Огляд кредитної картки Россельхозбанка з пільговим періодом

1677

Кредитки або карти розстрочки користуються особливою популярністю у населення, дозволяючи вільно розплачуватися позиковими кошти, купуючи дорогі покупки, коли власних коштів недостатньо. Кредитна карта Россельхозбанка передбачає широкий спектр можливостей щодо витрачання коштів і зЕкшн снення безготівкових платежів на терміналах, касах, в інтернет-магазинах.

В залежності від потреб клієнтів, в 2018 році випускають кредитки різного статусу: класичні, золоті, платинові. Розрізняючись в параметрах кредитування, картки РСХБ працюють за єдиними принципами, визначеними банком. Навчившись правильно використовувати пластик, позичальники знижують переплату до мінімуму, вирішуючи свої фінансові питання з найбільшою вигодою для себе, а динаміка зростання обсягів емісії свідчить про затребуваність пропозицій банку.

Умови користування кредиткою РСХБ

Перед зверненням до банку, аналізують запропоновані емітентом умови користування, визначаючи найбільш підходящий вид кредитки.

Будь пластик з кредитним лімітом від РСХБ має ряд безперечних переваг:

 • низька процентна переплата;
 • невисока вартість річного обслуговування;
 • емісія додаткових карт для вільного фінансування близького оточення позичальника (до 8 карток);
 • прозорість умов роботи з пластиком і зручне обслуговування через інтернет-банкінг, мобільний банк;
 • вигідну переведення в готівку не дорожче 3,9% від суми зняття;
 • безвідсоткове витрачання банківських коштів протягом 55-денного терміну;
 • вільне застосування в закордонних поїздках, завдяки підтримці однієї з двох міжнародних платіжних систем – Віза або Мастеркард.

В залежності від типу кредитки, користуватися кредитною карткою можна 2 або 3 роки.

В залежності від обраного пластику, параметри використання мають свої нюанси:

 • Classic. Передбачає отримання до мільйонного ліміту (виходячи з інформації, представленої потенційним позичальником та підтверджуючих документів) під 23,9%.
 • Gold. Вимагає плати за річне обслуговування – 2 тисячі рублів, однак ставка, що нараховується за використовуваний ліміт, трохи нижче, ніж по класичному пластику – 22,9%. Ліміт – 1 мільйон рублів. Статус карти передбачає надання знижок від партнерів фінансової установи – до 15% при шопінг і бронювання готелів.
 • Преміальна. Дає найбільшу вигоду при активному використанні зважаючи зниженою до 21,9% ставки. У витратах клієнта слід врахувати плату за річне обслуговування – 4 тисячі рублів.
 • Колійна. Дозволяє отримувати підвищені бонусні нарахування (1,5% в рамках програми «Урожай») і далі обмінювати їх на знижку при оплаті в подорожах (готелі, ресторани, квитки на поїзд або літак). Цінних конкуретным перевагою стане можливість заощадити на зняття грошей у банкоматах – дія виконується без комісій та додаткових витрат з боку клієнта. Відсоток нарахування за використовувані засоби – не менше 22,9%.
 • Амурський тигр. Розрахунки по пластику даного виду передбачають спрямування частини прибутку банку на захист зникаючого виду тигрів. Величина пожертви становить 0,7% від кожної зЕкшн сненої клієнтом операції. Процентна ставка – в межах стандартних 23,9%, а обслуговування першого року – без платежу. Починаючи з 2-го року плата складе 700 рублів.
 • Карта господаря. В рамках даної програми емітент запропонував використовувати кэшбэк, тобто повертати на картковий баланс до 1,0% за витрачені кошти. Підвищений до 5% кэшбэк – при витратах на заправку автомобіля. Виведення відбувається зі зняттям 350 рублів за 1 операцію, або 3,9% від величини отриманих коштів.
 • При термінової потреби в додатковому фінансуванні банк запропонує картку миттєвого випуску. Отримати велику суму за нею неможливо, так як програма передбачає прискорене спрощений розгляд заявки з мінімумом документів. Звернувшись у відділення, можна в лічені хвилини отримати банківські кошти на картці до 250 тисяч рублів. Карта підходить для поточних платежів з Росії, з оплатою до 300 рублів в рік. Пластик моментального випуску вигідний, так як терміновість і простота оформлення не впливають на підсумковий розмір відсотка.

