подається потенційним клієнтам в доступній, зрозумілій формі. Для громадян, що працюють в компаніях, які співпрацюють з ОТП банком, пропонується випуск кредиток з безкоштовним обслуговуванням протягом 1 року, в подальшому плата складе 900 рублів. Початкова ставка становить стандартні 29,9% в рік, проте відсоток можна знизити до 23,9%, якщо надати у відділення банку довідку про заробіток, копію трудової та ІПН.

  Для зарплатного проекту передбачена карта зі зниженим відсотком у 23,9%, з безкоштовним обслуговуванням першого року та оплатою в 900 рублів, починаючи з 2-го року. Карта зі статусом стандарт оформляється за одним паспортом.

  Як можна отримати картку?

  Отримати кредитку шляхом подачі інтернет-заявки не вийде. На офіційному сайті банку пропонується оформити онлайн-запит на отримання звичайного споживчого кредиту, однак для емісії кредитки після вивчення умов кредиту онлайн буде потрібно особисте відвідування будь-якого найближчого відділення.

  Для розгляду заявки необхідно перевірити, чи відповідає позичальник вимогам банку, а також буде потрібно додаткова документація в банк.

  Документи

  При випуску стандартних карт потрібно мінімум паперів, у більшості випадків заявку приймуть при пред’явленні паспорта одного, проте для отримання більш вигідних умов, що встановлюються фахівцем банку індивідуально, перед тим, як подати заявку, потрібно підготувати:

 • Паспорт.
 • Завірена копія трудової (отримують у відділі кадрів роботодавця).
 • Документ, що підтверджує працевлаштування і розмір заробітної плати.
 • Військовий квиток.
 • Посвідчення водія.
 • Свідоцтво ІПН.
 • Точний список паперів для того, щоб отримати картку, назве фахівець при особистому зверненні.

  Особливості використання кредитки ОТП

  Кредитні картки ОТП Банку мають декілька особливостей, які необхідно враховувати при отриманні та використанні пластику:

 • Просте отримання з індивідуальним розглядом анкети і встановленням ліміту на розсуд службовців.
 • Деякі пластикові продукти дозволяють знімати кошти в банкоматах без комісії, однак у такому випадку грейс-період не надається і за кожен день використання готівки буде нарахований відсоток.
 • Пропозиція ОТП Банку дозволяє за спрощеною схемою отримати позикові кошти у великому розмірі.
 • При взятті карти з великим лімітом і використанні кредитних грошей потрібно знати, що відсоток, що становить близько 5% в місяць, нараховують не на використану суму, а на весь виділений ліміт. Плануючи виконувати великі покупки, нести витрати з частковим використанням ліміту, необхідно розуміти, що переплата за кредитом буде особливо великою, якщо не встигнути погасити взяті кошти протягом безпроцентного періоду. Це не дозволяє з вигодою використовувати їх з тривалим терміном погашення.
 • Як використовується пільговий період?

  Так як багато чого в переплати за кредитом буде залежати від грамотного використання грейс-періоду, після подачі заявки на кредитну карту важливо навчитися використовувати позикові засоби з максимальною для себе вигодою. Якщо яка-небудь сума була використана, вона повинна бути повернута назад в повному обсязі на кредитний рахунок до моменту закінчення відсоткового періоду. Слід враховувати, що 55-денний строк розраховується наступним чином: 30 днів відводиться на зЕкшн снення покупок і ще 25 днів на те, щоб внести кошти назад.

  Кредитні картки не передбачають оформлення через онлайн-заявку. Однак на офіційному порталі ОТП Банку онлайн можна перевірити актуальні пропозиції на випуск.