Онлайн обмін гривні на долари в україні

11-10-2019

Онлайн обмен  гривны на доллары в украине
Сім банків з 77 діючих оголосили про те, що їх системи інтернет – і мобільного банкінгу здатні надавати послугу безготівкового обміну гривні на іноземну валюту і навпаки. Але 7 лютого, в перший день онлайн – торгів, ситуація була протилежною: фізособи більше купували валюту, ніж продавали її. Багато клієнтів, у яких в принципі не було валютних карт, випускали віртуальні інтернет – картки (якщо їх банк надавав таку послугу), тільки щоб протестувати можливість придбати валюту, не виходячи з дому. Йоста Люнгман: Про нових валютних правил читайте в матеріалі . Кількість транзакцій не розголошується, тому середню операцію визначити неможливо. Але член правління, керівник електронного бізнесу Приват. Банку Сергій Харитич очікував, що в середньому клієнти будуть обмінювати тис. Але він показує більш ажіотажний онлайн – попит на валюту: 95% проти 5%.
Також хочемо вам порекомендувати https://obmen.dp.ua/usd-uah
Пік купівлі валюти припав на денний період. , а до півночі – до тис. Для порівняння, операції в касах Універсал Банку в той же день показали менший обсяг торгів, але зате частка продажу валюти була в рази вище.
Високий попит на валюту з боку клієнтів банку підтверджує і співзасновник проекту Монобанк Олег Гороховський: (див.
Банк надав дані і онлайн – торгівлі, і операцій в касах. Середня сума операції була ідентична як з купівлі, так і з продажу – .
І хоча обсяги торгів у банку менше, ніж у більш великих конкурентів, йому є чим пишатися. Структура угод один в один збігається з поведінкою клієнтів Універсал Банку: 96% обсягу угод припало на купівлю валюти, 4% – на продаж. Багато клієнтів стали купувати валюту вночі. , – похвалився вранці 8 лютого Костянтин Лежнін. , – повідомили в прес – службі банку. Не змогли прокоментувати підсумки онлайн – торгів в Альфа – Банку. , – повідомили в прес – службі банку.
Одесу накриває киноволной — 10 – й ОМКФ розпочався.
Використання матеріалів сайту дозволено лише з попередньої згоди правовласників. Всі права на матеріали в розділах належать редакції. Інформація про котирування валют надана компанією TRDATA та інтернет – сервісом kurs.