Огляд кредитних карт Росбанка

569

Росбанк – одна з провідних банківських організацій в Росії. Компанія входить у велику фінансову систему Societe Generale Group, представлену по всьому світу. Росбанк займається всім спектром банківських послуг, включаючи кредитування та кредитні картки для фізичних осіб. Кредитна карта Росбанка – це досить вигідне і зручне пропозиція, яка має зацікавити багатьох читачів нашого сайту. Сьогодні повністю розглянемо дане питання, розповімо про умови, оформленні, переваги і недоліки по кредитній карті в Росбанке.

Варіанти карток

Кредитні картки Росбанка розмежовано за різними напрямами в залежності від типу клієнта. Є продукти на стандартних умовах, вони підходять для всіх фізичних осіб. Існують спеціальні пропозиції для співробітників банку і партнерів. Окремі пластикові карти для людей, що мають внесок у Росбанке. За умови, що сума не менше 30 000 рублів і до кінця терміну залишилося не менше ніж 3 місяці. А також кредитки для отримують заробітну плату через цей банк.

У цій статті більш детально розглянемо найпоширеніший питання: які Росбанк кредитні картки надає для звичайних фізичних осіб? То є стандартні умови по картковим продуктам.

Кредитки від Росбанка

Але і тут слід виділити картки в залежності від потреб клієнта. Отже, в компанії Росбанк кредитна карта може бути наступних напрямків:

 • Неіменна картка. Найшвидший варіант для оформлення пластику.
 • Класична карта. Звичайний варіант, який підходить для багатьох клієнтів.
 • Сверхкарта+. Для тих, кому важливий кэшбэк.
 • Карта подорожей. Назва говорить сама за себе.
 • Автокарта. Відповідно, для тих, хто часто за кермом.
 • Розглянемо кредитні картки Росбанка умови і тарифи окремо. Варто відзначити, що принципово картки мало чим відрізняються, вони розмежовані скоріше за тим перевагам, які будуть актуальні для тієї чи іншої категорії позичальників.

  Основні умови для всіх типів карт

  Хоч картки і мають різні напрямки, варто відразу виділити те загальне, що є у всіх цих продуктів. У Росбанке кредитні картки з пільговим періодом, однаковим для всіх типів карток. Він становить 62 дні, це час, коли можна внести грошові кошти без відсотків за їх використання. При цьому відлік починається з першої покупки або зняття готівкових грошових коштів. Пільговий період поширюється тільки на безготівковий розрахунок.

  Всі типи карт належать систем Visa або MasterCard. Тому пластиком можна користуватися в будь-якій точці світу. Конвертація валют виконується автоматично. Картковий рахунок захищений системою 3D-Secure. При спробі скористатися рахунком навіть через інтернет буде потрібно ввести код, який надходить на номер телефону, прив’язаного до договору.

  Пластик оснащений сучасною безконтактною системою оплати. Діють всі знижки та акції, що надаються безпосередньо системами Visa або MasterCard. Знімати грошові кошти та вносити можна через банкомати Росбанк, а також технічні пристрої банків-партнерів без додаткових комісій, крім тих, які передбачені умовами договору.

  Банк надає цілодобовий сервіс обслуговування у вигляді особистого кабінету, а також безкоштовного дзвінка на номер. Також додатково захистити свій рахунок по картці можна, оформивши заявку на договір страхування банківського рахунку.

  Це основні умови по кредитах на картки від банку. Але перш ніж оформити заявку на кредитну карту Росбанк, необхідно підібрати для себе найбільш актуальна пропозиція. Тому розглянемо, чим ці продукти відрізняються і які у них є головні переваги.

  Неіменна карта

  У будь-який момент можна зробити на цю кредитну картку Росбанка онлайн-заявку. Вимоги до позичальника причому будуть мінімальні. Це карта без імені власника. У зв’язку з цим вона оформляється практично миттєво. Досить зробити онлайн-заявку і чекати відповідь банку, який наЕкшн де протягом доби з запрошенням до оформлення договору.

  За неіменний карті максимальна сума кредиту не перевищує 100 000 рублів. При цьому мінімум – це 15 000 грн. Процентна ставка дещо вища, ніж за іншими договорами і становить 29,9%.

  Один з найбільших плюсів полягає в тому, що за договором відсутні комісії за річне обслуговування. Але це компенсується досить високою комісією за зняття готівкових грошових коштів: 6,9%, але не менш ніж 500 рублів. Також встановлено і щоденний ліміт, який обмежує зняття до 10 000 рублів.

  Така картка піЕкшн де для тих, кому необхідно терміново отримати кредитні кошти. І хто готовий використовувати карту для невеликих щоденних покупок.

