Огляд кредитної карти Мегафон

687

Розширена бонусна система, що дозволяє оплачувати стільниковий зв’язок, додаткові опції, вигідні умови використання позикових коштів – все це надає кредитна карта Мегафон. Крім можливості використання додаткових позикових коштів, власники таких кредиток можуть накопичувати бонуси, які далі витрачають на оплату стільникового зв’язку Мегафон.

Функціонал карти

Пластиковий продукт від Мегафона випускається при тісному співробітництві з банками Авангард і Сітібанк. Кожна з кредитних карт Мегафон має свої особливості і додаткові переваги, однак є і загальні переваги, дозволяють легко зЕкшн снювати оплати і отримувати бонуси.

Завдяки різноманітним опцій банків, кредит по карті дозволяє виконувати наступні дії:

 • цілодобова гаряча лінія, підтримка техслужб в режимі онлайн;
 • підключення програми «зарплати в розстрочку» і зниження проценту за використання позикових коштів;
 • безготівкова оплата комунальних послуг, мобільного зв’язку, інших послуг;
 • вигідна оплата Мегафона;
 • полегшений режим моментальної оплати за технологією PayPass, що дозволяє оплачувати простим піднесенням картки до зчитувача.

Умови по карті «Мегафон-Сітібанк»

Співпраця з банком дозволило створити повноцінний банківський пластик, що володіє розширеними можливостями, орієнтуючись насамперед на абонентів цього оператора стільникового зв’язку.

Кредитна карта Мегафон розрахована на виконання свого прямого призначення – надання громадянам банківських коштів на певних умовах:

 • максимальна сума – 300 тисяч рублів;
 • мінімальний відсоток по позикових коштах – 19,5%;
 • грейс-період для безготівкового розрахунку – 50 днів;
 • комісія за обслуговування – 950 рублів в рік;
 • плата за емісію – 0 рублів.

В процесі активного використання картки абоненти Мегафону можуть користуватися додатковою бонусною програмою. Всім власникам кредитного пластику надається:

 • 100 безкоштовних хвилин;
 • при оплаті по карті кожні 30 рублів повертають бонусні бали, легко перетворені в додаткові гроші на рахунку Мегафона;
 • при поповненні рахунку 3% повернуть на баланс;
 • кожне нове поповнення рахунку дає 250 бонусних хвилин.

Безпосередньо від Сітібанку клієнти Мегафона додатково отримують:

 • кешбэк – від 1% від витрачених коштів;
 • знижки в магазинах і організаціях партнерів банку і стільникового оператора (до 20%);
 • оплата у розстрочку до 3 років (підключається при знятті готівки або безготівковій оплаті на суму від 1,8 тисяч рублів).

Завдяки підключенню опції оплати з розстрочкою ставка за використання позики зменшується до 19,5 відсотків на рік, а термін погашення збільшується до 3 років.

Процедура оформлення

Стати володарем зручною і вигідною карти від Мегафона з підтримкою Сітібанку можуть тільки абоненти оператора в московському регіоні.

Документи, необхідні від майбутнього позичальника, мінімальні. Так як отримати кредитку можуть тільки громадяни РФ, необхідно представити у банк свій громадянський паспорт. Надання додатково довідки 2-ПДФО з підтвердженням легального доходу дозволить використовувати додаткові опції: підключення розстрочення платежу, а також збільшення ліміту. Абонент «Мегафон-Москва» повинен бути не старше 60 років, не молодше 22 років.

Перш ніж звернутися в фінансову організацію, необхідно оцінити свою платоспроможність. Абонент Мегафона повинен мати щомісячний дохід від 15 тисяч рублів. В окремих випадках кредитор може попросити надати другий документ, що підтверджує особу, а саме – закордонний паспорт з відмітками про подорожі протягом останніх 2 років.

Підставою для кредитування стане анкета-заявка, яку попередньо оформляють через спеціальну форму на сайті кредитної структури або при безпосередньому відвідуванні відділення.

