Огляд золотий зарплатної картки від ВТБ 24

561

Кожен співробітник будь-якої організації має право вибрати картку будь-якого банку, на який буде перераховуватися заробітна плата. У зв’язку з цим важливо підібрати саме таку картку, яка буде зручна і вигідна у використанні. Варто звернути увагу на передбачений кэшбэк, нарахування відсотків на залишок по рахунку, бескомиссионный спосіб зняття та переказу грошових коштів. Такими перевагами володіє золота карта ВТБ 24. У статті розглянемо цей банківський продукт і визначимо, наскільки він буде вигідний.

Хто може оформити?

Важливим критерієм є наявність постійного місця роботи. Так як умови договору передбачають щомісячні грошові перекази від юридичних осіб на картковий рахунок, тобто отримання зарплати. Крім цього, банк розглядає як свого клієнта фізична особа у віці від 21 до 68 років.

Необхідно, щоб прописка була в регіоні, де є представництво ВТБ 24. А також громадянство Російської Федерації. Це невеликі вимоги за можливість користуватися перевагами золотої карти ВТБ 24 зарплатного проекту.

Які потрібні документи?

Для оформлення зарплатної картки не потрібно готувати великий розширений пакет документів. Це не іпотека і навіть не кредитний договір, хоча овердрафт по картці може бути передбачений, про це трохи нижче.

Щоб вашим фінансовим інструментом стала золота зарплатна карта ВТБ 24, необхідно буде надати в банк:

 • паспорт РФ;
 • заяву через сайт або представництво;
 • 2-ПДФО з поточного місця роботи;
 • а також копію трудової з печаткою.

Як оформити?

Для того щоб оформити в ВТБ 24 золоту картку, спочатку потрібно написати заяву. Це можна зробити через банківський сайт або звернувшись безпосередньо в офіс банку. Але в будь-якому випадку пакет документів потрібно передати через фахівця у відділенні.

Банківська організація перевірить документи і підготує зарплатну картку протягом 2 або 3 днів. Після чого з вами зв’яжуться за вказаними контактними даними і запросять в офіс для отримання пластику.

Особливості зарплатної картки ВТБ 24

Зарплатний продукт володіє всіма необхідними сучасними зручностями для комфортного використання. Пластик працює на платіжних системах VISA, Master Card або СВІТ. Клієнт може самостійно вибрати, наприклад, «Мастеркард» або карту СВІТ, вказавши це в заяві.

Золота картка захищена системою 3-D Secure. Несанкціонований доступ до карткового рахунку практично виключений. Діє система безконтактної оплати при наявності відповідного терміналу на торговій точці. А також є можливість інтегрувати карту з телефоном і оплачувати товари через мобільний пристрій.

По продукту «Голд» безкоштовно надається повний пакет СМС-інформування. А також зручний сервіс онлайн-обслуговування через особистий кабінет, де можна переглядати стан рахунку, нараховані бонуси і винагороди, а також зЕкшн снювати платежі на користь оплати третіх осіб та оплати послуг і товарів.

Вартість обслуговування

Одним з головних переваг золотої картки є відсутність вартості за обслуговування. Дебетовою карткою можна користуватися безкоштовно за умови, що на її рахунок щомісяця надходить не менше ніж 40 000 рублів.

У іншому випадку комісія буде досить високою: 1 050 рублів за один квартал. При цьому можна оформити дві додаткові карти, прикріплених до одного рахунку, без додаткової плати.

Умови переведення та зняття готівки

Карткові продукти потрібні не тільки для того, щоб оплачувати товари і послуги, але і для перекладу і зняття готівкових грошових коштів. У зарплатних проектах це дуже актуально, так як переводити гроші в будь-якому разі необхідно.

Картка Gold від ВТБ 24 дає можливість знімати готівку в банкоматах банку та партнерів без комісії. Актуальний список партнерів краще уточнювати безпосередньо перед операцією. Крім того, всередині банківської організації можна зЕкшн снювати також бескомиссионные платежі через особистий кабінет, тобто переводити гроші на інші карти ВТБ. Ліміт на ті та інші операції становить:

 • 250 000 рублів на добу;
 • 1 000 0000 в місяць.