  Класична карта

  Це основний і найпоширеніший продукт. Заявку також можна зробити на кредитну карту онлайн. Потім дочекатися відповіді банку і звернутися для оформлення разом з пакетом документів, який розглянемо нижче.

  По даній карті встановлено граничний ліміт у 1 000 000 рублів. А мінімум починається з 15 000 р. Щорічна процентна ставка дещо нижча, ніж на неіменний – 25,9%. У перший рік кредиткою можна користуватися безкоштовно. Надалі доведеться оплатити 890 рублів разів на рік, якщо за попередній рік оборот за рахунком був менше ніж 180 000 рублів.

  Комісія за зняття готівки також на більш лояльних умовах. Вона становить 4,9% при мінімальному розмірі 290 рублів. Такий кредит піЕкшн де більшості позичальників, так як умови досить стандартні для будь-яких пропозицій банків.

  Карта подорожей

  Оформити кредитну карту Росбанка для подорожей рекомендується тим, хто часто виїжджає за кордон. Сума кредитного ліміту варіюється від 30 000 до 1 000 000 рублів. Процентна ставка складає 25,9%.

  Кредитка дозволяє накопичувати милі при оплаті покупок. Реалізовувати накопичені бонуси можна за допомогою сайту: iglobe.ru. Там можна бронювати готелі, оплачувати квитки та багато іншого. При оформленні договору про картку в подарунок клієнт відразу отримує 1 000 миль. Надалі накопичення зЕкшн снюється з розрахунку 1,25 милі за 30 рублів витрат по картці.

  Для того, щоб користуватися бонусами, потрібно зареєструватися на сайті iglobe. І створити там особистий кабінет. Витрачати бали можна з переліку послуг, які можливо оформити через цей сайт. Крім покупок квитків та бронювання готелів, також можна орендувати автомобіль, купувати квитки не тільки на міжнародні рейси, але і звичайні квитки на РЖД. І багато іншого.

  Сверхкарта+


  Ця кредитка піЕкшн де для тих, хто любить додаткові бонуси у вигляді кешбека. Тобто повернення грошових коштів назад на картковий рахунок при оплаті покупок кредиткою. Умови по карті стандартні. Сума від 30 000 до 1 000 000 під 25,9% річних.

  Інтерес тут приваблює саме те, як розподіляється послуга кешбека. У перші три місяці з дати оформлення договору на будь-які покупки зЕкшн снюється кэшбэк, який становить 7% від суми витрат.

  Потім 7% можна отримати лише на певну категорію товарів. І в певний проміжок часу. Актуальну інформацію завжди можна уточнити у особистому кабінеті або звернувшись безпосередньо в банк.

  Кэшбэк на інші товари становить 1%. За обслуговування карти стягується комісія на щорічній основі, яка становить 1 500 р. А сума комісії для зняття готівки – 290 рублів мінімальна або 4,9% від знімаються грошових коштів.

  Автокарта


  Такий договір рекомендовано оформити автолюбителям. Тут представлені звичайні умови у вигляді 30 000 до 1 000 000 рублів в якості кредитного ліміту, які видаються все під ті ж 25,9% за умови непотрапляння в пільговий період.

  За автокарте передбачений кэшбэк. При цьому 5% надається на витрати, які зЕкшн снені за допомогою кредитки на заправках, парковках, автомийках або платних дорогах. 1% можна отримати на інші витрати.

  Обслуговування обійдеться в 1 500 рублів раз в рік. Комісія на готівку – 290 мінімум і 4,9% максимум. Кэшбэк нараховується на рахунок, якщо в поточному розрахунковому періоді його накопичилося більш ніж 100 рублів.

  Основні вимоги до позичальників

  Для оформлення неіменний картки достатньо бути громадянином РФ і при цьому мати постійну прописку. Якщо ж претендувати на іменні картки, то потрібно підготувати додаткові документи, які підтверджували б дохід та трудову зайнятість.

  Тому крім стандартного набору у вигляді паспорта та копії трудової книжки, завіреної роботодавцем, додатково знадобиться будь-яка довідка про доходи чи виписка з банківського рахунку, такий документ, який би показував постійне джерело офіційного доходу.

  Кредити в Росбанке видають з 21 року. При цьому є обмеження на максимальний вік. Для чоловіків ця планка становить 65 років. Для жінок – 60 років. Щоб оформити договір, необхідно буде заповнити заявку через сайт компанії або ж звернутися безпосередньо в банк з документами.

  Після чого банк протягом 3 робочих днів повідомить про своє рішення. І якщо воно позитивне, то запросить вас для остаточного оформлення кредитного договору, де ви зможете підписати документи і отримати пластикову картку на руки, яку прямо у відділенні можна буде відразу активувати.