Заповнення анкети через офіційний інтернет-ресурс банку дозволить істотно заощадити час, оскільки позбавляє від необхідності відвідування відділення. Крім того, заявку на кредит можна передати не виходячи з дому і без використання інтернету – достатньо викликати службовця на будинок. Оформлення звернення нескладне, а співробітник банку підкаже, як правильно заповнити папери. У більшості випадків достатньо взяти з собою паспорт, щоб внести дані в заявку, проте іноді можуть вимагати документ, що підтверджує трудовий дохід.

До особливих переваг належить можливість отримання картки не відвідуючи офісу зовсім. Відправка заявки та видача пластика може бути зроблена за допомогою кур’єра або співробітника Сітібанку.

По закінченню терміну дії картки

Протягом усього строку дії держатель картки продовжує користуватися усім спектром послуг і банку, і стільникового оператора, а після закінчення періоду дії клієнт може бути автоматично переведений на карту кешбэк, що надає особливі умови від Сітібанку. Таким чином, навіть після того, як пластик від Мегафон перестав діяти, абонент стільникового зв’язку продовжить отримувати всі раніше діючі послуги банку.

Для отримання підвищеного кешбэка необов’язково чекати закінчення терміну по кредитці. Перейти на обслуговування за нового банківського продукту можна і раніше.

Умови отримання карти «Мегафон-Авангард»

 

При співпраці з банком Мегафон розробив дві карти – стандартний пластик від Мастеркард і Макстеркард Платинум.

Розрізняючи по умовам надання бонусів, випущені Мегафоном кредитні карти мають стандартні умови кредитування:

 • ліміт, встановлений спочатку, – 50 тисяч рублів;
 • відсоток за кредитом – від 21,0%;
 • грошова валюта – російський рубль;
 • грейс-період для безвідсоткового використання позикових коштів для безготівкової оплати – 50 днів;
 • погашення платежами по 1/10 від загальної суми використаних засобів, без урахування нарахованих відсотків;
 • при прострочений внесок стягується штраф у розмірі півтора відсотка від позиченої у банку суми.

Крім всіх звичних операцій, властивих кредитці, абоненти мегафону приймають участь в акції від стільникового оператора під назвою «Мегафон-Бонус».

Бонусна система для карт MasterCard і MasterCard Platinum

 

В залежності від типу оформленої кредитки, програма надає додаткові бонуси абонентам стільникового зв’язку:

 • По картці MasterCard чинним абонентам надається 150 хвилин, для нових кількість хвилин досягає 300. Хвилини зараховуються моментально, як тільки банківський пластик видається позичальнику.
 • MasterCard Platinum надає додаткову тисячу рублів з моментальним зарахуванням за реквізитами, вказаними в заяві позичальника.
 • Порядок оформлення карток від «Мегафон-Авангард»

  Отримати кредитну лінію від Авангарду з прямою підтримкою компанії Мегафон можуть всі абоненти мережі через онлайн-запит. Якщо абонент проживає на території, яку відносять до мережі Мегафон-Північно-Захід, заповнити анкету можна у відділеннях банку.

  Заповнення і відправлення онлайн-заявки доступні будь-якому користувачеві мережі Мегафон, а для підготовки форми запиту достатньо кількох хвилин. Для цього майбутній позичальник повинен зайти на офіційний ресурс банку і перейти в розділ спільних банківських карт. Далі вибирають потрібний тип кредитки і переходять у розділ онлайн-заповнення. Слідуючи інструкції, заповнюють просту форму і відправляють запит, попередньо давши згоду на обробку даних. В процесі обробки отриманого запиту співробітник зв’яжеться з потенційним клієнтом і поставить уточнюючі запитання. Після того як випуск кредитки схвалений, залишилося зайти в офіс найближчого відділення та отримати карту Мегафон в банку особисто.

  Кредитна карта Мегафон, за відгуками користувачів, дозволяє не просто брати позику на вигідних умовах, але і отримувати особливі переваги при використанні стільникового телефонного зв’язку з нарахуванням бонусів і оплатою ними послуг оператора.