Огляд кредитних карт Промсвязьбанка

598

Банківська картка – це сучасний спосіб робити покупки по всьому світу. Немає необхідності обмінювати гроші на місцеву валюту, так як конвертація відбувається миттєво при будь-якої операції. До того ж це досить зручний і безпечний спосіб зберігання грошових коштів. В пластикові карти інтегровані системи захисту, що дозволяють не турбуватися про залишок грошей на рахунку. Крім цього, різні знижки у партнерів банків, бонусні програми, кэшбэк, пільговий період і багато іншого. Сьогодні в наш огляд потрапила кредитна карта Промсвязьбанка.

«ПСБ Планета»

В Промсвязьбанку представлені кілька варіантів кредитних карт. Один з таких варіантів – це картка «ПСБ Планета». Продукт спрямований на категорію подорожуючих громадян або бізнесменів, так як за оплату товарів картою будуть нараховуватися бонуси у вигляді миль. При розрахунку 2,5 милі за кожні 100 витрачених рублів. Причому реалізувати милі можна буде не тільки на покупку авіаквитків, але і на бронювання номери, оренду автомобіля, оплату туру та інше.

Кредитний ліміт по такій картці не перевищує 600 000 рублів. Що може бути трохи мало для категорії бізнесу. Але це компенсується безкоштовним обслуговуванням картки. А також безкоштовним зняттям готівкових коштів за кордоном.

Крім цього в банківський продукт входить послуга страхування виїжджає за кордон. Зі страховим покриттям в 50 000 євро. Щорічна процентна ставка єдина для готівкового і безготівкового розрахунку і складає 25,9%.

При цьому пільговий період також діє на будь-який вид транзакцій. Він досягає до 55 днів. Оформити кредитну карту Промсвязьбанка можна в режимі онлайн через сайт компанії.

«Платинум»

Має Промсвязьбанк кредитні карти і трохи іншого характеру. Це картки «Платинум». Їх відмінною особливістю є наявність річного обслуговування в 590 рублів. Причому за кожну додаткову картку потрібно буде доплачувати за 290 рублів на щорічній основі.

За 333 рубля можна зробити заявку на кредитну карту з власним дизайном. Тобто оформлення пластику буде повністю залежати від вас. Інші умови кредиту досить стандартні для Промсвязьбанка.

Процентна ставка трохи вище, ніж у «ПСБ Планета» – 29,9%. При цьому пільговий період такої ж може досягати п’ятдесят п’ять днів. Щомісячний платіж формується виходячи із суми основної заборгованості перед банком та становить 5% від суми поточного боргу.

Зняти готівку без комісії немає можливості. Доведеться оплачувати 1,5%, але мінімум 150 рублів комісійного збору. Причому немає різниці знімати у власному банкоматі або технічних пристроях сторонніх банків.

За перевищення щоденного/щомісячного ліміту комісія збільшується до 2%. Додатково може бути підключена послуга СМС-інформування вартістю 69 рублів. Але кредитка може не тільки приносити витрати, нею можна і вигідно користуватися. У цій банківській компанії широка мережа партнерів, у зв’язку з чим грамотна система бонусної винагороди. Оформіть «Платинум» і отримуйте всілякі знижки та бонуси від Промсвязьбанка.

«Суперкарта»

Одне з найбільш цікавих пропозицій від цієї банківської організації – це «Суперкарта». Її основна фішка полягає в тому, що самий перший пільговий період досягає 145 днів. Тобто з моменту оформлення до моменту, коли необхідно буде повернути всю заборгованість, при цьому не сплативши відсотки, може пройти більше 4 місяців.

Ще одна умова, яка може зробити використання картки вигідним, – це підтримання певного рівня витрат по карті. Мова йде про те, що якщо кожен місяць зЕкшн снювати покупки на суму, яка перевищує 30 000 рублів, то за обслуговування картки в поточному місяці нічого не доведеться платити.

При цьому, якщо в сумі витрати за місяць протягом року були менше ніж 30 000 рублів, то доведеться оплатити комісію за обслуговування 1 500 рублів. Така комісія нараховується тільки один раз в рік.

Умови за кредиткою не сильно відрізняються від інших карт Промсвязьбанка. Максимальна сума до 600 000 рублів. Процентна ставка 29,9% річних. Після того, як закінчується перший великий пільговий період, в силу вступає звичайний пільговий період 55 днів.