Переказ грошових коштів зі свого дебетової картки в сторонні банки коштуватиме 1,25%, але не менше 50 рублів.

Стаття в тему: як вивести гроші з кредитної картки без комісії

Овердрафт

Це послуга на надання кредитного ліміту. Дана опція є добровільною. Згідно з умовами користування, клієнт може як підключити овердрафт, так і відмовитися від нього. За золотим зарплатними картками передбачено овердрафт в 10 000 рублів під 12% річних.

Послугою можна скористатися, якщо на картці немає грошей, в межах кредитного ліміту можна зняти кошти, тобто піти в мінус. Таким чином, банк сформує обов’язковий платіж у розмірі 5% від заборгованості та суми фактично нарахованих процентів.

Необхідно буде погасити борг за платіжний період, інакше може бути нарахований штраф в розмірі 700 рублів. Зазвичай борг автоматично погашається вчасно, так як в цей термін встигне наЕкшн ти наступна зарплата, частина якої піде на погашення заборгованості.

Головні переваги

Ознайомившись із загальними умовами користування голд-картою, тепер перейдемо до переваг, заради яких варто оформити даний продукт. Якими володіє перевагами золота карта?

Кэшбэк

Використання карткового продукту має приносити прибуток. Сформувати додатковий дохід можна на власних витратах. Це дозволяє зробити послуга кешбека. За зарплатними картками в ВТБ 24 винагороду передбачено по декількох категоріях:

 • Авто або ресторани. 2% при витратах від 5 000 до 15 000 грн. 5% – від 15 000 до 75 000 грн. 10% – від 75 000 грн.
 • Загальний кэшбэк (покупки будь-яких товарів). Сума покупок від 5 000 до 15 000 грн. – 1%, 15 000-75 000 грн. – 1,5%, від 75 000 грн. – 2%.
 • Бонуси. 5 000-15 000 грн. – 1 бонус за 30 рублів. 15 000-75 000 грн. – 2 бонусу за 30 рублів витрат. 75 000 рублів – 4 бонусу на кожні 30 рублів покупок. Накопичені бали можна обмінювати на товари, що розміщені на сайті банку у розділі «Колекція». Курс: 1 бонус = 0,3 рубля.
 • Милі. 5 000-15 000 грн. – 1 миля на 100 рублів. 15 000-75 000 грн. – 2 милі за 100 рублів. Понад 75 000 – 4 милі за 100 рублів. Курс: 1 миля – 1 рубль, квитки можна купувати в будь-яку точку світу.
 • Власник дебетової картки може самостійно призначити потрібну категорію. Також згідно з правилами договору, в процесі можна змінювати категорію безкоштовно.

  Накопичення

  Золота карта СВІТ, «Віза» або «Мастеркард» дає можливість накопичувати гроші на залишок по рахунку на щомісячній основі. При цьому в перший місяць сума накопичення становить 10% від залишку. Надалі процентна ставка варіюється в залежності від суми щомісячних купівель і терміну дії договору.

  1. Сума покупок менше 5 000 рублів (початкова ставка):

  • 2-й місяць – 4%;
  • 3-й місяць – 5%;
  • 6-й місяць – 6%;
  • 12-й місяць і далі – 8,5%.

  2. Якщо сума витрат по дебетовій картці ВТБ 24 складає від 5 000 до 15 000 рублів, то в кожному періоді додається 0,5% від початкової ставки.

  3. 15 000-75 000 грн. 1% від первісної.

  4. Більше 75 000 – плюс 1,5% від першої ставки для кожного місяця відповідно.

  Таким чином, дана карта з золотим статусом дозволяє накопичувати на залишок по рахунку до 10% річних.

  Дебетовий продукт від ВТБ 24 на зарплатний проект дуже привабливий для багатьох клієнтів. Даний пластик можна використовувати в будь-якій точці світу, конвертація валют зЕкшн снюється за курсом платіжної системи. З урахуванням хороших бонусів і високих накопичувальних відсотків карта такого формату досить вигідна. Але у великій мірі підходить тим, чий щомісячний заробіток перевищує 75 000 рублів, що і характеризує її золотий статус.