Огляд кредитної картки Альфа-Банку «100 днів без відсотків»

715

Назва продукту від великої компанії говорить сама за себе. По даному продукту не формуються відсотки за використання банківських коштів у тривалості сто днів. При цьому грейс-період діє як на зняття готівки, так і на карткові придбання у магазинах та на інтернет-сайтах. У цьому огляді розглянемо кредитку Альфа-Банку «100 днів без відсотків», розповімо про пропонований тариф, а ще надамо повний опис і характеристику продукту.

Як працює 100-денний пільговий період

Час пільговості – це дати, коли власник кредитки може внести заборгованість, не оплачуючи ставку за використання кредитних грошей. Це можна розцінювати як розстрочку або безвідсотковий кредит, тобто позичальник бере гроші в борг у банку, при цьому повертає ту ж суму, яку взяв, без додаткових переплат, за умови, що він вклався в термін.

Такий період поширюється на будь-які транзакції по картці. Неважливо, клієнт зЕкшн снює покупки в магазинах-партнерах або в інших місцях продажів, перераховує гроші з картки через особистий кабінет на сторонній рахунок, оплачує товари або послуги в інтернеті, знімає готівку в банкоматах – на все це є грейс-період.

Такий період починає своє функціонування з моменту першої операції. Потім триває сто днів. Наприклад, клієнт зняв готівку грошові кошти 1 березня на суму 21 100 рублів, потім сплатив покупку 10 березня в розмірі 11 900 руб. Розрахуємо пільговий термін.

Згідно з умовами договору, банк буде вимагати внесення обов’язкового платежу, що становить не менше 5% при мінімальних 320 рублях. На кінець березня становила заборгованість 21 100 + 11 900 = 33 000 рублів. Тому обов’язковий платіж у квітні буде 5% від цієї суми– 33 000 * 0,05 = 1 650 рублів.

Щоб укластися в пільговий період, необхідно встигнути повернути гроші за 100 днів з моменту операції:

 • Перша транзакція була зЕкшн снена 1 березня на суму 21 100 рублів. Заборгованість необхідно повернути до 8 травня. Оскільки у квітні на рахунок надходило 1 650 рублів, то можна доплатити 18 500, щоб користуватися кредитом без відсотків.
 • Потім необхідно внести 10 000 рублів до 18 травня, таким чином можна буде розплатитися за покупку, яка була зЕкшн снена 10 березня.
 • Вигода використання пластикової картки полягає в тому, що банк нараховує кешбэк за безготівкові витрати. Це винагорода клієнту у вигляді повернення 1% від розміру покупок назад на картковий рахунок.

  Різновиди карти «100 днів без відсотків»

  Всі картки по цій пропозиції надаються по одному тарифному плану. Відмінності серед них закладені у доступному фінансування, залежить від статусу картки. Існує три види карток «100 днів без відсотків» в Альфа-Банку:

  • «Класик» – до 300 000 рублів;
  • «Голд» – до 500 000 руб;
  • «Платинум» – до 1 млн рублів.

  Оформити картку можливо з платіжною системою Visa або MasterCard. Тип процесингової системи позичальник вибирає самостійно. Також від статусу банківської кредитки залежить вартість обслуговування.

  Статус продукту За пропозицією від банку, руб. За ініціативою позичальника, руб.
  Classic 1 190 1 490
  Gold 2 990 3 490
  Platinum 5 490 6 990

  Переваги і недоліки карти

  Позитивним моментом, що вигідно виділяють їх із загального числа подібних пропозицій на ринку, є те, що банківська установа надає безкоштовний період на готівкові кошти.

  Як правило, знімати готівку без ставки за використання грошей клієнти інших банків не можуть. Також можна відзначити тривалість пільгового періоду в якості позитивного відгуку. Більшість банківських компаній пропонує безвідсотковий строк до 50-55 днів. В Альфа-Банку такий термін удвічі більше.

  До мінусів варто віднести вартість обслуговування. По карті з високим з підвищеним межею кредитування обслуговування може досягати 6 990 рублів, у той час як існують варіанти від конкуруючих банків з безкоштовним обслуговуванням.

  Є і підводні камені за умовами договору. Без комісії кошти можливо знімати в банкоматах Альфа-Банку, але встановлено місячне обмеження на 50 000 рублів. Якщо загальний розмір перевищить цю межу, то банк нараховує комісії на перевищення в розмірі 5%.

  Як оформити та отримати

  Для отримання картки необхідно сформувати заяву. Його можна скласти в офісі банку або за номером банківської компанії. Крім цього, онлайн-заявку можна зробити і на сайті організації.

  Після того, як фахівці перевірять можливість кредитування, це може зайняти до двох робочих днів, клієнта запросять у відділення для передачі документів і складання договору. Клієнту буде передана картка, якою можна буде користуватися. Перевіряти руху по рахунку рекомендується в особистому кабінеті.

  Для складання заявки через сайт можна дотримуватися наступної схеми:

 • Вибрати розділ «Приватним особам».
 • У меню карти клікнути на «100 днів без відсотків».
 • У вікні натиснути на функцію «Замовити карту».
 • Після чого заповнити персональні та контактні дані і чекати відгуку фінансової компанії. Запрошення надходить на номер мобільного телефону.

  Умови

  Згідно з умовами користування карткою «100 днів без відсотків», банк надає безвідсотковий термін на різні транзакції, а також не стягує комісію за зняття готівки при сумі менше 50 000 рублів за місяць. Розглянемо тарифікацію кредитування по кредитці у вигляді таблиці.

  Процентна ставка 23,99–35,77%
  Обслуговування 1 190-6 990 руб.
  Мінімальна сума 10 800 руб.
  Максимальна 1 млн рублів

   

  У разі, якщо грошові кошти не надходять вчасно, за умовами нараховується штраф за прострочення в розмірі 1% від розміру боргу за кожен день.

  Вимоги до позичальника

  Щоб замовити карту, позичальник повинен бути повнолітнім громадянином Російської Федерації. Крім цього, його прибуток повинен перевищувати 5 000 рублів у місяць для всіх регіонів, 9 000 рулів – для жителів Москви.

  Повинні бути в наявності чинні мобільний і стаціонарний телефони. А також слід надати міській номер з роботи відділу кадрів або бухгалтерії. Місце прописки і проживання має перебувати в зоні присутності банківської організації.

  Необхідні документи

  В комплект необхідних документів входять паспорт і другий документ, який може засвідчити особу. До такої документації належать:

  • військовий квиток;
  • поліс СНІЛС;
  • права на авто;
  • закордонний паспорт;
  • обов’язкова мед. страховка;
  • іменна картка.

  Додатково, щоб збільшити ймовірність схвалення договору про кредитки, можна прикласти наступну документацію:

  • довідка 2-ПДФО;
  • довідка за формою Альфа-Банку;
  • копія ПТС на авто віком до 4 років;
  • добровільна мед. страховка;
  • каско;
  • довідка про дебетовому рахунку, на якому є 150 000 рублів.

  На підставі документів Альфа-Банк приймає кінцеве рішення про можливість кредитування.