  Крім універсальних карток, існує маса варіантів випуску з підвищеним кэшбэком, знижками, пільгами при оплаті. Спеціально для витрачання коштів при розрахунках з інтернет-магазинами випускається пластик Country. Для оплати палива на автозаправках з підвищеним нарахування бонусів за програмою «Сімейна команда» випускають пластик Роснефть, підтримуваний вітчизняної платіжної системою Світ з лімітом до 1 мільйона рублів.

  Особливості пільгового періоду карти

  Кредитки від РСХБ припускають можливість застосування безпроцентного періоду завдовжки 55 днів. Протягом даного терміну клієнт може витрачати кошти з рахунку кредитної картки Россельхозбанка з пільговим періодом, а потім вносити їх знову до закінчення встановленого строку. Надалі, після погашення боргу, клієнт отримує можливість знову користуватися алгоритмом грейс-періоду:

 • Розрахункова частина – дозволяє протягом місяця після проведення першої видаткової операції розплачуватися пластиком у межах балансу.
 • Платіжна частина – це 25-денний термін, який відводиться спеціально для внесення коштів на картку.
 • Поповнення рахунку — найпростіша операція, так як дозволяє швидко і зручно погашати позиковий борг готівкою через широку банкоматну мережу з РФ, або додатковим способи внесення:

 • Безготівковим шляхом через дебетовий пластик або рахунок в банку (слід враховувати час на міжбанківський переказ до 5 днів).
 • Через каси у відділеннях.
 • Сплатити електронними грошима через інтернет.
 • Грейс-період не позбавляє від необхідності щомісячного внесення 10%. Якщо платник раніше не погасив борг повністю, в день щомісячного платежу вносять десяту частину витрачених грошей.

  Як оформити кредитну карту Россельхозбанка

  Для отримання кредитки необхідно попередньо визначити відповідні умови, а також оцінити свої шанси на узгодження емісії, виходячи з належності до категорії:

  • стандартна пропозиція на загальних умовах;
  • особливі вигоди для осіб, які отримують заробіток на дебетовий пластик в РСХБ;
  • лояльним клієнтам, що зарекомендували себе як відповідальні і наЕкшн ні позичальники, пропонують додаткові привілеї.

  Держателем кредитки може стати будь-який громадянин старше 21 року (на момент останнього випуску кредитки вік не повинен перевищувати 65 років) з російським громадянство і пропискою.

  На розгляд поданої заявки відводиться не більше 5 днів, після чого співробітник фінансової установи зв’яжеться з людиною для узгодження умов підписання договору і видачі кредитного пластику.

  Перелік документів

  Отримати кредитку досить просто. При розгляді заявки від потенційного позичальника, банк звертає увагу на поданий перелік паперів:

 • Заяву з інформацією про особистість клієнта.
 • Паспорт, інший документ особистості.
 • Військовий квиток (для чоловіків віком до 27 років).
 • Документи, що підтверджують дохід (довідку 2-НДФЛ, з місця роботи, виписка з ЕГРІП, свідоцтво та копія декларації для ІП).
 • Додатково кредитор має право запросити будь-який інший документ.

  Чи можна оформити онлайн

  Скоротити час очікування позикових коштів можна наступними способами:

 • Замовити випуск моментальної кредитної картки Россельхозбанка.
 • Оформити онлайн-заявку на офіційному інтернет-ресурсі кредитної структури.
 • Необов’язково відвідувати відділення для передачі заяви на випуск кредитки. Можна передати запит миттєво, перейшовши у відповідний розділ Приватним особам на офіційній сторінці банку.

  Отримують випущений пластик у відділенні, однак, при бажанні, можна обговорити з менеджером, можливість доставки за домашньою адресою.

  Як закрити карту

  Отримання кредитки дає певні зобов’язання, не тільки у зв’язку з використання карткових коштів, але і при закритті.

  Існує ціла процедура, як відмовитися від карти з позиковим лімітом, з обов’язковим попереднім погашенням всіх фінансових зобов’язань. Відповідно до встановленого в організації регламентом, заява на закриття повинно бути написано після повної виплати всіх боргів, платежів, за 45 днів до запланованої дати.

  За відгуками клієнтів, кредитний пластик РСХБ являє собою зручний сучасний платіжний інструмент, що не передбачає додаткових прихованих комісій з можливістю повного контролю з боку клієнта.