Огляд вкладів для пенсіонерів з максимальними відсотками в Ощадбанку

551

Питання збереження і примноження коштів цікавить вкладників різних вікових категорій. Для осіб літнього віку, які отримують регулярні пенсійні відрахування, в Ощадбанку можна підібрати вигідний внесок Ощадбанку для пенсіонерів, відрізняється високим комфортом при відкритті і управлінні коштами, використовуючи сучасні технології онлайн.

З допомогою пенсійного вкладу громадяни можуть розраховувати на особливо вигідні умови щодо безпечного зберігання та отримання додаткового доходу на вкладену суму. Вибір депозитного продукту в 2018 році буде залежати від суми, виду валюти, тривалості інвестицій.

Стаття в тему: огляд депозитів Ощадбанку для фізичних осіб в 2018 році

Огляд програм вкладів для пенсіонерів від Ощадбанку

Спеціально для громадян похилого віку в Ощадбанку пропонується декілька програм з підвищеною ставкою. Вибір відповідного варіанта повністю залежить від намірів самого клієнта.

Вклади для пенсіонерів від Ощадбанку, відкриті в режимі онлайн, представляють відмінну альтернативу для тих, хто хоче не тільки отримувати щомісячне перерахування від держави на картку «СВІТ», але і швидко розміщувати на внесок з більш вигідною ставкою.

До уваги громадян пропонують два варіанти оформлення – у відділенні банку або онлайн, однак в останньому випадку процентна прибуток буде більше. В залежності від переслідуваної мети можна вибрати:

 • Для зберігання безпеки з можливістю отримання підсумкового доходу по закінченні договору – пропозиція «Зберігай Онлайн».
 • Для максимального доходу на відкладаються регулярно суми – «Поповнюй Онлайн».
 • Для стабільного доходу з можливістю зняття – «Пенсійний Плюс».
 • Особливістю цих речень є відсутність необхідності попереднього відвідування банку та подальше зручне управління особистими заощадженнями за допомогою системи онлайн.

  Все, що потрібно для відкриття, – це пройти нескладну процедуру, використовуючи особистий кабінет клієнта.

  Перевагою оформлення вкладів онлайн є абсолютна прозорість інвестування, а також можливість оперативно та зручно розпоряджатися вкладеними коштами без відвідування офісу фінансової установи.

  «Поповнюй ОнЛ@йн»

  Осіб похилого віку, у яких залишається деяка частина грошей у вільному залишку, зацікавить пропозиція «Поповнюй» для пенсіонерів. Призначення програми – регулярно поповнювати рахунок, створюючи непогані суми заощаджень. Ощадний банк нарахує на них і капіталізує відсотки.

  В залежності від обраної валюти можна отримати такий дохід:

  • до 6,69% за вкладами у вітчизняній валюті;
  • до 1,11% при заощадження в доларах;
  • по євро встановлена мінімальна ставка в розмірі не більше 0,15%.

  Дія договору передбачає співпрацю не менше 3 місяців і не більше 36 місяців.

  Депозит має параметри, дозволяючи отримувати відсотковий дохід на наступних умовах:

 • Допускається регулярне поповнення (період внесення додаткових сум вибирає сам клієнт).
 • Сума інвестиції – від 1 тисячі рублів або 100 у. е. в іноземній валюті.
 • Якщо вкладник відкличе кошти, не чекаючи встановленої дати закриття депозитного рахунку, будуть втрачені процентні нарахування: при знятті у перші 6 місяців відсоток становитиме 0,01%, розірвання договору у більш пізній період дозволить зберегти 2/3 від встановленої банком ставки за весь термін за вирахуванням перших 6 місяців.
 • Передбачена капіталізація відсотків, що збільшує прибутковість вкладення, однак при достроковому розірванні сума капіталізованих відсотків втрачається.
 • Для пенсіонерів не встановлюється ліміт на максимальну суму поповнення.
 • Дана пропозиція є оптимальним рішенням для тих, хто хоче отримати стабільний прибуток і має можливість поповнення рахунку на всьому протязі дії договору.

