Огляд кредитних програм і умов кредитування в Совкомбанке

610

Совкомбанк – компанія, яка забезпечує повний спектр послуг на ринку кредитування. У цій банківської організації можна оформити кошти готівкою, взяти споживчий кредит на товар, придбати новий або старий автомобіль, підписавши автокредит, оформити іпотеку або отримати гроші під заставу майна. Банківська компанія співпрацює з самим широким контингентом клієнтів у віці від 20 до 85 років. Розглянемо, як одержати кредит у Совкомбанке, які є варіанти і актуальні пропозиції на сьогодні по споживчому кредитуванню готівкою.

Вимоги до позичальників

Умови для оформлення в Совкомбанке кредиту готівкою можуть дещо змінюватись в залежності від тарифу. Але в цілому банк висуває такі умови до своїм клієнтам:

 • вік для оформлення договору кредитування повинен починатися з 20 років. Крім цього, верхня планка встановлена на рівні 85 років. Що означає, що потенційному позичальнику може виповнитися 85 років на момент завершення періоду дії кредиту;
 • крім цього, позичальник повинен бути працевлаштований на основному місці роботи не менше 4 місяців. Дане положення не стосується пенсіонерів;
 • прописка на території РФ повинна бути не менше 4 місяців;
 • від місця проживання до найближчого відділення повинно бути не більше 70 км відстані;
 • також обов’язковою умовою виступає для тих, хто планує взяти кредит у Совкомбанке, наявність стаціонарного телефону. Він може бути як особистий, так і робочий.

Розглянемо поточні банківські пропозиції для фізичних осіб, які будуть актуальні на початок 2018 року.

Грошовий кредит 14,9%

За споживчим кредитом Совкомбанке процентна ставка може становити 14,9% річних. Такі умови можливі при формуванні додаткової послуги «Гарантована ставка». Сервіс варто 3,9% від розміру наданого позики. Також умовами кредитування передбачено, що позичальник погашатиме борг протягом 12 місяців, не допускаючи простроченої заборгованості.

За підсумками кредиту банк перерахує відсотки за ставкою 14,9% і поверне розмір переплати на рахунок споживача. Кредит Совкомбанк по даному продукту пропонує на суму від 40 001 до 299 999 рублів. Тривалість договору може становити від одного до трьох років.

Оформити кредит можна під цільове використання. Це означає, що клієнт повинен буде надати платіжні документи, які підтверджували б, що гроші використовуються за призначенням. Сума витрачених коштів на цілі необхідно, щоб була не менше 80% від виданого кредиту. В цьому випадку ставка буде 22%. Без цільової витрати понад 80% позики дана ставка зросте до 32%.

Документи

Щоб отримувати кредити в Совкомбанке з таким тарифом, необхідно буде надати паспорт. А також другий документ, який може засвідчити особу. У цей перелік входять:

 • посвідчення, пенсійне посвідчення;
 • закордонний паспорт;
 • ІПН;
 • СНІЛС;
 • військовий квиток;
 • медичний поліс.

«Пенсійний плюс»

Одне з основних напрямків для Совкомбанку – це робота з пенсіонерами. Не кожна організація тримає планку на максимальний вік до 85 років. Такі клієнти отримують оформлення та обслуговуються в цій банківської організації позачергово.

Тарифікація Совкомбанке споживчого кредиту для пенсіонерів залежить також від цільового або нецільового використання грошей. У разі цільового використання ставка складає 16,4%. Якщо ні – то відсотки становитимуть 26,4%.

Договір оформляється без поручителів. При цьому компанія готова дати можливість зменшити переплату по кредиту. Для цього необхідно перевести свою зарплату чи пенсію на отримання в Совкомбанке. Процентна ставка буде знижена на 5%.

Документи

Залишити заявку на грошовий кредит за цим тарифом можуть пенсіонери у віці від 55 для жінок і 60 років для чоловіків. Крім паспорта статус пенсіонера можна підтвердити посвідченням або довідкою з ПФР.

«Експрес плюс»

Для тих, кому терміново знадобилися гроші, банк розробив експрес-кредитування. Компанія готова надати для фізичних осіб суму від 5 000 до 40 000 рублів. Процентна ставка буде варіюватися від 23,8 до 33,8%. Тривалість експрес-кредиту в Совкомбанке становить від півроку до 18 місяців. Тут не знадобиться надавати порука або застава, при собі достатньо мати паспорт.

