Огляд всіх вкладів ВТБ-24 для фізичних осіб на 2018 рік

501

Маючи великі або невеликі заощадження, громадян хвилює питання інвестування на найбільш вигідних умовах з гарантією збереження. Вклади ВТБ 24 для фізичних осіб в 2018 році розраховані під різні потреби клієнтів з можливістю накопичення, отримання додаткового доходу, витрачання. Вкладники самостійно обирають термін, прибутковість, валюту вкладу, а також інші потрібні опції. Передбачена можливість капіталізації відсотків, а також можливість дострокового зняття суми.

Огляд кращих вкладів від ВТБ-24 для фізичних осіб на сьогодні

Розглядаючи пропозиції ВТБ 24, відсотки за вкладами для фізичних осіб в 2018 році відрізняються своїм розміром, залежно від обраного продукту, дозволяючи досягти прибутковості до рекордних 10% річних. Вибір на користь співпраці з банком цілком обгрунтований:

 • максимально зручні умови відкриття депозиту (в одному з численних відділень по всій Росії або онлайн);
 • орієнтуючись на роздрібний сектор, ВТБ 24 створює вигідні пропозиції для різних категорій громадян, складаючи конкуренцію тільки Ощадбанку, де також діють спеціальні привілеї для осіб, які отримують стабільні відрахування з бюджету. програми для пенсіонерів, які отримують пенсійні відрахування і накопичують процентну прибуток на залишок.

В цілях залучення інвестуються обсягів, ВТБ періодично пропонує акційні депозити, що дозволяють отримувати підвищений прибуток. З вересня по кінець 2017 року можна було відкрити депозит Сезонний, дозволяє в межах короткострокового періоду отримувати високий дохід до 10% річних. Протягом 7 місяців дії програми призначалася окрема місячна ставка, з виплатою відсотків на майстер-рахунок. Протягом перших 2 місяців застосовувалася 10-процентна ставка, далі ставка знижувалася.

Крім роботи з фізособами, уваги юросіб фінансова організація пропонує випуск депозитних сертифікатів з подальшим погашенням. Сертифікати ВТБ 24 оформляють на конкретну особу або на пред’явника в рублях.

Особливу увагу привертають накопичувальні програми з одночасним випуском картки, а також з можливістю отримувати прибуток за валютними рахунками.

Вигідний

Рідкісний банк зможе скласти конкуренцію по зручності, вигоди, наЕкшн ності фінансової структурі ВТБ.

Депозит Вигідний від банку ВТБ 24 дозволяє мати дохід у розмірі 7,14%по рублевих заощаджень, доступний також вибір вкладу в доларах або євро.

Власник рахунку має право вибрати спосіб розпорядитися нарахованої прибутком:

 • Приєднати до основним заощадження та отримувати дохід у наступний період відсотки на збільшену суму;
 • Знімати відсотки, маючи додатковий дохід.
 • Для відкриття вкладу необхідна сума не менше 200 тисяч рублів. Діє автопролонгація договору.

  Вигідний онлайн

  При відкритті депозиту Вигідний Онлайн діють ті ж умови, що і за вкладом, оформленим у відділенні, але мінімальна сума починається з 30 тисяч рублів.

  Параметри вигідного депозиту дозволяють накопичувати та примножувати заощадження в рублях і доларах, доступно зберігання та в євро.

  Рублевий депозит передбачає такі ставки:

  • до 6 місяців – 6,6-6,69%;
  • 6-61 місяць – 3,1-6,29% (залежно від підключення капіталізації).

  Комфортний

  Одержувати прибуток до 3,82% з можливістю керувати і контролювати власні капітали дає можливість програма за вкладом Комфортний.

  Для відкриття через відділення банку буде потрібно депозит від 30 тисяч рублів, з правом подальшого поповнення та зняття. Інвестиція передбачає зберігання коштів не менше півроку і частковим зняттям у сумі, кратній 15 тисяч рублів або 500 грошових одиниць в іноземній валюті.

  Комфортний онлайн

  Якщо немає часу на оформлення депозиту через філію, можна скористатися особистим кабінетом і оформити програму за вкладом Комфортний Онлайн з прибутковістю 3,65-3,75%.

  Як випливає з назви продукту, депозит відкривається на умовах зручного і швидкого управління своїми фінансами, з можливістю зняття коштів і поповнення від 1 рубля. Вносити останній внесок можна не пізніше 1 місяця до закриття депозиту.

  Поповнюваний

  Коли потрібно періодично поповнювати рахунок новими надходженнями, зберігаючи високий відсоток прибутку, можна скористатися програмою Поповнюваний з прибутковістю до 5,75% (рублі) або 1,45%-них ставок за валютними вкладами в доларах.

  Мінімальна інвестиція обмежена 100 тисячами рублів або 3 тисячами в доларах. Підвищений відсоток встановлений на термін зберігання 3-6 місяців.

  Інші умови депозиту:

 • Приєднання щомісячних нарахованих відсотків до основної суми на рахунку.
 • Поповнення без права зняття достроково.
 • Поповнюваний онлайн

  В режимі онлайн відкривають Поповнюваний депозит на суму від 30 тисяч рублів під 5,82% річних (точний дохід визначається по терміну зберігання).

  Договір може бути укладений на термін від 3 місяців з правом поповнити депозит. Зняття на пільгових умовах не передбачається.

  Щоб розрахувати оптимальний варіант зберігання накопичень, рекомендується скористатися онлайн-калькулятором на офіційному інтернет-ресурсі ВТБ24.

  Залежно від передбачуваного терміну, суми, валюти та необхідних опцій можна вибрати найбільш комфортний і вигідний спосіб заощадження і примноження капіталу.

  Робота з ВТБ24 оптимально відповідає потребам пенсіонерів. Відкриття поповнюваних вкладів дозволяє не тільки організувати отримання пенсії, але і отримувати відсотки на грошовий залишок. На відміну від інших фінансових організацій, ВТБ 24 забезпечує гарантовану високу прибутковість з мінімальними обмеженнями в праві розпорядження коштами, що відповідає намірам літніх людей отримувати, зберігати і витрачати кошти з виплатою відсотків в якості додаткового джерела фінансування.