Огляд про квадроциклі

3-16-2019

Обзор о квадроцикле
В сучасному суспільстві люди віддають перевагу більш практичні і економічні речі. Не став винятком і світ квадроціклістов. Багатьом водіям по душі компактні мотовсюдиходи з 300 – кубовим невибагливим двигуном. Давайте разом подивимося, на які квадроцикли варто звернути увагу при виборі економічного апарату.
Також хочемо вам порекомендувати https://dvako.com.ua/kvadrocikly/
Наймолодша модель у лінійці утилитарников . Така машина відмінно підходить для активного відпочинку. Особливо люблять цей квадроцикл мисливці. Мотовездеход Stels 300 відрізняється привабливим стриманим дизайном.
Цілком достатньо для спокійних поїздок по дикій природі і бездоріжжю.
Доступний квадроцикл, поєднує в собі якості прогулянкового і спортивного мотовсюдиходів. На тлі своїх конкурентів Sym виділяється цікавим дизайном, пріємістим двигуном і непоганим технічним оснащенням. І все це доступно всього за 180 тисяч рублів. Купівля Sym Quadlander стане відмінним вкладенням ваших грошей.
Хоч цей квадроцикл і не вписується в нішу 300 – кубових мотовсюдиходів, про нього варто згадати. Японцям Kawasaki вдалося побудувати економічний квадр, який володіє винятковою практичністю. Модель призначена для щоденного використання. Машинка і в господарстві знадобиться, і для прогулянок підійде. Цей Kawasaki стане відмінним рішенням, якщо вам потрібна «робоча конячка».
Прекрасний квадроцикл для любителів швидкої і агресивної їзди. Американець має класичну спортивною зовнішністю і чудовим технічним оснащенням. Квадроцикл Arctic Cat припас в арсеналі достатньо потужний 270 – кубовий мотор. Цей двигун разом з невеликою вагою і компактними розмірами робить мотовездеход відмінним зброєю для битви на гоночній трасі. Ціна питання – близько 230 тисяч рублів.
Ще один представник легендарної компанії Arctic Cat, лише утилітарного класу. Квадроцикл являє собою просту машину без зайвих наворотів. У ньому є все, що необхідно для подорожей по бездоріжжю. Кліренс 26 см і потужна підвіска забезпечать відмінну прохідність. Літати на такій машині ви, звичайно ж, не зможете, але от задоволення від поїздки квадроцикл гарантовано доставить вам. Вартість становить близько 230 тисяч рублів.
Інформація, розміщена на сайті, не є публічною офертою.
Ми використовуємо файли cookie для аналізу подій на нашому веб – сайті, що дозволяє нам покращувати взаємодію з користувачами і обслуговування. Продовжуючи перегляд сторінок нашого сайту, ви приймаєте умови угоди.