  «Зберігай Онлайн»

  Зберігаючи аналогічну «Поповнюй Онлайн» процентну дохідність за вкладами в іноземній валюті, по рублевому рахунку пенсіонер зможе отримати до 6,95%, скориставшись спеціальним продуктом «Зберігай Онлайн». Не передбачаючи додаткового внеску для створення накопичень, пропозиція гарантує підвищений дохід і збереження особистих капіталів на наступних умовах:

 • Дія депозиту – до 3 років (не менше 1 місяця).
 • Можливість поповнення та зняття – відсутня.
 • Для відкриття необхідна будь-яка сума не менше 1 тисячі рублів або 100 доларів або євро.
 • «Пенсійний Плюс»

  Якщо потрібно забезпечити наЕкшн не зберігання коштів протягом тривалого періоду, рекомендується розглянути особлива пропозиція для пенсіонерів:

 • Внесок призначений для нарахування відсотків на регулярно перераховується пенсію.
 • Стабільна ставка 3,5% річних може бути збільшена за рахунок капіталізації до 3,55%.
 • У процесі співробітництва вкладник може вільно отримувати і знімати кошти зі збереженням відсоткової прибутку за умови наявності на рахунку не менше 1 рубля.
 • Процентні ставки на вклади для пенсіонерів

  При зверненні в банк для відкриття депозиту кожен клієнт переслідує власні цілі. Кому-то необхідно просто зберегти кошти і отримати стабільний дохід, для інших найважливіше максимальна процентна прибуток.

  Перед відкриттям вкладу рекомендується вивчити, на які відсотки за вкладами для пенсіонерів можна розраховувати, виходячи з терміну зберігання. Особливістю пропозиції Ощадбанку є збереження максимальної ставки, незважаючи на суму інвестиції. Для осіб, які планують найближчим часом вийти на пенсію, фінансова організація забезпечить перехід на найвигіднішу ставку при досягненні відповідного віку.

  Ставки по основним депозитними програмами для пенсіонерів, доступним для відкриття онлайн, виглядають наступним чином.

  Депозит До 6 міс. До 12 міс. До 24 міс. До 36 міс. 3 роки
  «Поповнюй Онлайн» 5,6–5,63 5,15–5,21 4,95–5,06 4,75–4,97 4,55–4,87
  «Зберігай Онлайн» 5,55–5,56 6,10–6,13 5,65–5,72 5,55–5,69 5,35–5,63
  «Пенсійний Плюс» 3,5 3,5 3,5 3,5 3,5

  Програми ґрунтуються на щомісячне нарахування відсотків з подальшою капіталізацією або виплатою клієнту на карту. Максимальна ставка забезпечується за рахунок капіталізації вкладу, тобто додавання нарахованих відсотків до основного депозиту з подальшим нарахуванням % на збільшений залишок.

  Вклади з підвищеною ставкою для пенсіонерів

  Найбільша в РФ фінансова структура приділяє особливу увагу особам пенсійного віку, готовим повноцінно співпрацювати з банком з максимальними відсотками за вкладами:

 • В рамках вкладу «Особливий Зберігай» банк підвищив тариф, пропонуючи збереження коштів із застосуванням підвищеної ставки для організації постійного додаткового доходу. За вигідним вкладом гарантується прибуток у вигляді 5,91% від вкладеної суми в рублях при інвестиції в 1 млн рублів і вище. Доступно зберігання іноземної валюти в доларах – під 2,06% річних на суму від 50 тисяч. тобто Для збереження процентної ставки не передбачено дострокове зняття або поповнення на встановлений договором строк (3-36 місяців).
 • Вклад «Особливий Поповнюй» призначений для зберігання, примноження, накопичення великих сум в рублях (до 5,26% річних) і доларах (1,85%). Єдиним обмеженням є відсутність можливості частково зняти суму без втрати процентного прибутку.
 • Якщо клієнт має намір активно регулювати власні накопичення і розпоряджатися коштами на рахунку, рекомендується розглянути програму «Керуй Особливий». Гарантується дохід до 4,95% в рублях за умови внесення першим внеском не менше 1 млн рублів. При вкладі 50 тисяч доларів з подальшим поповненням забезпечується ставка в 1,48%.
 • Кожна ситуація з накопиченням фінансових коштів пенсіонерами унікальна. Вклади Ощадбанку дозволять знайти оптимально відповідний спосіб не тільки зберігати, але і збільшувати особисті заощадження.