Під заставу нерухомості

Велике фінансування банк дає в принципах забезпечення угоди. Під заставу майна можна отримати від 200 000 до 30 млн рублів. Мінімальна сума повинна бути не менше 10% від цінника житла. Ставка відсотків становить 18,9%, а термін кредиту можливий у двох варіантах: на 5 років і на 10 років.

В якості позичальників Совкомбанк готовий розглядати фізичних осіб і індивідуальних підприємців, фінансуючи розвиток бізнесу. Для отримання кредиту заставою може виступити:

 • квартира;
 • житловий будинок;
 • земельну ділянку;
 • нежитловий будинок або споруда;
 • також кімната або частина будинку.

Такі кредити для ІП і фізичних осіб банк може розглядати лише з наданням поручителя. Також якщо на частину передбачуваного застави є права третіх осіб, то вони повинні виступити в якості позичальників. Сам об’єкт не повинен бути в аварійному стані або вимагати капітального ремонту. Повинна бути дотримана юридична чистота, яка ретельно перевіряється банківськими експертами. Розглянемо, які документи потрібні.

Документи

Клієнт, созаемщик і поручитель повинні надати паспорт, СНІЛС і довідку про доходи. Крім цього, власникам прав власності необхідно підтвердити, що передбачуваний заставу належить їм:

 • свідоцтво;
 • договір купівлі-продажу, дарування та інші підстави;
 • виписка з додому книги;
 • заява від чоловіка на згоду кредитування та обробку персональних даних.

ІП потрібно підготувати додаткову документацію, в яку входять 3-ПДФО та довідки про сплачені податки за останній звітний період.

«Суперплюс»

Совкомбанк готовий розглянути кредитування від 200 000 до 1 млн рублів без застави та поручителів. Заявку на кредит можуть залишати ІП і фізособи. Тарифна ставка варіюється від 18,4 до 22,9%. Термін кредиту можливий від року до п’яти років. Зі скількох років дають кредит? Умови ті ж: вік позичальника 18-85 років.

Документи

Фізособам достатньо взяти з собою паспорт і СНІЛС. Але якщо позичальник зацікавлений у більш низькою ставкою, то потрібно пред’явити довідку про доходи. ІП ж додатково повинен надати 3-ПДФО або виписку з рахунку або касі за останні півроку.

Під заставу авто

Альтернативою кредитів під заставу нерухомості виступає кредитування під заставу автомобіля. Заявку на позику можуть залишити власники особистого транспорту. Сума фінансування складає від 50 000 до 1 млн рублів. Тарифна ставка – 17-19%. Тривалість договору може становити від 1 року до 5 років.

Банківська організація висуває вимоги до предмету застави. Автомобіль повинен бути не старше 19 років. Транспорт повинен бути технічно справним, а також не мати обтяження. Крім основних документів, що засвідчують особу, клієнт зобов’язаний надати ПТС, свідоцтво на машину і поліс ОСАЦВ.

«Для відповідальних плюс»

В особливу категорію Совкомбанк виділяє позичальників, які мають вищу освіту або одружених. В умовах гарантованої ставки договори можна оформити під 14,9%. Про те, як отримати кредит на таких умовах, описано вище в одному з перших заголовків. Без підключення додаткової послуги тарифи становлять 19,9-29,9%. Сума – 40 001-299 999, а термін – від року до трьох років.

Свій статус «відповідальної» необхідно підтверджувати дипломом про вищу освіту, або середньо-спеціальну. Подружній парі досить буде паспортів та другого документа. Довідки про доходи при цьому не потрібні.

Як погашати кредити

Безкоштовно вносити грошові кошти можна за допомогою касового обслуговування в додаткових офісах. Для оплати через банкомати знадобиться спеціальна карта, яка видається при оформленні. Доступна оплата кредитів через особистий кабінет на сайті банківської організації.

Також Совкомбанк приймає платежі через поштові відділення, але варто враховувати, що термін переведення може досягати 7 робочих днів. Позичальники можуть скористатися і сторонніми сервісами, наприклад оплатою через інші банки або платіжні оператори. Про терміни зарахування та комісії краще уточнювати у відправника.