Оплачувати свої покупки необхідно буде не пізніше ніж 25 числа місяця, наступного за місяцем, коли відбувалися витрати. Тобто, наприклад, 1, 10, 20 і 27 липня були зЕкшн снені транзакції по картці. Внести суму для реалізації пільгового періоду необхідно до 25 серпня.

Таким чином, кредитними засобами можна користуватися без відсотків. Також варто звернути увагу, що пільговий період поширюється на готівковий і безготівковий розрахунок.

Дана карта носить статус платинової. Відповідно, власники таких карток зможуть користуватися усіма привілеями, передбаченими програмою кредитування. А також продумана система бонусів і знижок буде приємним доповненням. Накопичивши 50 000 бонусів, їх можна обміняти на реальні 5 000 рублів.

Готівкові хоч і підпадають під пільговий період, знімати їх все-таки не рекомендується. Так як комісія за зняття 4,9%, але мінімально 299 рублів. Тобто це одноразовий платіж, який стягується при кожній спробі зняти готівку. При цьому неважливо через свої банкомати або банкомати сторонніх банків.

В іншому умови нічим не відрізняються від інших карток. З докладними актуальними тарифами рекомендуємо ознайомитися на сайті банку.

Вимоги до клієнта

Банк співпрацює з клієнтами, чий вік у межах від 21 до 63 років на момент написання заяви. Ще однією обов’язковою умовою є загальний трудовий стаж, який повинен бути більше одного року.

Банк видає картки тільки тим громадянам, чия прописка оформлена в тому ж регіоні, де є представництво (додатковий офіс) банку. А також потрібно в банківську компанію передати два номери телефону, один з яких повинен бути стільниковим.

Якщо клієнта влаштовує сума кредиту до 100 000 рублів, то отримання пластику можливо в цей же день. Необхідно лише підготувати пакет документів, про який поговоримо нижче, і попередньо оформити заявку на сайті банку.

Якщо ж така сума кредитного ліміту не влаштовує, то банківська організація буде вирішувати питання про видачу кредитної картки до 3 робочих днів. Після чого вас запросять в офіс для завершення угоди.

Які потрібні документи?

 

У список обов’язкових документів входить:

  • паспорт клієнта;
  • заповнена анкета. Або з сайту, або в офісі можна оформити таку анкету;
  • номер СНІЛС.

Для того щоб претендувати на високий кредитний ліміт, знадобиться підтвердити свої доходи. Це можна зробити будь-яким документом з нижчеперелічених:

  • довідка з бухгалтерії за формою 2-ПДФО. Або довідка від роботодавця за формою роботодавця із зазначенням доходів;
  • завірена банком виписка рахунку, за якою на щомісячній основі надходять грошові кошти не в меншому обсязі, ніж зазначено в анкеті в графі «Доходи»;
  • закордонний паспорт, в якому є відмітка від прикордонної служби, за останні 6 місяців, про перебування в іншій країні. При цьому в переліку країн, що не входять країни СНД;
  • свідоцтво про реєстрацію рухомого майна (автомобіля або мотоцикла). Якщо це вітчизняний автомобіль або мотоцикл будь-якого виробництва, то їх вік повинен бути не більше 5 років. Вік автомобіля іномарки може досягати до 7 років.

Картка в Промсвязьбанку доступна великій кількості людей. Тим більше, якщо клієнт претендує на суму менше 100 000 рублів, то можна просто зробити онлайн-заявку, а потім вже в офісі відразу отримати свій заповітний пластик.

Іншим же майбутнім власникам карт Промсвязьбанка рекомендуємо заздалегідь підготувати документ, який підтверджує доходи з переліку вище. А також варто звернути увагу на свою кредитну історію. Так як перед тим, як банківська організація прийме рішення про те, видавати картку чи ні, вона перевірить, чи не було у клієнта простроченої заборгованості і як позичальник у принципі розплачується зі своїми боргами.

Якщо рішення буде позитивним, то вам вдасться скористатися сучасною кредитною карткою, оснащеної всіма необхідними інструментами у вигляді особистого кабінету, безконтактного способу оплати, 3-D Secure захисту.